Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar bu arada tüp bebk bölümünde bi hikaye okudum cenin günlğü diye cok güzeldi biraz uzun alıntı yapmaya calıstım ama olmadı

inşallah cnm bende öyle düşünüyorum allah istedikten sonra günün hiç bi önemi yok
ben aslında bu yumurtlama gününede pek inanmıyorum çünkü benim yakın arkadaşım adetinden 2 gün önce hamile kaldı.
nasıl olduğunu o bile anlamadı.
gerçi aldırdı çocuğu ama işte kısmet herşey allahtan.
cnm sırayla hepimiz tadalım bu mutluluğu inşallah.

adetinden 2 gün önce hamile kaldığına nasıl kanaat getirdi arkadaşın peki 2 gün önceki ilişkisindne mi hamile kaldığını düşünüyor anlayamadım da canım

:hulya:

bu muydu kayracım

kızlarr bu arada 2 de sonuçlarımı alcamm bakalım dr ne diycekk. varyaa niyeyse çok heycanlıyımm yaa bi adet olsamm diyee.. bi okdarda sinirli oluyorumm

evet buydu ama bunu ben demiştim canım

:roflol::roflol: ayy valla kıs beni tebrik etmen lazım aslında nasıl bu kadar saçmalıyorum ben senin olduğunu biliyorum adım gibi eminim hatta kayra burda yok kayınvalidesine ilaç yazdırmaya gitti onuda biliyorum ama neden kayra yazdım ki :roflol: kafayı yedim iyice

olur böyle seyler uykususumda demiştin zaten ondandır kaydirigubbakcemile3

hikaye çok güzelmiş yaa
hamiş kalınca dikkat etmemiz lazım her bi şeyi duyuyo baksanıza bal lokması

konuştum hiç içmeye niyeti yok bende pekmezini alcam bol bol fındık fıstık ceviz yediriyorum sürekli içiremesemde arada içircem az da olsa faydası olur herhalde
bi de nedense kendinden çok emin bu ay hamile kalacaksın sen dio bu ay bi geçsin kalamazsan şişeyle dayıcam ağzına keçiboynuzu suyunu kaydirigubbakcemile3

hadi bakalım inş kalırsınn.. ne inatcı kocan varmış bee :)

bak bu benim hiç aklıma gelmemşti kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar kibariye hamileymiş biliyomusunuz
çok şaşırdım:bbo: birazda kıskandım galiba:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…