Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ne diyorsunuz kıslar bu domuz gribi ile ilgili ne düşünüyorsunuz

önce bu hastalığı zaten amerikanın birtür savaş silahı gibi yaydığını bu iğnelerlede bizleri kobay gibi kullandığını kimsenin özellikle çocukların vurulmaması gerektiğini düşünüyorum bi deli dana kuş gribi kırım kene vs habire yeni silahalar bulup diğer ülkeleri böylelikle yok etmeye çalıştıklarını düşünüyorum SİZCEEE:mymeka:lmaz:

kesinlikle bu virüs labaratuarda ortaya çıkarıldı sonuçta bu aşıyla ne paralar dönüyo insan hayatı bu kadar ucuz mu ya kul hakkıyla gidiyorlarsa hesabını verirler...

iyiyiz canım senden naber adalex arkadas hamile

ay ne güsel
Allahım sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip eder inşallah
bende iyiyim fazla katılamıyorum aranıza
bu aralar işyerinde işlerim feci
ondan kka ya da ara verdim

canım o mesir macunu aslında inşallah işe yarar belki bende alırım ondan aşılamada karı koca yeris :)

öle de diyebiliriz bi nevi
ama malzemelerin içinde yok yok yani o derece
çok iyi geliyomuş vücuda
aktar 200 lira felen alıyo hazırlamaya

ben yaptırmayı düşünmüyorum canım ya
benim eşim domuz gribine zengin hastalığı diyo
konsolos çocuklarında çıktı ya ilk ondan :roflol:

bende canım kesinlikle o yüzden şimdiden uyaralım yakınlarımızı okulda bu iğneleri vurulmayı kabul etmesinler bena nnemi arayayım kardeşime izin vermesin vurulmasını eğer bu bir virüsse temizlikle alırız önlemimizi bol c vitamini ağız burun temizliği vs

arkadaşlar kk daki topiklerde konu dışına çıkmak yasak
uyarı yiyebiliriz bu konu hakkında konuşursak

ilahi nur cum güldürdün beni bizim eşlerimiz komik galiba hep ya :))))

arkadaşlar kk daki topiklerde konu dışına çıkmak yasak
uyarı yiyebiliriz bu konu hakkında konuşursak

öylemi tamam o zaman kestik özür dileriz editörden bu anlamda ama çağımızın zor dönemi olduğu için ben burdanda uyarmak istedim

ilahi nur cum güldürdün beni bizim eşlerimiz komik galiba hep ya :))))

evet ya komiktir benim kociş
bu arada buraya arada bi giriyorum ismimi dimeyi unuttum sanırsam
ben nurten memnun oldum tekrardan

öylemi tamam o zaman kestik özür dileriz editörden bu anlamda ama çağımızın zor dönemi olduğu için ben burdanda uyarmak istedim

sağol uyarın için canım a.s.

canlarım ben çıkmak zorundayım hepiniz rabbime emanet olun görüşmek üzere a.s.

canım daha önce bu ilacı araştırmıştım senin eşinmi kullanıyor bunu

kıslar bende cıkıyorum allaha emanet olun kendınıze iyi bakın yarın görüşmek üzere hoşçakalın opuyorumnanaktan

herkes bi çıkmış birdaha gelmemiş kızlar nerdesiniz kelebek mrb cnm

ahada şimcik kasıklarım da ağrı hissediyorum adet olsam o kadar çok sevinicemki ama hamile olsam tabi daha bi sevinirdimde o olmadığına göre adet olayım bari ya dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…