Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hosgeldin şekerim bende aynen senı gıbı dusunuyordum tek ben varım herhalde cocugu olmayan diyordum kı 2 ay önce burayı buldum tesadüfen iyi kide denk gelmişim cok güzel arkadaslıklar kurdum destek aldım kürleri deniyorum dua ediyorum
en kısa zamanda bebişlerimize kavusuruz inşallah Allah çabalarımızı boşa çıkarmasın :Saruboceq:

:Saruboceqpuyorumnanaktan
hoşgeldin canım ben 24 eylülde ankaradaydım ve bana pko dedi 25 inde nette pko yu araştırırken burası dikkatimi çekti ve çok beğendim hemen üye oldum iyiki bulmuşum ve iyiki kuzucum burayı açmış ona tekrar teşekkür ederim ve evet bende yalnız olmadığımı burda gördüm inşallah hep beraber önce hamileliklerimizi sonra doğumlarımızı bebişlerimizi yıllarca burdan birbirimizle paylaşıcaz inşallahhhh

amin canım amin boşa çıkmıcak bu duaların karşılıgı gelicek göbüşlerimiz bebişle büyücek :)) su anda uyguladıgın bi kür var mı?:1rolleyes:

insallah canım benim ya. ne durumdasın şimdi

amin canım amin boşa çıkmıcak bu duaların karşılıgı gelicek göbüşlerimiz bebişle büyücek :)) su anda uyguladıgın bi kür var mı?:1rolleyes:

böğürtlen içiyorum maydanozla süt buharına oturuyorum bide adacayı yagı kullanıyorum benım sorunum tüplerimde çünkü

insallah canım benim ya. ne durumdasın şimdi

aslında benim pko var ama ben her ay yumurtlamam oluyo ama şimdi tiroit çıktı biraz yüksek çarşamba günü usg de bakıcaklar umarım yoktur nodül şeker hapı kullanıyorum pko için bakalım çarşamba günü bi olsun sonra dr uma gidicem duruma göre canım

:Saruboceq:
canım inşaallah faydasını görürsün :Saruboceq:

yavru ceylan tekrar hoşgeldin canım sen şimdi kaçırdığın sayfalarımı okuyosun

lıslar geldim ben yemeğimi yiyip geldim ama yalnız 5 dakkada bir wc deyim adet oldum diyorum bakıyorum bişi yok ama nasıl oldum olacam gibi ya

slm kızlar listede ismim var ama çok uğrayamıyodum buraya sayfayı baya ilerletmişiniz
benim regl siklusum 30 gün bugün 20.günümdeyim yumurtlama zamanı geçti yanii çok çalıştık bu ay inşş bişey vardır:kedi: çok istiyorum artık
size bişey sorcam yumurtlama günleri geçtikten sonra ilişki olursa döllenme de varsa zarar olurmu ki rahim kasılıyo yakafama bu takıldı şimdi deCADIARZU

burda hepimiz hamile kalırz innşşaallah

canım seni yanlıl anlamadım eğer ben biraz tepki verir gibi konuştuysam özür dilerim tabi tıkanıklık ile ilgili sizler daha tecrübelisiniz ama tabiki tüpler açılması için işlem yaptırsın ama işte ahhh bu para ahh her seferinde öle 2,5 - 3 binlira gözden çıkarılamıyor ki keşke olsaa o zamana kadar da kürler uygulasın hatta dediğin gibi tüp bebek yapmadan öncede bu iltihap olayını halletmesi lazım bakalım kürlerini kullansın da allah büyüktür saraçoğlu nun kürleri bir çok kişideişe yarıyor baklalım ayçayada şifa olur inşallah

valla bilemiyorum ama o kadar hamile kalanlar var dünyada eşiyle ilişkiye giriyorlardır kesin yani bişi olmuyor sanırım zaten rahim kendini yukarı çekiyor döllenme olunca ben sanmıyorum çok abartıp ilerlere dayanmadıkça bişi olmaz bu arada allah çabalarınızı boşa çıkarmasın

buarada ben 1tüp bir de aşılama yaptırdım ikisi de negatif
iki kez de kimyasal gebelik yaşadım

hoşgeldin arkadaşım çok az kaldı merak etme herşey çok güzel olacak

kıslar şimdi dr u aradım off ya herşey dahil aşılama muaene ilaçlar vs. vs hepsi 1 milyar tutar dedi şimdi ben nerden alayım bu kadar parayı en fazla 500 üm var ne diyorsunuz ne yapabilirim sizce

kızlar bide benim çok duyduğum birşey var eğer regle geçerse ilişki olmamalıymış bozulurmuş ama bizim hep gecikiyo diyceksiniz yani sorunu ve gecikmesi olmayanlar için sanırım nacizane benim duyduklarımyazıyım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…