Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Ahhhh ahhhh
Nefis işte sabredebilsek iyi de işte
Ümit fakirin ekmeğidir demişler
bizimki de test canım

sizi çok iyi anlıyorum ama ben o zamanlar normal değildimki tek çizgiyi görünce yaşamla bağım kesiliyodu 1 hafta yemek yemeden kusarak yaşıyordum inanın abartmıyorum evde tüm zamanım ağlamakla geçiyordu yani yemin etmem çok iyi oldu test yapmayacağımı bilmek bile adetimi günün de getiriyodu sıkıntıdan günüm geçiyordu ya çok şükür atlattım o günleri.

merhaba hanımlar.ben 3 yıllık ewliyim ve 2007de bir düşük yaptım ve birdaha hamile kalamadım.eşimde yurtdışına sürekli yurtdışına gidip geldiği için o yokken doğru düzgün gitmedim dr.a.şimdi bebeğim olsun çok istiyorum ama olmadı.bende ii bi dr.a gittim.PCO olduğumu söledi.hsg istedi.cuma günü çektirdim tüpler tıkalı dedi.laporoskopi yapcak şimdi.aslında pazar günü olcaktım ama hastalandığım için olamadım.bu pazar olucam allahın izniyle ii geçer inş.dr.kesin açılır demiyorum dedi.açılmazsa tüp bebek dedi.bakalım inş. açılır.lütfen dua edin banada.çünkü ihtiyacım olan şimdi sadece bu.....

cnm tabiki geri çevrilmez efendimiz as.'nin bu konuda hadiside var
"acele etmedikçe duanız mutlaka kabul olur"

dua edip benim duam kabul olmadı asla dememeliyiz...
dualarımızın bazısının zamanı var bazısıda ahirete kalır orda bizlere verilir...
musa peygamberin bile duası 40 sene sonra kabul oldu. biz peygamberden ütünmüyüz haşa...

inşallah hayırlısıyla açılır canım ama aklıma bişey takıldı düşük yaptım yazmışsın normal yolla mı hamile kaldın eğer öyleyse tüplerden en az biri açık ikiside kapalı olsa gebelik olmaz ki

kızlar ben kaçıyorum hepinizi öpüyorum kocaman Allaha emanet olun görüşürüz yarın inşaallah

31 ekimdi günüm o gün hafiften pembe akıntı gelmeye başladı oluyorum dedi ama hala akıntı var sadece tam böyle heh adet oldum diyemedim 4.gün bugün hala aynı:uhm:

Böyle adet gününde hafif kanamalrın yerleşme kanamsı olduğunu duymuştum ama nebiliiiim şimdi :uhm:
Bak heyecanlandım şimdiiiiii alkisalkisalkis alkisalkisalkis
Peki test yapmışmıydın canım??

Hoşgeldin canım
İnşallah hayırlısıyla şifa bulursun canım
Allah acil şifa versin :Saruboceq:

ewet canım normal yolla kalmıştım bende kapalı diyince dr. çok şaşırdım zaten.sonradanda olabilir dedi.ama kesinde kapalıdır diyemiyoruz dedi.ancak laporoskopide belli olur dedi.hsg filminde ilaç tüplerin hemen hemen yarısına kadar gelmiş daha sonra gitmemiş.bakalım işte herşey ameliyattan sonra belli olcak...

Oooooooo
Hayırlı işler ayşeciiiiim Şeniz

daha dün temizlendim adetim bitti Allaha şükür
yaa ya bu soğan suyu mucizevi bişey ben eskiden 10 gün adet olurdum
yani 6 gün sürerdi 4 günde damla damla leke lekee gelirdi sinir ederdi beni banyo yappardım yine gelirdi banyo yapardım yine gelirdi 2 aydır soğan içiyorum adetim 7 gün sürüyo bitiyo harika bişey bu..

Son düzenleme:

evet doktorum yumurtalıklarımın ikisi de çalışıyor demişti hemen hamile kalabileceğimi söledi

ama olmadı işte eşimde spermiyogram testi yaptırmıştı herşey normal denildi
bu hafta tekrar gideceğiz doktora...belki başka bi sorun vardır

cnm benim inşallah laporoskopide açılır tez zamanda kavuşursun bebeğine...
bişey sorabilirmiyim hsg ağrılı bir işlemmi ? bide fiyat arralığı nedir? kaça yaptırdın sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…