Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Amiiiin canım
Ben de onu dyorum ya
Zor çok zor ama şükürde lazım hiç değilse şefaatçileri var inşaaalllaaaah

Ben de hep Rabbimden hayırlıysa bize evlat vermesini hayırlı değilse bize sabrını vermesini isterim
Sen daraltsan da bunaltmazsın
Kaldıramayacağımı vermezsin diye dua ediyorum canım

Bugün hep ağlaya ağlaya böyle dua ettim
En çok da beni senden başka kimsenin merhametine bırakma ya Rabbim dedim
Verirsen de senden vermezsen de senden
Ben vekil kıldım diye dua ettim

allah yardımcın olsun cnm üzülme inşallah anne olcaz hepimiz kendine iyi bak verende allanda rabbim dualarını inşallah kabul eder

allah yardımcın olsun cnm üzülme inşallah anne olcaz hepimiz kendine iyi bak verende allanda rabbim dualarını inşallah kabul eder

Amiiin canım
Rabbim cümle Ümmet-i Muhammed'den isteyen herkese içinde de bizler nasip etsin canım
Son bir gün adet için ve ben fazlasıyla melankoliye bağladım durumu
geçer inşaaalllaaah yakında

Yada keşke hamiş olsam da geçmese:CüvCüv:

inşallah canım bende çıkayım kusura bakmazsanız daha duş alıcam yarın iş var malum sizleri tanıdığım için çok memnunum allah hepimizin gönlüne göre versin hepinizi çok seviyorum

yavrucylan sende çıkta sumeyrat yalnız kalsın burda baksana o yazmıyor bizde onu yalnız bırakalım hımmhhhh

ewwwt ben de kaçıyom
Prlanta ve kuzucum iyi geceler
Sumeyrat sana da iyi geceler
opuyorumnanaktan

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, aycanisa, bubuş, prlanta, sumeyrat, tiryak

günaydın kıslar ne var ne yok bakalım adet olan varmı ben,m bugün karnımdan sinyaller var bari gelecekse gelsinde önümüzdeki maçlara bakalım dimi

günaydın kızlar ben adet oldum:gitme:
malesef pazar sabahı kalktığımda olmuştum. yine 25 inde oldum tam 30 günde bir oldu.
aslında çatlatma iğnesinden sonra 14- 15 . günde adet beklenir yazıyor her yerde
ben 18. gün olunca cok ümitlenmiştim.hayırlısı dr a devam etmeyi düşünmüyorum.
bi süre ara vericem yeni yıldada maddi durumu biraz daha düzeltip aşılama yaptırmayı düşünüyorum.

sizin fikriniz nedir??
dr a gidip gelmekde acayip stres yapıyor. eşimin değerleride iyi çıktı yumurtlama da gerçekleşiyor neden olmuyor diye sormaktan kendimi alamıyorum. çok ümitlendiğim için stres yapıyorum doğal olarak allahtan hayırlısı bu klomen ve çatlatma iğnesinde 3. ayım ama kullanmayı düşünmüyorum. acayip moralim bozuk.

günaydınnnn kızlar nasılsınız??
adetime 5 gün kaldı ama ben haftasonu dayanamayıp test yaptım tabi ki negatif çıktı ((
şimdide haftasonu topikte sizin yazdıklarınıı benim kaçırdıklarımı okuyorum :)

cnm hakında hayırlısı olur inşallah bak benimde herşey normal eşiminde şimdi kürleri deniyoruz olmasa ben hastaneye gidip ne gerekse yaptıracam olmuyo felandeme sitres yapma kendine hep bu sitresler maf ediyo bizi allah hayırlısını versin rabbimin bize sınavıdır belki buda cnm üzülmea.s.

hoş geldin cnm iyiyiz sende iyisindir inşallah :teytey:a.s.

allahtan hayırlısı canımcım adet olmana üzüldüm henüz vakti gelmemiş demekki madem tedaviye ara vermek istiyorsun kürlere agırlık ver o zaman böğürtlen kökü iç rahmi temizliyor gerçekten bende içtim bu ay kuzunazın dediği gibi parca parca oldu adetim hiç öyle olmamıstı daha önce yumurta catlatmak için incir ve havuc kürü var tüplerimin tıkalı oldugunu öğrenmeden onu yaptım sonra dr gittim çatladıgını ogrendim dene bunları istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…