Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

moralim cok bozuk ....2 gün önce hsg cektirdim.tüplerim kapalı cıktı.doktor doğru düzgün bişi söylemedi.ya da söylenecek bişi yok bilmiyorum.bir ilaç, bi hap, bi ümit istiyor insan.hiçbirşey yok.hsg ile tüpler belki açılır dedi. "belki" aynı şeyi bir daha yapacak yani....ne yapmam gerek bilmiyorum.2.5 senedir evliyiz.1.5 senedir bebek istiyoruz.olmuyor.ben 27 yşındaym.
bu topikte böyle sıkıntıısı yaşayıp bana önerisi varsa lütfen esirgemesin.dualarınıza beni de alın arkadaşlar.cok ümitsizim.kendimiçaresiz hissediyorum.ne yapmam lazım????
tüpleri açan bi kür bişey baktım yok bulamadım.bilen var mı??????
en cok duaya ihtiyacım var...eşimle sürekli kavga ediyoruz.onu cok kırıyorum.istemesem dee...

merhaba arkadasım moralini bozma diyecegım ama biliyorum olmuyor benimde tüplerim tıkalıydı bu topikten cok sey ogrendim simdi kızım 2 yasında cok şükür laparoskopi oldum acılmadı kesinlikle tüp bebek yaptırman gerek dediler yıkıldım sürekli eşime baskasıyla evlen diyordum üzüyordum onu ama bitkselkürler kullandım Allahtan istedim kuran bilen kişilere 500 yasin dagıttım 9 gün boyunca yusuf suresini okutturdum 50 yasinde hamile oldugumu ögrendim adetten sonra maydanoz kaynattım civanperçemi kaynattım buharında oturdum viks ve ada cayı yagı sürdüm oraya bir ay birini diger ay birini yaptım bir hafta boyunca gün aşırı kaplıcaya gittim adetten sonra kesinlikle normal olmaz demişlerdi bana ama Allaha şükür hamile kaldım umudunu yitirme ve Allahtan iste cok dua et inşallah en kısa zamanda kavusursun bebeğine

şimdi sıra kendimi anlatmaya geldi ben 25 yaşımda ve 3 yıllık evliyim pko hastasıyım kendimi bildim bileli düzensiz adet oluyorum ve 3 yıllık evliliğimde hiç korunmadım pko over için bekarlığımda 6 ay süreyle ara vererek 2 kez d.kontrol happı tarzında düzenleyizi hap kullandım buda sadece kilo yaptı hapı bırakır bırakmaz düzensizliklerimde devam etti evlendikten sonra ara ara toplamda 3 kez klomenle tedavi oldum yumurtlaıklarım cevap bile vermedi oluşmadılar yani sonra imkanlar gereği hiç tedavi olamadım böyle 3 yıl geçti bu süre içinde kafamada takmadım nede olsa tedavide olamadığım için beklentimde olmadı en son 12 ağustosta adet oldum (ve şu anda adetliyim) bi tüp bebek merkezine gittim ön görüşme ve muayene ücretsizdi gittim görüştüm neyse bana tüp bebek önermeler filan :) derken bana hiç yumurtlamayacağımı yani senede en fazla 2 kere yumurtlayabileceğimi söyledi kendiliğinden sonra 1-2 gün ağlamalar filan derken silkindim bi dua etmeye başladım ve önce incir kullanmaya başladım 2-3 gün içtim ama çok tatlı geldiği için bıraktım ki pko da şeker direnci vardır bunu dengede tutmak her açıdan önemli neyse başladım böğürtlen kökü kullanmaya araştırmalarımda bunun yumurta çatlatıcı ve rahmi kuvvetlendirici şekeri düzenleyici etkisi olduğunu öğrendim bunun yanı sıra hayıt tohumunun kadınlar için mucizevi bitki olduğunu biliyordum bunu ilaç şeklinde eczanelerde satılanını aldım sabahları aç karnına birer kapsül alıyordum ve yanı sıra baltarçınçörekotu karışımını sabahları arısütüpolenbal karışımınıda akşamları yemeye başladım ve bu arada bi ovülasyon testi aldım ve yumurtlamamı takip ettim ve adetimin 23. günü ovülasyon testim pozitifti ve yumurtlama akıntım oldu hani iki parmağın arasında uzayan cinsten :)) ve karın ağrım hafif göğüslerde hassasiyet filan neyse yumurtlamamda olunca ben gevşedim kullandığım kürleri bıraktım o arada işede başladım çünki ama bu bünlerde ilişki oldu eşimle çalışmalar yaptık ama önceki aydan süre gelen bir iltihabımda vardı (bu arada özellikle pko lu arkadaşlar söylüyorum taa 3 sene önce dr um glucophage vermişti bu ay düzenli kullandım sadece) glucophage veya glukofen aslında içeriği metformin olan ilaçlardan dr lar pko lulara verir insülin direncini kımak metobolizmayı düzenlemek ve yumurtlamayı sağlamak için bununda faydası olduğu inancındayım ben hiç yumurtlama akıntısı görmemiştim bu zmana kadar neyse sonuç olarak şu an adet oldum ama nasıl oldum 3 gün önceden ağrılarım başladı cumartesi kanamam bi başladı siyah siyah her wc ye gittikçe 3-4 tane dökülüyordu cumartesi gece 12 den sabah 8 e kadar hastanedeydim düşük yapıyorum sandım bir sürü tahlil yapıldı birsürü sonuç olarak bişiyim yok bu normal adetim sadece her zamankinden daha iyi durumdaymış rahim ve kendini yeniliyormuş ve dr dediki gerçek yumurtlamaya doğru ilerlediğini gösterir ben allahın izniyle buna kürlerin vesile olduğuna inanıyorum ki ben ilaçsız adet olamam ki ben hjiç yumurtladığımı hatırlamıyorum (hatta klomenle bile)

NOT: böğürtlen kökü kürü tarifi: 400 gr böğürtlen kökünü (maliyeti en fazla 20 tl) alıyorsunuz 6 litre soğuk suya koyup (ama önce tozu toprağı varsa gitsin diye yıkayalım) kaynatıyorsunuz kaynar kayanamaz da altını kısıp ağzını kapatıp 30 dakika bu şekilde demlendiriyorsunuz ağzı kapalı ve kısık ateşte sonra altını kapatıp yine ağzı kapalı bir şekilde akşam ise sabaha kadar sabah ise akşama kadar soğumaya bırakın soğuyunca şişelere (cam olsun) boşaltıp dolaba koyup sabah akşa aç karnına birer çay bardağı içiyorsunuz yani ben yumurtladığım güne kadar uyguladım zaten adetimin 23. günümde yumurtladım sizlerde uygulayın üstelik tvde duyduğum kadarıyla bir bitki bilimciden erkek te kullanabilirmiş birde kanal tıkanıklığı için de kullanın diyor inşallah herkesin bebişinin gelmesine bişiler vesile olur

bu arada buda listemiz kızlar ilk sayfada kalsın diye buraya ekliyorum

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar| Durumu
1|kuzunaz|26| 02.02.2010 |polikistikover |sadece adaçayı içecek | belirsiz|glucophage- fertilaid vitamin | düzensiz | 4444 tefriciye bitmedi -tesbihler
2|evindarkece| 19|05.12..2009|3 aylık doğum kontrol iğnesi |1 ay eşiyle birlikte keçi boynuzu pekmezi yedi |belirsiz|farlutal-cyclo progynova| belirsiz |belirtilmedi|
3|alpy| 28|09.01.2010|polikistikover|BÇT karışımı -eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|purefon |aşılama yapılacak|meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak|hamiş :CüvCüv::nazar:
4|aycanisa |21|20.10.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| 17.11.2009|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak | hamiş :CüvCüv::nazar::nazar:
5| yavruceylan|29|28.01.2010 |polikistikover|adet döneminde baltarçınçörekotu kullanıyor|belirsiz|klomen+glukofen|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |fırsat buldukça Yasin, Meryem, Fetih ve Vakıa surelerini okuyor
6|prlanta|21|10.11.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.12.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak| hamiş :CüvCüv::nazar:
8|Eti_puf|27|03.11.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 01.12.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu | hamiş :nazar::CüvCüv:
9|tiryak|24|10.01.2010|sperm azlığı (eşte)|eşine keçi boynuzu kürü başladı |12.02.2010|ilaç yok |ovülasyon normal gerçekleşiyor |500 yasin okutturdu -tefriciyeye başlayacak
10|ayse.20|20|26.11.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|FERTİLAİD |BELİRSİZ|ilaç yok|düzensiz|41 YASİN ve kuran| hamiş :nazar::CüvCüv:
11|bubus|28|25.12.2009|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|24.01.2010|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
12|Kayram|29|12.01.2010|pko |kür kullanmıyor|10.02.2010|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
13|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen birkaçgün kökü kullandı |bebişler gelene kadar regl yok kaydirigubbakcemile3|pregon iğne-aşılama yapıldı|artık önemi yok o yumurtalar artık bire bebiş |mübin duasını okudu |ikizlerine hamiş :CüvCüv::CüvCüv::nazar:
14|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
15|meltem2327|28|04.12.2009|pko ve prolaktin yüksekliği|şu an kür yok(daha önce soğan-böğürtlen ve civanperçemi kullandı |04.01.2010|ilaç yok (2 yıl glucophage ve dostinex kullandı öncesinde) |belirsiz |ya şafi tesbih çekiyor-41 meryem suresi okuyacak
16|nese1984|25|09.01.2009|yumurta tembelliği|kürkeçi boynuzu pekmezli zencefil karışımı ve bal çörek otu tarçın karışımı|belirsiz|fertilaid vitamin | düzensiz |41 yasin ve meryem suresi
17|shatze_32|23|28.10.2009|erkek infertilitesi |eşiyle birlikte incir kürü kullanıyor |belirsiz|eşi klomen-zinco-l-arginine ve trental kullanıyor | belirtilmedi|her cuma yasin-tebarekamme-cuma layestasi-bakara süresi (son ayetleri amener resulü)
18|ecemnur|26|05.12.2009|eşte sperm sayı ve hareketi düşük|eşi keçi boynuzu kürü-pekmezi-çakşır otu kendisi hayıt tohumu ve balı karışım kullanıyor |03.01.2010|eşi e vitamini |düzenli |4444 tefriciyeye
19|XTATLIKIZ|20|22.01.2010|eşte sperm azlığı|eşi keçi boynuzu kürükullanıyor |21.02..2010|ilaç yok|düzenli |ya vehhab çekiyor +ya şafi ye başlayacak
20|hilalbebik|22|19.12.2009|sorun yok|incir kürü-baltarçınçörekotu - polen -böğürtlen kökü|17.01.2010|ilaç yok|düzenli |41 yasin ve meryem suresi okuyor
21|azer|21|12.01.2010|eşte sperm hareket ve morfoloji sorunu kendisinde yumurta azlığı mevcut |kendisi incir ve soğan kürüve böğürtlen çayı-eşi keçi boynuzu kürü polen ve gıngeng tableti ve gınseng macunu kullanıyor |08.02.2010|eşi evicap vitamin |düzensiz |her namazdan sonra tesbihler ve yasin okuyor
22|almaata|29|11.12.2009|sorun yok|ballı zencefilli ve ballı harnuplu macun kullanıyor |belirsiz|klomen-çatlama iğnesi ve progesteron |dr tarafından takip edildi |meryem suresini okuyor
23|aysen_34|29|05.12.2009|eşte sperm azlığı-kendisinde hipertiroidi |eşi arısütü-keçiboynuzu kürü ve pekmezi |28.12.2009 |hipotiroidi için ilaç |düzenli kabul eidyoruz çünki bakılmadı |hergün 40 fatiha okuyor - 40 fetih ve meryem suresine başlayacak
24|nusret1978|31|belirtilmedi|yumurta kapasitesi sorunu |soğan -incir ve keçi boynuzu kürü|belirtilmedi |ilaç belirtilemedi |yumurtlama düzensiz |4444 tefriciye okudu
25|simal|29|12.12.2009|pko ve eşte sperm sorunu |eşi keçiboynuzu kürü kullanıyor |12.01.2009 |folbiol kullanıyor |yumurtlama düzenli |dua belirtilmedi
26|eftalya_35|29|17.01.2010|eşte sperm hareketsizliği|eşi keçiboynuzu kürü kullanıyor |15.02.2010|evicap vitamin |yumurtlama düzenli |yasin okuyor fırsat buldukça
27|sulezehra|25|09.01.2010|pko ve fsh yüksekliği |incir-polen-baltarçınçörekotu karışımı |belirsiz |ilaç yok |düzensiz |meryem suresi okudu
28|N83|2629.01.2010|sebepsiz |keçi boynuzu kürüne başlayacak |25.02.2010 |ilaç yok |düzenli|hatim ve meryem suresine başlayacak
29|jollita|27|30.12.2009|çikolata kisti olabilir |soğan kürü kullanıyor |belirsiz |ilaç yok |belirtilmedi|bol bol dua ediyor
30|edut|32|belirtilmedi | pko |soğan kürü kullanıyor |22.01.2010 |ilaç yok |belirtilmedi|belirtilmedi
31|ss_angel|24|belirtilmedi | pko |şu an kür kullanmıyor |belirsiz |klomen ve glifor 850 mg |yumurtlama düzensiz |tesbihatlar-esmaül hüsna

merhaba, şimdi sizi çok merak ettim 2007 yılında yazmışsınız bunları şuan merak ettim bebeğiniz oldu mu?
inşallah olmuştur.

Arkadaşlar tüpleri tıkalı olanlar için ibrahim saraçoğlunun internet sitesindeki kürü alıntı yaptım.İnş faydalı olur.

Rahim tüplerinin tıkalı olmasına bağlı olarak gebe kalamama
07.05.2012
Bayanlarda tüplerin tıkalı olmasına bağlı olarak gebe kalamama problemi için önerimiz öncelikle adet bitiminden on gün sonra on beş gün soğan kürü;kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suya bir orta boy kuru soğanın en dış kabuklarını soyup dörde veya altıya bölüp atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak 5 dakika kaynatınız kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocaktan alıp ılımaya bırakınız.Ilıdıktan sonra süzünüz ve yemekten onbeş dakika önce aç karnına tüketiniz.Sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinde önce tüketebilirsiniz.Günde iki defa tüketilmelidir ve her defasında taze olarak hazırlanması gerekmektedir.On beş günlük soğan kürü tamamlandıktan sonra hiç ara vermeden brokoli kürüne başlamanız gerekmektedir.
Yaklaşık yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içine 250gr brokoliyi atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak beş dakika haşlayınız.Ilıdıktan sonra süzüp ayırınız.Üçte birini sabah,üçte birini,öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına içiniz.Brokoli suyunu içtikten sonra yarım saat bir şey yiyip içmeyiniz.Eğer çalışan bir bayan olarak öğlen üzeri evinizde bulunmuyorsanız yarısını sabah,diğer yarısını da akşam aç karnına içebilirsiniz.Haşlanmış brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz.Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz.Mühim olan haşlama suyu tüketmektir.21 gün uygulayıp 7 gün ara veriniz ve tekrar 21 gün uygulayınız.
Uygulama süresi toplam 42 gündür.(7 günlük ara dahil değildir)

Not:Önermiş olduğum kürden istenilen sonuç alınmadığı takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.Konuyla ilgili yardımcı ve destekleyici kürlerimiz mevcuttur. (Prof. Dr. brahim Adnan SARAOLU Gncel ve Salkl Bilgiler)

arkadaşlar merhaba ben bir defa tüp bebekten negatif sonuç almış birisi olarak 1-2 ay boyunca kürlerle hamile kalmayı denemek istiyorum.
benim polikistikoverim var ilaç kullanmadan neredeyse hiç adet olamıyorum.tüpbebek önceside eşimdede spermiyogramda morfoloji % 1 çıkmıştı
sizce ben ve eşim hangi kürleri uygulamalıyız ki mutlu sona ulaşa bilelim?
adetin 2. günü yapılan testlerdede herhangi bir soruna rastlanmamıştı.
histereskopidede tüplerde tıkanıklık veya bir sorun yok.
eşiminde morfoloji kötü ama sperm sayısı yeterli.
ne olursunuz bana yardımcı olun ne yapmalıyım çok okudum araştırdım ama hangi kürün bana faydalı olacağına karar veremedim
cevaplarınızı bekliyorum

Merhaba pegasusunicon
bende de polikistikover var ben de 3 ayda bir adet olurdum nerdeyse 2.aşılamada çok şükür bebeğime kavuştum ben 2.aşılamada tedaviye ek olarak bal tarçın çörek otu kullanmıştım eşime de aşılamanın 3 ay öncesinden başlamak üzere keçiboynuzu kürü uygulamıştık.Bence sen de kürleri dene özellikle eşine keçi boynuzu kürünü mutlaka dene yanlız şunu unutma keçiboynuzu kürü 3 ay sonra etkisini gösteriyor.saraçoğlulunun sitesinden araştırabilirsin.kendin için kuru incir kürü(kolay hamile kalma kürü)nü de uygulayabilirsin tabi hepsini aynı anda uygulama.
İnş tez zamanda kavuşursun bebeğine.

Merhaba pegasusunicon
bende de polikistikover var ben de 3 ayda bir adet olurdum nerdeyse 2.aşılamada çok şükür bebeğime kavuştum ben 2.aşılamada tedaviye ek olarak bal tarçın çörek otu kullanmıştım eşime de aşılamanın 3 ay öncesinden başlamak üzere keçiboynuzu kürü uygulamıştık.Bence sen de kürleri dene özellikle eşine keçi boynuzu kürünü mutlaka dene yanlız şunu unutma keçiboynuzu kürü 3 ay sonra etkisini gösteriyor.saraçoğlulunun sitesinden araştırabilirsin.kendin için kuru incir kürü(kolay hamile kalma kürü)nü de uygulayabilirsin tabi hepsini aynı anda uygulama.
İnş tez zamanda kavuşursun bebeğine.

cevabın için teşekkürler incir havuç kürünü uygulayacağım ona karar verdim bende

kızlar eşim 1 ay önce varikosel den ameliyat oldu,sperm sayıları çok düşük ve hareketsizdi,ameliyattan sonra henüz test yaptırmadık,ayrıca ikimizdede iltihap var,1 senedir idrar yolu iltihabından kurtulamıyorum,ilaç tedavisi bitiyo 1 ay sonra yine iltihap,en son artık idrarımda kan gelmeye başlamıştı o kadar ilerledi.eşime ve bana önerebilceğiniz kürler varmı?ltfen yardımcı olun...

kızlar eşim 1 ay önce varikosel den ameliyat oldu,sperm sayıları çok düşük ve hareketsizdi,ameliyattan sonra henüz test yaptırmadık,ayrıca ikimizdede iltihap var,1 senedir idrar yolu iltihabından kurtulamıyorum,ilaç tedavisi bitiyo 1 ay sonra yine iltihap,en son artık idrarımda kan gelmeye başlamıştı o kadar ilerledi.eşime ve bana önerebilceğiniz kürler varmı?ltfen yardımcı olun...

öncelikle geçmiş olsun canım.
soğan kürü iltihaba çok iyi geliyor,eşin için de keçiboynuzu kürünü uygulayın 3 ay sonra etkisini gösteriyor ama çok etkili.
İltihap için soğan kürünü mutlaka kullan bizzat kullandığım için söylüyorum.

Son düzenleme:
öncelikle geçmiş olsun canım.
soğan kürü iltihaba çok iyi geliyor,eşin için de keçiboynuzu kürünü uygulayın 3 ay sonra etkisini gösteriyor ama çok etkili.
İltihap için soğan kürünü mutlaka kullan bizzat kullandığım için söylüyorum.

canım soğan kürünü çok duydum fakat ben çalıştığım için soğan kokarım iş yerinde diye uygulayamıyorum ,dün aktara gittim,civan perçemi,kırk kilid,böğürtlen yaprağı birde hayıt tohumu alıp karıştırdım çay gibi demleyip içmeye başladım bakalım çok faydalı olur diolar ama biliyorum,eşimede keçi boynuzu pekmezini önerdiler onu aldım..kullanmaya başladık,bakalım inşallah en yakın zamanda bebişimize kavuşuruz....

canım soğan kürünü çok duydum fakat ben çalıştığım için soğan kokarım iş yerinde diye uygulayamıyorum ,dün aktara gittim,civan perçemi,kırk kilid,böğürtlen yaprağı birde hayıt tohumu alıp karıştırdım çay gibi demleyip içmeye başladım bakalım çok faydalı olur diolar ama biliyorum,eşimede keçi boynuzu pekmezini önerdiler onu aldım..kullanmaya başladık,bakalım inşallah en yakın zamanda bebişimize kavuşuruz....

soğan kürü koku yapmaz canım çünkü kaynattıktan sonra suyunu içtiğin için kokmuyo bende çalışıyorum problem olmamıştı.
Tabi senin tercihin.İnş faydasını görürsün.

canım Rabbim yardımcın olsun.. bende 4 yıldır bu dertle uğraşıyorum.2 kere hsg çekildim ilkinde tam anlaşımaldı biri açık dedilmişti ama 2. sinde tam olarak biri kapalı diğeride yapışılık olduğu anlaşıldı:KK43:(kaç kere tüp denedik olmadı hepsi hüsran.. en sonunda laparaskopi ve histerskopi oldum çok şükür canm..iikide olmuşum keşke daha önce olsaydım ama malesef uzun hikaye yaşanan acı tecrübeler...diyeceğim sana şu öncelikle ii bir uzman dr.bul dr. takibine gir ayrıca öncesinde brokoli kürü var saraçoğlunu sitesinde var tüpler tıkanıklı için onu araştır.onu uygula olmazsa lapaaraskopini ol.. olmadığında ise tüp bebek denersin canım.Rabbim yardımcın olsun hiç pes etme bol bol dua et...

cevabın için teşekkür ederim blowhole.şimdi bebeğiniz var sanırım.?ne güzel Allah bağışlasın:)))

merhaba arkadasım moralini bozma diyecegım ama biliyorum olmuyor benimde tüplerim tıkalıydı bu topikten cok sey ogrendim simdi kızım 2 yasında cok şükür laparoskopi oldum acılmadı kesinlikle tüp bebek yaptırman gerek dediler yıkıldım sürekli eşime baskasıyla evlen diyordum üzüyordum onu ama bitkselkürler kullandım Allahtan istedim kuran bilen kişilere 500 yasin dagıttım 9 gün boyunca yusuf suresini okutturdum 50 yasinde hamile oldugumu ögrendim adetten sonra maydanoz kaynattım civanperçemi kaynattım buharında oturdum viks ve ada cayı yagı sürdüm oraya bir ay birini diger ay birini yaptım bir hafta boyunca gün aşırı kaplıcaya gittim adetten sonra kesinlikle normal olmaz demişlerdi bana ama Allaha şükür hamile kaldım umudunu yitirme ve Allahtan iste cok dua et inşallah en kısa zamanda kavusursun bebeğine
ayçanisa 9 gün boyunca yusuf süresini 1 er kez mi okuttun??
500 yasin ayrı 50 yasin ayrıca mı okudun??
kaplıca olayını duymamıştım o da mı iyi geliyor?

cok soru sordum kusura bakma ama problemimiz aynı olunca iyice anlamak istedim.verdiin bilgiler için teşekkür ederim.ne güzel kızını Allah vermiş sana.hiçbiri boşa gitmemiş..

be geçen ay maydonoz süt buharı yaptım olmadı:KK43:(( bu ay adaçayı tamponu yaptım 3 gün de maydonoz kaynattım bakalım ne olacak.4 gün sonra adet günüm.yine hayalkırıklığı yaşamak istemiyrm Allahım nasip et....

Arkadaşlar tüpleri tıkalı olanlar için ibrahim saraçoğlunun internet sitesindeki kürü alıntı yaptım.İnş faydalı olur.

Rahim tüplerinin tıkalı olmasına bağlı olarak gebe kalamama
07.05.2012
Bayanlarda tüplerin tıkalı olmasına bağlı olarak gebe kalamama problemi için önerimiz öncelikle adet bitiminden on gün sonra on beş gün soğan kürü;kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suya bir orta boy kuru soğanın en dış kabuklarını soyup dörde veya altıya bölüp atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak 5 dakika kaynatınız kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocaktan alıp ılımaya bırakınız.Ilıdıktan sonra süzünüz ve yemekten onbeş dakika önce aç karnına tüketiniz.Sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinde önce tüketebilirsiniz.Günde iki defa tüketilmelidir ve her defasında taze olarak hazırlanması gerekmektedir.On beş günlük soğan kürü tamamlandıktan sonra hiç ara vermeden brokoli kürüne başlamanız gerekmektedir.
Yaklaşık yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içine 250gr brokoliyi atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak beş dakika haşlayınız.Ilıdıktan sonra süzüp ayırınız.Üçte birini sabah,üçte birini,öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına içiniz.Brokoli suyunu içtikten sonra yarım saat bir şey yiyip içmeyiniz.Eğer çalışan bir bayan olarak öğlen üzeri evinizde bulunmuyorsanız yarısını sabah,diğer yarısını da akşam aç karnına içebilirsiniz.Haşlanmış brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz.Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz.Mühim olan haşlama suyu tüketmektir.21 gün uygulayıp 7 gün ara veriniz ve tekrar 21 gün uygulayınız.
Uygulama süresi toplam 42 gündür.(7 günlük ara dahil değildir)

Not:Önermiş olduğum kürden istenilen sonuç alınmadığı takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.Konuyla ilgili yardımcı ve destekleyici kürlerimiz mevcuttur. (Prof. Dr. brahim Adnan SARAOLU Gncel ve Salkl Bilgiler)

bunu ben de deneyeyim eğer olmazsa..soğan kürü yapmıştım ama arkasından brokoli yapmadım,3 4 ay önceydi.brokoli kışın oluyor galiba dimi?ben pazrda görmüyorum şu ara.acaba tekrar soğan kürü yapmama gerek olur mu yapacak olsam???

arkadaslar soğan suyu hamile kalmak için cok işe yarıyor benm iki arkadasım içtikleri ay hamile kaldılar bu ay bende içtim ve 6 yıldır bir tek gün gecmeyen adetim bu ay 2 gün gecti test yapmadım bir kac gün daha bekleyıp test yapcam... sonucu yazarım denemek isteyen varsa ben şöyle yaptım
adetim bittikten 4 gün sonra her sabah 1 tane kuru soğanı sadece tepesini kesip kabukları ıle 10 dk kaynatıp içtim 15 gün yaptım ama gerçekten yumurtalıklarınızın calıstığını hıssediyorsunuz deneyin istersenız hafif ağrı olması normal.

cevabın için teşekkür ederim blowhole.şimdi bebeğiniz var sanırım.?ne güzel Allah bağışlasın:)))

canım malesef bebeğimiz henüz yok ama sana Allahmı söyletti:KK16: demesi bile güzel valla inşlhh sonucumuza ulaşırız. tekrar tüp denmesi yapıcaz nasipse inşlhh

slm..bende yeni üye oldum...mutsuzum huzursuzum 17 aylık evli ve hiç korunmadığım halde çocuğum olmadı..3 aydır klomen kulanıyorum oda başarısız oldu...bu arada bugünde adet oldum mutsuzluğum o yüzden:KK43: 3. ayki klomen kullanımımda başarısız oldu yani... her ay hüsran her ay hüsran...:KK43::KK43::KK43:

slm..bende yeni üye oldum...mutsuzum huzursuzum 17 aylık evli ve hiç korunmadığım halde çocuğum olmadı..3 aydır klomen kulanıyorum oda başarısız oldu...bu arada bugünde adet oldum mutsuzluğum o yüzden:KK43: 3. Ayki klomen kullanımımda başarısız oldu yani... Her ay hüsran her ay hüsran...:KK43::KK43::KK43:

bende 3 yıllık evliyim 1 yıl doğum kontrol hapıyla korundum ve tam 1 yıl sonra hamile kalabildim fakat 2 aylıkken bebeğimin kalbi durduu benim tsh ta problem var ama düzenli olarak hapımı kullanıyorum su an düzenli çalışıyor bebeğimi kürtajla aldıla ve 6 ay korunun dedi dr.ve tam bu olayın üstünden 1 buçuk yıl geçti hala bebeğim yok bu arada dr. Gittik tekrar yine bütün tahliller çok şükür normal çıktı ama ben aşılama yaptırmak istedim dr gerek yok tedavisiz hamile kalabilirsin dedi bekliyorum yine yok yine yok bu arada incir kürüne başladım ama benim yumurtlamamdada adetimdede sorun yok sizce ne yapmalıyım.........(10 gündür incir kürü içiyorum)kuzunaz buralardamısın???????????

cnm sana ulaşamıorum msş kutun dolu
msjımı gorunce lutfen msj kutunu boşalt cnm
yada kıslar sızlerden kuzunazla haberleşen varsa bana ulaşmaasını iletırmısınız
teşekkurler

merhabalr arkadaşlar bende 5 yıllık evliyim aylarca klomen kulandım çatlatma iğneleri progstanlar falan kullandım sonuç negatif.tüp bebek yapmaya karar verdik eylülün birinde tedaviy başladık ataşehir memorial hastanesi cem demirelde geçen hafta test yaptım sonuç negatif.
bizdeki sorun eşimde hiç spermin olmaması ameliyatla sperm elde edbildiler.7 tane yumurta topladılar bunlardan 5 tanesi dölendi yalnız 2 tanesi embriyo oldu 1 tanesi 10 hücreli 2.ise 8 hcreliydi ama meleğim tutunamadı.3ay sonra tekrar başlıyıcam inşallah ve son denemem olur inşallah .
korkuyorum ya eşimde ameliyatlada elde edemezlerse ne yaparım ozaman çaresizlik kötü bişey rabbim kimseyi evlat hasretiyle acısıyla sınamasın tez zamanda inşallah kucaklarımızı doldurur mucizesini bizlerede nasip eyler inşallah.
bu arada eşime polen sabah akşam birer tatlı kaşı yedirtiyorum keçi boynuzu bekmezi sabah akşam birer çorba kaşı yedirtiyorum ve keçi boynuzu tozunu birer çay kaşı sabah akşam yedirtiyorum prooxed plus sabah akşam içiyo ve klomen sabah akşam kullanıyo ama bilmiyorum artık rabbim inşallah bunları vesile kılarda bebeğimi nasip eyler inşallah ve bolbol dua ediyorum kiminle konuşuyor isem bana dua edin diyiyorum herkesten dua istiyorum benim yani bizim sadece duaya ihtiyacımız var sizlerde lütfen dua edin hepimiz için.
çok uzatım biliyorum ama trasferden sonra nelere dikkat etiniz ben hiç bir şeye dikkat etmemiştim ve bebeğin tutunmasını sağlayacak kürler falan varmı var ise lütfen bilgilerinizi paylaşırmısınız

merhabalr arkadaşlar bende 5 yıllık evliyim aylarca klomen kulandım çatlatma iğneleri progstanlar falan kullandım sonuç negatif.tüp bebek yapmaya karar verdik eylülün birinde tedaviy başladık ataşehir memorial hastanesi cem demirelde geçen hafta test yaptım sonuç negatif.
bizdeki sorun eşimde hiç spermin olmaması ameliyatla sperm elde edbildiler.7 tane yumurta topladılar bunlardan 5 tanesi dölendi yalnız 2 tanesi embriyo oldu 1 tanesi 10 hücreli 2.ise 8 hcreliydi ama meleğim tutunamadı.3ay sonra tekrar başlıyıcam inşallah ve son denemem olur inşallah .
korkuyorum ya eşimde ameliyatlada elde edemezlerse ne yaparım ozaman çaresizlik kötü bişey rabbim kimseyi evlat hasretiyle acısıyla sınamasın tez zamanda inşallah kucaklarımızı doldurur mucizesini bizlerede nasip eyler inşallah.
bu arada eşime polen sabah akşam birer tatlı kaşı yedirtiyorum keçi boynuzu bekmezi sabah akşam birer çorba kaşı yedirtiyorum ve keçi boynuzu tozunu birer çay kaşı sabah akşam yedirtiyorum prooxed plus sabah akşama içiyo ve klomen sabah akşam kullanıyo ama bilmiyorum artık rabbim inşallah bunları vesile kılarda bebeğimi nasip eyler inşallah ve bolbol dua ediyorum kiminle konuşuyor isem bana dua edin diyiyorum herkesten dua istiyorum benim yani bizim sadece duaya ihtiyacımız var sizlerde lütfen dua edin hepimiz için.
çok uzatım biliyorum ama trasferden sonra nelere dikkat etiniz ben hiç bir şeye dikkat etmemiştim ve bebeğin tutunmasını sağlayacak kürler falan varmı var ise lütfen bilgilerinizi paylaşırmısınız

Merhaba cnmm..bende 9 senelik evliyimm.canım eşin azospermi yani normalde hiç çıkış oldumu sizde ve ilk defamı eşin mikrotese oldu...dondurulmuş spermleriniz de yokgaliba
cnm bi kere bulunduysa tekrar bulunur sperm ama bu ameliyatlar için bi süre ara vermek gerekiyo benim benim eşimin ilk ameliyatında sperm çıkmıştı.benim 19 yumurtam toplanmıştı..
bunlarda 8 tanesi döllenmişti ve sağlıklı 3 tane kaldı 8 hücreliydi 3üde.ama olmadı maaleseff..:KK19:
sonra 8 ay sonra tekrar amaliyat oldu ve hiç sperm bulunamadıı..biz yıkıldıkk.ve 5 sene kadar bi ara verdik bu sene ağustosta eşim tekrar tese oldu umut tüp bebekte emre beye
ve çok şükür sperm bulundu 12 yumurtam toplandı benim.5 tanesi döllendi ama rahim kalınlığım yüksek çıkınca transferim ertelendi..eylülün 7 sinde transferim oldu 2 tane 5. gün embriyosu ve yine olmadıı .:KK5::KK5::KK5::KK5:
dün doktoruma giddik ve tutmamasının sonucu eşimin teseden bulunan spermlerin yapısı bozukmuş ondan olabilir dedi.benden genetik tahlillerimi istedi eşimin vardı ama ben yaptırmamıştım..ve biraz beklememizi istedi bende zaten beklemeyi düşünüyorumm maddi olarak şuan bittik.. biraz kendimizi toparlayıp yaza inş tekrardan deneyceğim.
ama bu sefer inan o kadar kişiden dua aldımki hiç tanımadığım kişilerden bileee.ama rabbim bu seferde nasip etmedii.vardır rabbimin bir bildiği.
hayırlsını diliyorum yaradandan..
seninde inşallah bu tedavin son olur cnm kavuşursun bebeğineeeee
hepimiz kavuşalımm hayırlısıylaaaaa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
biraz uzun oldu ama bende hikayemi yazmak istedim
bu arada ne güzel eşine bişeyler yedirip içirebiliyosun inş. şifa olur..

X