Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba aradaşlar ben 2 aydır ilaaçla adet görüyorım en son adetimde dr gittim tahliller yapıldı fsh ço yüksek çıktı menapoz değerlerinde dedi yumurtalarıma bakıldı 1 tane yumurta var dedi dr ama onunla gebe kalamzsın dedi şimdi başka dr gidiyorum yeni tahliller yapılıyo daha sonuç belli değil bebek istiyoruz umudumu kaybetmedim yardımcı olurmusunuz banada

canım fsh ile ilgili ibrahim saraçoğlunun sitesine bir bak istersen bununla alakalı bir kür vardı diye hatırlıyorum.
Rabbim tez zamanda babağine kavuştursun inş.

merhaba arkadaşlar,
internette gezinirken pregnancy miracle-lisa olson ve "personal path to pregnancy" kitaplarını gördüm. içindekileri çok merak ediyorum, yapılan reklamlardan oldukça iyi gözüküyor ama emin olamıyorum. daha önce satın almış veya internetten indirmiş birisi varsa paylaşabilir mi acaba? çünkü ben ne indirecek link nede torrent bulabildim.
ayrıca eğer içinde ki bilgiler yararlıysa özetleyip türkçeye çevirebilirim
şimdiden teşekkürler

canım puregonu nasıl vurundun.doktor bana puregon 600 ıu verdi içinde de 6 tane iğne ucuyla kartuş var 72 ml lik.bunu ben 4 gün boyu günde 150 ünite olarak vurdurcam ama anlamadım insülin enjektörüyle vurdurcam bide.enjektörde zaten 100 ünitelik 2 adet var. bu 150 üniteyi nasıl ayarlayabilirim bilgin var mı canım hekezden yardım istiyorum anlamadım ya enjektöre kartuştaki solüsyonu çekince hep biter zaten bi seferde diğerlerini vuramam bitincede o nasıl ayarlanıyo

LH:6.5 Estradiol:25 Prolaktin:17.12 TSH:1.63 FSH:4.82 Serbest T3:3.26 Serbest T4:1.15

kızlar ilk defa horman tahlili yaptırdım ve geçen ayki sonuçlarım bunlardı gittiğim 2 doktordanda net bir yorum nede cevap alabildim.pcos dediler sadece çözüm yolunda ise çocuk istiyorum dediğim halde kolaya kaçan işini yapmayan doktorlar diane35 verdi.(doğum kontrol hapı)
hiçbir ilaç kullanmıyorum yani.
değerlerimide birkaç yere yazdım ama tam olarak nedir durum çözemedim
lütfen yardımcı olursanız sevinirim. neyim yüksek neyim düşük bendeki sorun ne.

selam herkese bayadır giremiyordum nasılsınız bu arada cocuk sahibi olmak isteyenler 9 gün 1 kez yusuf suresi okuması gerekiyormus suretil esrar diye bir kitap aldım onda yazıyr

okuyormusun sen cnm
bnde temızlenınce denıcem ......

artık kımseler yok((
bubustan hc habrım yok
en son bır arkadastan duydugum kadrylan kuzunazın hamıle oldugunu duydum
omman
kuzunaz
alpy
tıryak
tarfıl
tatlıkız
nazım
aysem ne gusel hayallerıne kavustu darısı benım gıbı tum ısteynlere olsun ınsallh

esracım canım benim dualarımdasın inşallah en kısa zamanda rabbim sana ve tüm isteyenlere nasip etsin ....bende 8. ayıma girdim..biraz zor geçiyor şeker çıktı sağ böbreğimde büyüme başlamiş hergün iğne oluyorum bunada hamdolsun rabbim beterinden korusun hayırlısıyla bi kucağıma alsam rahatlıycam

merhaba hanımlar
1.5 yıldır korunmutoruz.korunmayı bıraktıktan sonra adet düzensizliği başladı.doktara gittim kist yok cok şükür.ama bir kere adetim gecikmişti doktor çatlamamış yumurtan var dedi.o an soramadım.sonra araştırdım ama anlamadım.nedir bu çatlamamış yumurta.döllenip de mi çatlamıyor yoksa çatlamadıı için mi döllenmiyor.bir de pco nedir kist için baktırdıımda belli olur muydu eğer olsaydı???.

bu benim basıma uc kez gelmisti hormonlarıma bakmıstı hemen ama pco falan yoktu ki gorurdu bence ultrasonda sokturucu vermıstı bana adetle bir atılır catlamamıs yumurtan yada kaybolur demıstı sanırım oyle de oldu

ben aksama ugrasayım bakalım ındırebılcekmıyım turkceyede cevırırsen sen muthıs olur valla

moralim cok bozuk ....2 gün önce hsg cektirdim.tüplerim kapalı cıktı.doktor doğru düzgün bişi söylemedi.ya da söylenecek bişi yok bilmiyorum.bir ilaç, bi hap, bi ümit istiyor insan.hiçbirşey yok.hsg ile tüpler belki açılır dedi. "belki" aynı şeyi bir daha yapacak yani....ne yapmam gerek bilmiyorum.2.5 senedir evliyiz.1.5 senedir bebek istiyoruz.olmuyor.ben 27 yşındaym.
bu topikte böyle sıkıntıısı yaşayıp bana önerisi varsa lütfen esirgemesin.dualarınıza beni de alın arkadaşlar.cok ümitsizim.kendimiçaresiz hissediyorum.ne yapmam lazım????
tüpleri açan bi kür bişey baktım yok bulamadım.bilen var mı??????
en cok duaya ihtiyacım var...eşimle sürekli kavga ediyoruz.onu cok kırıyorum.istemesem dee...

Sevgili zenube. Ben de 1 ay önce HSG çektirdim işlemi yapan kadın doğum doktoruydu. İlacı verdi 1 kez sonra tıkalı geçmiyor dedi sonra 2. ye verdi zorluyor geçmedi dedi. ben de yılkıldım. ağladım. acak 4 gün sonra hsg raporumu aldım ama raporu hazırlama yetkisi radyoloji uzmanındaymış. o raporda tüplerin açık olduğu yazıyordu. sonra raporu kadın doğum doktoruma gösterdim ben öyle gördüm dedi belki ilaç sayesinde açılmıştır dedi. senin rapor eline geçtimi. bende ikilemde kaldım içim hiç rahat değil . üzgünüm çok kime inansam?

bende 4 ay önce hsg çakindim sol tüp kapalı çıktı doktorum olsun sağdan yumurtlamayı takip ederiz aşılama yaparız olur senin çocuğun dedi 4 ay boyunca soldan yumurtladım sağda ağrım vardı doktor en son bu ağrının yapışıklık olacağından laparoskopi ile açılacağından bahsetti bende hemen yapalım ozaman dedim bu ayın 22 sinde ameliyat oldum sonuç yine hüsran tüp kapalı değilmiş rahimde anormallik olabilirmiş histeroskopi olmam gerekirmiş moralim çok bozuldu neden doğru düzgün cevaplar verilmiyor ve yapılan tetkikler neden birbirini tutmuyor

Merhabalar herkese,
Son uc yilda bes dusuk yaptiktan sonra careler ararken buldum bu siteyi.tüp bebek bile denedik ama olmadı. Yumurtalarım kaliteli değilmiş! Son düşüğüm 3 gün once gerçekleşti. Neyseki bu defa kürtaj olmama gerek kalmadı. Dolayısıyla hemen denemeye başlayabilecez. Fertile xx diye bir damla kullanmaya başladım. Ayrıca incir kuru ve bal, tarcin çörek otunada başladım. İnşallah bu defa sonuc alırım. Herkese sevgiler.

zor bi durum ya.başka bi doktor dene diycem ama hsg de zor iş.bende rapor değil de filmi c d ye çekmişler o var.gelince bi daha inceledim.ben de cok ağladım.eşimle hep kavga ettik o günlerde.cok depresiftim 15gün oldu yeni geliom kendime.

evet haanımlar bizim için en ufak bi ayrıntı bile önemliyken doktorlar neden böyle yapıyor???

ben simir testi sonucu için tekrar gitmiştim doktora(biraz ilhahap çıktı) son olarak ne önerirsiniz dedim.bi daha açtı hsg filmime baktı.tam tıkalı değil dedi.ama yumurta geçmesi için yetersiz dedi.önce tıkalı demişti.sevinemedim tabi ama önceki karamsar halim de azaldı işte.1.5 yıldır korunmuyoruz biz.bal çörekotu tarçın karışımı yapıcam yani bu yumurta için aslında ama ne biliim insan ne yapıcaaını şaşırıyor doktor bi ilaç vermedi yani.tüp bebek merkezine gitmemizi önerdi.tabii ki son care oraya da gidicez ama doğal yoldan olur mu acaba???sürekli internet başında bu konuyu araştırıyrm..
bir de şu ot kürleri var siz denediniz mi bodurmahmut,şahtere melisa otları tüplere tıkanıklıına iyiymiş deneyeniniz var mı kızlar????
ya da maydanoz süt buharı ????kafam karışıkcok.bilgisi olan lütfen paylaşsın.

canım Rabbim yardımcın olsun.. bende 4 yıldır bu dertle uğraşıyorum.2 kere hsg çekildim ilkinde tam anlaşımaldı biri açık dedilmişti ama 2. sinde tam olarak biri kapalı diğeride yapışılık olduğu anlaşıldı(kaç kere tüp denedik olmadı hepsi hüsran.. en sonunda laparaskopi ve histerskopi oldum çok şükür canm..iikide olmuşum keşke daha önce olsaydım ama malesef uzun hikaye yaşanan acı tecrübeler...diyeceğim sana şu öncelikle ii bir uzman dr.bul dr. takibine gir ayrıca öncesinde brokoli kürü var saraçoğlunu sitesinde var tüpler tıkanıklı için onu araştır.onu uygula olmazsa lapaaraskopini ol.. olmadığında ise tüp bebek denersin canım.Rabbim yardımcın olsun hiç pes etme bol bol dua et...

teşekkürler blowhole.nedense hep erteliyorum doktor işini.ayaklarım geri geri gidior.sanki gelecek ay kesin olacak gibi hissediyrm...sonra yine hayal kırıklığı......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…