Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

20 gün geçikti canım
doktorumu aradım
perşembe gitcem
evet test yaptım 2 kere ama değilim.

sen nasılsın canım..

ben iyiyim canım çok şükür ama normalde bu kadar geçiyomuydu 20 gün bayada olmuş hayırlısı olsun canım bazen mevsim geçişlerindede olabiliyo hayırlısı olsun inşallah bende birdahaki hafta gidicem dr a test sonuçlarımı götürüp göstericem ne önericek bakalım hayırlısı olsun hepimiz için canım

Konuyu Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
kayra_esk, aycanisa, ayse.20, Kuzunaz, samyeli26, tiryak, yavruceylan1
ooo kızlar hoşgeldinizzzz nasılsınızzz

meraba kızlar bugün nasılsınız
yaaa guzummun eklediği hikayeden çok etkilendim hatta gözyaşlarımı tutamadım
bu duygusallığım ne olacak bilmiyorum

hoşgeldin aysecim nasılsın cok güzeldi dimi hikaye bende cok begendim duygusallık bendede var bende aglıyorum sürekli

hoşgeldin tekrar canım biz iyiyiz şükür ilk hikayemi ikincimi gerçi ben ikisindede çok ağladım ama ilki daha çok etkiledi birde resimleri çok güzel rabbim bizlerede nasip etsin inşallah

hoşgeldin ayşe..
2010da hepimiz hamiş resimlerimizi koycaz inşaallah buraya topik resimlerden yıkılcakkaydirigubbakcemile3

hoşgeldin aysecim nasılsın cok güzeldi dimi hikaye bende cok begendim duygusallık bendede var bende aglıyorum sürekli

Allaha şükür iyiyim canım, bende çok ağlıyorum napıcam bilmiyorum
tvde bir dizi izlesem bir sevgili ayrılsa yada bir çocuk kaybolsa yada birisi ölse gözyaşlarımı tutamıyorum

hoşgeldin tekrar canım biz iyiyiz şükür ilk hikayemi ikincimi gerçi ben ikisindede çok ağladım ama ilki daha çok etkiledi birde resimleri çok güzel rabbim bizlerede nasip etsin inşallah

cnm ben bi tane hikaye okudum diğerini okumaddım
hani fsh değeri yüksek olan tüpbebekle bile hamile kalma şansı az olan kadının hikayesini okudum ve çok etkilendim o evladı o güzel varlığı bizim kaderimize yazmışsa ne gibi olumsuzluklar olursa olsun kurban olduğum Allahım bize verir

tvde bir dizi izlesem bir sevgili ayrılsa yada bir çocuk kaybolsa yada birisi ölse gözyaşlarımı tutamıyorum

aynen eşim artık bana sulugöz diye sesleniyor birde burcumda balık duygusaldım zaten son zamanlar iyice arttı

ayşeciğim dikkat et depresyonda olmayasın

canım hoşgeld,n naber

iyiyim kuzucum hamdolsun hikayeyi okudum dahda iyi oldum
yani hamile kalma şansı senden benden hepimizden daha düşük olan bir insan bunu yaşadıysa biz hayli hayli yaşarız tabi rabbim nasip ederse...

cnm ben bi tane hikaye okudum diğerini okumaddım
hani fsh değeri yüksek olan tüpbebekle bile hamile kalma şansı az olan kadının hikayesini okudum ve çok etkilendim o evladı o güzel varlığı bizim kaderimize yazmışsa ne gibi olumsuzluklar olursa olsun kurban olduğum Allahım bize verir

bide hürremin hikayesi var oda cok güzel

X