Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evinciğim bak ben onu unuttum evet test yaptım sonuç bildiğiniz gibi canım yani farklı bişi beklemiyorum ama adet olmayı çok istiyorum yarın devlet hastanesine gidicem önce muayene olmam lazımki benden rahim filmi istesin rahim filminide en geç adetin 10. gününe kadar çekilmesi lazım çok geç olursa bayrama denk gelir yine çektiremem ya kalırım öle en geç 5 güne kadar adet olmam lazım farlutalı günde 3 tane alıyorum sen de bir belirti varmı canım nasıl da etkilemiş seni bu iğne ya nasıl bir şeymiş bu kıs

günaydın kızlar hayırlı güzel bir gün olsur inşallah hepimiz için

kuzucum akşam arkadaşlar kahve içmeye uğradılar çıkmak zorunda kaldım özür dilerim canım inşallah reglen istediğin tarihte gelir canım

ya abla bende belirtiler çokta kırmızı yok bazen kasığıma ağrı giriyoo. bazen oluyo belim ağrıyoo bilmiyorum abla. biliyorum olmaz ama göğüs hassaslığı dışında hamilelik belirtileride çok var. ama işte yinede kendimi kaptırmak istemiyorum

canım hayatta mucizeler çok fazla istersen test yap ama ben sanmıyorum 6 ay olmuş adet olmayalı canım ve bunu doğum kontrol iğnesiyle yumurtlamanı baskılamışsın adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirini çok benzer

kuzucum akşam arkadaşlar kahve içmeye uğradılar çıkmak zorunda kaldım özür dilerim canım inşallah reglen istediğin tarihte gelir canım

kayracım olurmu öle şey seni bilmiyormuyum sanki acil bişi olmasa kolay kolay bizi bırakmazsın sen vereliniortak

çantamdada test var ama korkuma yapmıyorumda

neden korkuyorsun ki evninciğim böyle bir beklenti içine fazla girmemen lazım 6 ay olmuş yani sen evleneli 6 ay olmuş yaşın çok genç aramızda gebelik testini en çok korkmadan yapıcak olan kişi sensin aslında yani önünde çok zaman var şimdiden böyle yaparsan ilerde bziim yaşadığımız sorunları çekemezsin bunalırsın senin için daha çok erken olursa da istediğin olmuş olur ama bana göre senin yaşın erken korkmadan testi yap ve dr a git bir an evvel adetini düzenlemelisin bu çok önemli

kayracım olurmu öle şey seni bilmiyormuyum sanki acil bişi olmasa kolay kolay bizi bırakmazsın sen vereliniortak

sağol canım benim zaten bağımlı oldum sabahtan akşama burdayım ev işlerini bile gidip biraz yapıyorum bi pc ye gelip bakıyorum bırakamıyorum:1rolleyes:

kuzunazcım
pharmatonu biz tüp bebek tedavisi için başvurmuştuk
o zaman eşimin sperm testlerini verdiğinde doktor vermişti eşime
ben keçiboynuzunun yanında o ilaçtende 1 hafta felen kullandı
sonra ben tüp bebeğe gitmeden Rabbimin taktiri hamile kaldım kendiliğimden
o ilaç duruyodu evda şimdi 3 gündür gene veriyorum eşime
onun için sordum kullanan var mı diye
sen ne diye araştırdın canım onu

günaydın kızlarrr
hızınıza yetişemiyorum walla maşaallahh...
ya benim adetimin dördüncü günü bugün ama doğru düzgün olamadım pembe pembe hep ayıptır söylemesi daha bi ped bile kirlenmedi niye böyle oluyo ki acabaaCADIARZUkafamçokkarıştı

kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrr
pharmaton hakkında bilgisi olan varmııııııııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…