Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Çok sevindim yaa demek Hilalin bebiş geldii.
Maşallah Allah analı babalı büyütsün!
Darısı tez zamanda,isteyen bütün arkadaşlarımızın başına inşş!!

bende haber veriyim demiştim:))
sağol esram...

kızlar allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah...
çok güzel tanınmaz tarif edilemez bi duygu bi ara doğum hikayemi uzun uzun yazıcam ...
öpüyoruz oğlumla sizi teyzeleri...

slm kızlar bende aranıza yeni katıldım 4yıllık evliyim bebişim yok henüz over kistim vardı şuan yok.bu ay klomenle ovitrelle kullandım bakalım nolcak?aranızda varmı bu şekilde hamiş olan

merhaba arkadaşlar.bir arkadaşımın bebeği için tefriciye okuyoruz.bize yardımcı olcak varmı.varsa özelden msj atsın lütfen...

ş
NOT: böğürtlen kökü kürü tarifi: 400 gr böğürtlen kökünü (maliyeti en fazla 20 tl) alıyorsunuz 6 litre soğuk suya koyup (ama önce tozu toprağı varsa gitsin diye yıkayalım) kaynatıyorsunuz kaynar kayanamaz da altını kısıp ağzını kapatıp 30 dakika bu şekilde demlendiriyorsunuz ağzı kapalı ve kısık ateşte sonra altını kapatıp yine ağzı kapalı bir şekilde akşam ise sabaha kadar sabah ise akşama kadar soğumaya bırakın soğuyunca şişelere (cam olsun) boşaltıp dolaba koyup sabah akşa aç karnına birer çay bardağı içiyorsunuz yani ben yumurtladığım güne kadar uyguladım zaten adetimin 23. günümde yumurtladım sizlerde uygulayın üstelik tvde duyduğum kadarıyla bir bitki bilimciden erkek te kullanabilirmiş birde kanal tıkanıklığı için de kullanın diyor inşallah herkesin bebişinin gelmesine bişiler vesile olur

]

bu böğürtlen köküne ne zaman başlanıyor adet zamanı mı yoksa adet bitince mi

selamlar kızlar ben nete girmeyeli o kadar zaman oldu kiii net yoktu uzun zamandır ilk fırsatta bir bakayım dedim ne güzel eskiler burda halen esra alpy omman kuzu tiryak omman bebeğini almış kucağına hayırlı olsun canm allah analı babalı büyütsün tiryaka az kalmış darısı esraya kuzuya inşlhhhh bizimde yaşımıza az kaldı 11 aylıkız şu an zaman nasıl geçiyor hiç anlamıyoum daha dün gibi burda kürleri duaları paylaşıyorduk allah bu yolda uğraşan herkesin kucağını bebeciklerle doldursun kendinize çok iyi bakın arkadaşlar aalaha emanet olun

selamlar kızlar ben nete girmeyeli o kadar zaman oldu kiii net yoktu uzun zamandır ilk fırsatta bir bakayım dedim ne güzel eskiler burda halen esra alpy omman kuzu tiryak omman bebeğini almış kucağına hayırlı olsun canm allah analı babalı büyütsün tiryaka az kalmış darısı esraya kuzuya inşlhhhh bizimde yaşımıza az kaldı 11 aylıkız şu an zaman nasıl geçiyor hiç anlamıyoum daha dün gibi burda kürleri duaları paylaşıyorduk allah bu yolda uğraşan herkesin kucağını bebeciklerle doldursun kendinize çok iyi bakın arkadaşlar aalaha emanet olun

ay masallah nazım
gecen sene senın dogumuna yakın ben tup bebek sonucumu beklıordum
bana dua edıordun
ne cabuk gectı koca br yıl dıcem ama benm omrumden omur gıdıor :)
op melegını yerımeeeee hemde kocaman

ay masallah nazım
gecen sene senın dogumuna yakın ben tup bebek sonucumu beklıordum
bana dua edıordun
ne cabuk gectı koca br yıl dıcem ama benm omrumden omur gıdıor :)
op melegını yerımeeeee hemde kocaman

öperim teyzesi hep aklımdasınız inan nasıl bir yerse burası girmesemde sizleri düşünürüm çoğu zaman ne yaptılr aceba diye
dua ederim yine esracım yaşın küçük nasılsa akıp giden yaş olsun:))) tatlım kendine iyi bak

Nazımcım bebeğine maşallah,çok sevindim.
Artık burası eskisi gibi yoğun değil ama ben de alışkanlıktan galiba sürekli girip bakıyorum biri birşey yazmış mı diye,çok zor zamanlarımızı paylaştık burada inşş diğer arkadaşlarımız da en kısa sürede anne olup bizim yaşadığımız mutluluğu yaşarlar.

Nazımcım bebeğine maşallah,çok sevindim.
Artık burası eskisi gibi yoğun değil ama ben de alışkanlıktan galiba sürekli girip bakıyorum biri birşey yazmış mı diye,çok zor zamanlarımızı paylaştık burada inşş diğer arkadaşlarımız da en kısa sürede anne olup bizim yaşadığımız mutluluğu yaşarlar.
evet alpy hemde cok zor gunlerde
bebegını kaybedenler oldu
beklemekten bıkanlar oldu
yerı geldı bunaldık
ama cok sukur cogunuz aldınız mukafatınızı
darısı bzlere ınsallah hayırlısıylan
öperim teyzesi hep aklımdasınız inan nasıl bir yerse burası girmesemde sizleri düşünürüm çoğu zaman ne yaptılr aceba diye
dua ederim yine esracım yaşın küçük nasılsa akıp giden yaş olsun:))) tatlım kendine iyi bak

sende kendıne ve melegıne ıı bak nazım
dualrın ıcınde ALLAH RAZI OLSUN :KK16:

arkadaşlarr çok sevindim bebişlerinizeeee :))))hayırlı olsunn darısı başıma inşallaahhh

arkadaşlar selam kkyı önceden beri takip ediorum bir kaç forma da durumumu yazmıştım bu topiği yeni gördüm ve ben de kendimi anlatmak istedim moral olarak çok kötüyüm maddi manevi artık sıkıntıya girmeye başladım.Bir yıllık evliyim evlendiimden beri hiç korunmadım evlenmeden önce hiç adet düzensizliği yaşamamıştım hiç bir problemim yoktu eşim 2 tıl önce varikoselden ameliyat oldu ve değerleri en son baktırdıımızda da normal seviyedeydi.Biz de neden bebek olmuor die bir kontrole gidelim dedik ve ben doktora gittim ilk gittiimde adetinin 3.günü gel dedi ama ben bir türlü adet olmadım bu sefer doktor söktürücü verdi 3. günü gittimultrasonla baktı pko görünümü var solda dedi hormon testi yaptı değerler normal çıktı sonra adetin bilmem kaçıncı günü gel rahim filmi çektirelim dedi hadi bu sefer ona gittim onda da bişi çıkmadı sora tekrar adet olunca 3.günü gel klomene başlayalım dedi ben yine adet olmadım doktora gittim yumurtan çatlamış ama kan içine akmış dedi 3 cm kist oluşmuş dedi adet olmassan söktürücü içersin olursan 3.günü gel dedi nese oldum gittim kist sökülmüştü beşinci günü günde 1 tane klomen iç 5ün dedi 12.günü gel yumurtana bakalım dedi gittim yumurtan daha 7 mm dedi 16.günü tekrar gel dedi gittim 22 mm olmuş dedi 4 günde 7den 22ye nasıl çıkmış onu da anlamadım çatlatma iğnesi ol dedi onu da oldum işte fiks olarak 36.saatte sonra gün aşırı ilişki dedi onları da yaptık ama sonuç sıfır çatlatma iğnesinden 14 gün sonra adet oldum aradım doktorumu 3.günü gel rahimine bakalım ona göre ilacın dozunu ayarlayalım dedi yine gidicem ama bu beni artık çok sıktı git gel git gel devlet dairesi gibi bugün git yarın gellerden bıktım ödediim paralarda çabası çok moralim bozuk bu durumda olmaktan eşim anlayışlı sabırlı ama benim sabrım tükendi onun baba benim anne olmaya hakkımız var herkesin olduu gibi ama böle uğraş uğraş sonuç alamamak insanı bezdirior eminim beni burada anlayan bir çok insan vardır şimdi tekrar klomene ve çat iğnesine devam edicem ya bu doktor beni oyalıor ya da böle olması gerekior bilemiorum ama artık güvenim de sabrım da kalmadı hiç bişeye umarm bu ay sonuç alırım ve artık ödenen paralar çekilen çilelere değer yani yoksa bunalımdan çıkamayıp isyan etmekten korkuorum

merhabalar kıslar tiryakcığım düşünmemene sevindim inşallah bebeğin gelir bu sebeple biliyorsun bir çok kişi rahatlayınca geldi bebişi inşallah bu durum seninde sebebin olur rabbim nasip eder inşallah nusret1978 canım tüp bebeğin tutmadımı? ya valla çok üzüldüm maddi manevi kayıp bu tüp bebek olayıda tutmayınca allah yardımcın olsun inşallah kendiliğinden nasip ederde rabbim telafisi olur yaşadıklarının... kızlar bende 500 yasin okutuyorum şu ana kadar 21 tane topadım desteklerinizi bekliyorum :)) herkese 1 yasin ona göre okumak isteyen olursa bana söylermisiniz...

selam herkese bayadır giremiyordum nasılsınız bu arada cocuk sahibi olmak isteyenler 9 gün 1 kez yusuf suresi okuması gerekiyormus suretil esrar diye bir kitap aldım onda yazıyr

Son düzenleme:
Ben 3 asılama 1 tüp bebekten deneyen ve negatifle sonuçlananlardanım sebep yok bızde ara verdık tedavıye çunku şark hızmetındeyım ama dun bı kan testı yapayım dedım ve 20 gun sonra hormaon sonuçları geldı fsh:9.62
lh:23.22 prolaktın :19.76 tsh :4.565 3 dr gıttım bırısı sen hamıle kalamzsın dedı 2 dr da o kadar kotu değil dedi hayıt suyu kullanıyorum gerçekten kötumu sonuçlar ? BU ARADA MERYEM SURESI OKUYORUM 41 GUN İNŞALLAH FAYDASI OLUR BIDE ŞU SONUÇLAR NASIL ?

[/Iarkadaşlar çogu hastane raporu dışarı vermiyo illla burda yaptırmak zorundasın diyor bende yakın zamanda bundan mağdur oldum ve sizlerden bu konuda destek istiyorum.
fakültedeki yapılan bu istismarı raporu dışarı vermemelerini bimer (başbakanlık iletişim merkeszine şikayet ettim 20 gün kadar önce )pek ciddiye almadım ilgilenmezler sandım ama cidden ilgilendiler şikayetim saglık bakanlığına ordan yüksek öğretim kurumuna ordanda akdeniz üniiveritesine iletildi şu an işlem görüyor. eger sizde raporunuzu almak istiyorsanız ve engelle karşılaştıysanız lütfen arkadaşlar sizde şikayet edin bunlar kendilerini dalkavuk ilan etmiş tekelcilik yapıyor neden benim hakkımı vermiyorlar? ben devlete yıllarca vergi ödedim ve hala ödüyorum neden karşılığında sağlık güvencemi kullanmayayım ki lütfen duyarsız kalmayın sizde yazın bi online dilekçe çok basit 5 dknızı almıyor. eğer yazmaya üşeniyosanız 150 yi arayın ücretsiz dilekçenizi verin !!!!!!!!!LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYALIMMMMM HAKKIMIZI SAVUNALIMMMMM.
adresi ;

http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx]

X