Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sevgili teyzelerimiz nasılsınız??
nete girmeye pek fırsat oluyo sakın sizi unuttuk sanmayın he mi her zaman aklımızdasınız
20+4 olduk biz dün 2,düzey ultrasonumuz vardı 370 gr 25cm olmuşuz :))
sağlığımız iyiymiş
Rabbim tez vakitte sizlere de nasib etsin inşaallahh hep dualarımdasınız
sizi çok seviyorumm

esra8 sen ne kadar zamandır istiyosun.hiç kürlerden denedinmi canım?
2 yıldr canım
erkek ınfertılıtesı bızımkısı
kurlerlen cok ugrastık ama

masallah sıze
saglıklan kucagına al ınsallah prensesını
resımdekı sızın ultrason resmımı

esra8 sen ne kadar zamandır istiyosun.hiç kürlerden denedinmi canım?
2 yıldr canım
erkek ınfertılıtesı bızımkısı
kurlerlen cok ugrastık ama

masallah sıze

masallah sıze

evet teyzesi bizim kızın resmi aslında 3 boyutlusu olcaktı ama ultrasnun renkli resim çıktısı bozukmuş bunla idare ediyorus şimdilik
bu arada ufaklıkla senin bebişine haber yolluyorum anneni çok bekletme gel artık diye bak demişti dersin bizimkinin ısrarlarına dayanamayıp senin meleğinde yola koyulcak

öncelikle merhaba arkadaşlar.
erkek infeertilitesi bölümüne çok girdim ama genel infertilite sayfasına pek bakmamıştım.
bu topik yeni dikkatimi çekti.
hepinize acil şifalar bol çocuklu bi ömür diliyorum.
umarım hepimizin mucizesi bi an önce gerçekleşir.....

ınsallah brtanemmmmm
ugurlu gelsın melegın
rabbım saglıklan kucagına alıp buyutmenı nasp eylesın ınsallah

Tiryakcım özledikk seni yaaa,ben de giremiyorum topiğe fazla ama hep aklımdasınız.
bebişine söyle onu seven birsürü teyzesi varrr
çok öpüyorum canım güzel haberlerini bekliyoruz yine.

Son düzenleme:

merhaba arkadaslar benimde cocugum olmuyor 6 senedir evliyim hipofis timorum var yumurtaligim yuzde 95 calismiyor sut hormo,larim fazlasi ile yuksek ve vucuduma cocuk yapma diye emrediyormus umutlumuyum yani imani olan bi insan umutlu olmali tabiki ama gurbetciyim ben nasil stressiz olabilirim ki aslinda ne yazacagimida bilmiyorum kurler icin ot falan filan fransada nerde bulabilirim yok burda oyle bilmiyorlar otlari filan iki kez kist ameliyati oldum dogru duzgun ilac bile vermiyorlar son ameliyatima 2 sene oldu hala icim yara imis inanamadim valla ben nasipsiz biri olduguma inaniyorum ruyamda nasil cocugumun olacagini gosterdiler bi turbede kurban kes gelene gecene dagit dediler allah inandirsin bu ruyadan sonra iki sefer gittim turkiyeye ama bir turlu kesemedik onceki sene yetistiremedim yanliz gitmistim turkiyeye yetistiremedim 20 gunlugune gitmistim yok yani gidemedim resmen kaldim oylece bu senede kayin pederim oldu cenaze falan derken gidemedim valla allah inandirsin rabbim yuru ya kulum diyecek ama bana demiyor onum hep kesiliyor durrrr diyor rabbim ne biliyim aslinda cok bunalimdayim kimseyle konusamiyorum kafamdaki timoremi yanayim cocugum olmuyor onami yanayim gurbetciyim hic bi derdimi anlatacak insan evladi yok onami yanayim bilemiyorum gecenlerde cok afedersiniz icimi temizlerken elime nohuttan biraz kucuk bisiy degdi ama canim acidi internette arastirdim rahim agzi kanseri yaziyor bunada cok canim sikildi doktora gittim goremedi hic bisiy yok oyle kanser falan diyor ki bu gittigim doktor oturdugum bolgede cok unlu bi doktor yok diyo ama esimle iliskiye girince inanin valla agrisinda gozumden yas geliyor yani neyse kisacasi bu bilmiyorum ne yapicam nasil bi yol izliycem bilemiyorum insanlar cok anlayissiz bi komsuya oturmaya gitsen herkes cocuktan bahsediyor herkes hamileligini anlatiyor kimseyle konusmak gorusmek bile istemiyorum mecbur birakiyorlar ooooffffff allahim bilmiyorum ne yapmaliyim nasil davranmaliyim acaba benmi cok kompleksli bi insanim yada cokmu kiskanc biriyim ....evet kiskaniyorum insanlari nasil hemen hamile kaliyorlar yaaa benim bi gorumcem var benden iki sene sonra evlendi soruyor millet cocuk yapmayi dusunmuyonmu diye daha var diyor e neye var daha diye cin takvimine bakmis ne zaman olacagini belirlemis daha 6 ay var dedi yav bu insanlar nasil biliyor kardesim yemin olsun alti ay sonra hamile kaldi simdi bi kizi oldu bir yasinda varmi boyle bisiy yaaaa namazi yok abdesi yok fesatin pilingirin teki ustelik ilk bana soyledi hamile kaldiginida cok agrima gitmisti boyle bi insanin oluyorda niyebenim olmuyor ben bilmiyorum belkide ondan daha adi daha pilingir fesat biriyim icimden bagira bagira aglamak geliyor ama suna inaniyorum ne kadar cok allahi zikredersen okadar cok sikintin cogaliyor etrafima bakiyorumda allahla isi olmayanlarin nasil her dilegi eline geciyor yaaa bilmiyorum belki bana cok kizacaksiniz burdaki insanlarida uzdum moralini bozdum eger oyleyse cooookkkk ozur dilerim kimseyle konusamiyorum yalandan mutlu numarasi yapmaktan biktim usandim sizlerden cok ozurdilerim ama beni kimse anlamiyor beni tek benimgibi problemi olan insanlar anlar diye dusunuyorum lutfen kizmayin bana cok bunalimdayim hemde coookkkk

canım çok çok geçmiş olsun bende 6 senedir uğraşıyorum anne olmak için 4 düşüğüm var daha zamanı var demekki sabır ve duadan başka yapacak bişeyimiz yok çok aciziz bu konuda ...buralarda yalnızım diye düşünme rabbim her an seni görüyor duyuyor onunla dertleş ibadet et canım şu anda burda ezan okunuyor senin için canı gönülden dua ediyorum rabbim yüzünü güldürsün inşallah....

sende biliyosundurki firavunun başı bile hiç ağrımamış hiçbi sıkıntısı olmamışş... rabbim sevdiği kuluna sıkıntı veriyor canım bence biz seçilmiş insanlarız tabbii isyan etmeyip sabır ve dua ettiğimiz sürece

rabbime emanet ol en kısa zamanda şafii ismiyle şifa ve hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin inşallah

canim benim cok tesekkur ederim allah seninde muradini en kisa zamanda versin beni aglattin biliyormusun ezan okunuyor dedinya ben burda hasret kaldim onun icin agladim cok sagol guzel dugalarin icin isyan etmiyorum ama icimde firtinalar kopuyor eger isyansa bu allahim affetsin insallah rabbim cumle evlat hasreti cekenlere en kisa zamanda versin kucagini doldursun insallah

amin canım bu özlemi çeken bütün kardeşlerime içindede bize nasip etsin inşallah...seni anlıyorum canım insanız sonuçta bende çok kez isyanın eşiğine gelip sonrada kendine gel napıyorsun diyorum ve toparlanıp tövbe ediyorum yaşadıklarımız kolay şeyler değil rabbim affetsin ....gerçek ismini yazarsan her zaman isminle dualarımda olacaksın canım rabbime emanet ol

kızlar selamlar, ben bu topiği aralarda okuyorumda henuz yazmak kısmett olmamıştı ben 3 yıldır evliyim 30 yaşındayım ve çocuğum olmuyor her ay br umut bir hüzün şmdi adetime bir hafta kaldı ama yine umut yok bende.. her ay dualar ediyorum Allah'ım diyorum beni sınama ben isyan etmiyeceğim ağlıyacağım üzüleceğim üzeceğim ama şükredeceğim ve gönlümüze göre versin inAllah yaradan.. sesimizi duysun.. tez zamanda hayırlısıyla kısmet eder inşAllah bebeklerimizi.. hiç birimizin yüzünü yere baktırmasın gözyaşlarım durmadan akıyor hep tek kalmak istiyorum işyerinde bi anda pıt diye gidiyor gözyaşlarım.. Allah ım sen hepimize tez zamanda kısmet et hayırlısıyla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…