Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

pardon cnm yaaa ama ben napıcam haftada 1 gün aşı vuruluyorumm nasıl anlıcamda kesicem ben kesene kadar bebeğe etki etmesin
yaa kızlar doktor çok ünlü ve iyi bi doktor o biliyodur eğer zararı olsaydı vermezdi aşı
bana dedi bebek istiyomusun anlattım bebek olayını tamam o zaman kalırsan kes dedi

İnnnnnnşaaaaaalllllaaaaaaah :Saruboceq:
sıkı çalışmak lazım ama keyifleee di mi kıslaaar kaydirigubbakcemile5
Herkes aynı şeyi söylüyoooo
Eşinizle bebk için birlikte olmayın keyif için olun diyolar
Çünkü o zaman hormonlar daha doğru çalışıyormuş
Eh ne de olsa stresten epey uzak oluyolar..

Dediğim gibi çanım tahmini olarak hamile kalma günlerini artık iyi ya da kötü belirleyebiliyorsun
O tarihlerden sonra yaptıracağın aşı sayısı en fazla 2 olur
Sonra da adet olman gerkir zaten
Yani yumurta döllenmemişse 14 gün sonunda adet oluyorsun
bu da iki haftya tekabül eder.
O yüzden o haftalar kanda baktırısın
İnşaalllaaah hiç gelmez onun yerine bebiş oluuuur :CüvCüv:

Cnım içerden eşim çağırıyor kusura bakama olur mu???
Ben kaçtııım
Çooook öptüüüüüüm opuyorumnanaktan

evet canım yaa ben en iyisi öyle yapayım
test yapayım dediğin gibi 14 üncü günden itibaren ham,le kalma şansım olduğuna göre en faz 2 hafta iğne vurulurum 2 aşındanda bişiy olmaz zaten tehlikesi olsaydı doktor bebek düşünüyosan aşı kullanma derdi
çok tatlı bi doktor yaa
ahmet rasim küçükusata varya o iştee
domuz gribiyle ilgili konuşuyo tv de

kıslar evet çok yakınız bende bunu hissediyorum ilk ayımız bitti burda bu ilk ay adapte ayıydı şimdi birbirimizi yeteri kadar motive ettik ve paylaşımda bulunduk artık hamiş kalma zamanı sonra dourduktan sonra nasıl kilo vereceğimizi konuşacağız daha arkadaşınız size spor cd leri gönderecek süper fit olacağız

mrh kızlar uzun zamandır gıremedım sıteye sorun vardı.bır bakıyım sıze dedım ne guzel bır tane hamılemız olmus.saglıcakla al kardesım kucagına ınsallh.insallah senın ardından bızlerde kalırız.hayırlısını versın hakkımızda rabbım.kib

günaydın kıslar a.s.

sümeyrat hosgeldin şekerim ama yeter artık bi ses versen diyorum

günaydın kıslarrrrrrr inşallah herkes için çooookkkk güzel bi gün oluropuyorumnanaktan

günaydın kıslar allah hepinizin gönlündeki muradı tez zamanda versin inşallah

ayçacım sabah erkenden gelmiş slm vermiş bakmış kimse yok çıkmış canımmm ama birazdan gelir yine meltemcim evincim slm kıslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…