Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

uzun zamandır yoktum ama müthiş haberle döndum hiçbir kür kullanmadan aşılama yapmadan şuan 2 aylık hamileyim Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun

uzun zamandır yoktum ama müthiş haberle döndum hiçbir kür kullanmadan aşılama yapmadan şuan 2 aylık hamileyim Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun

merhaba ben keçiboynuzu kürünü uygulamak istiyorum eşimde morfoloji düşük sorum şu olacak 7 adet keçiboynuzunu hergün yeni olmak şartıylamı kaynatıyoruz yani kaynattığımızı tekrar kaynatmıyoruz sanırım beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim...

ALLAH razı olsun canm
sorun sendeydı sanırım
Evet maalesef sorun bendeydi ilk 2 sene korunduk cocuk istemiyorduk
Sonra istedik fakat baktikki olmuyor hastaneye basvurduk
1 sene bu sekilde cabaladik sonuc alamadik sorunun ne oldugunu
Bulamadi devlet hastanesi ozele gittim tiroid hastasi oldugumu ogrendim
Adetlerim hep duzensizdi sebebi tiroidmis neyseki tedavi
Gormeye basladim yaklasik 1 senedir tedavi goruyodum yine 2
Aydir adet olmuyodum en son 10 temmuzda olmustum
Onemsemedim tiroiddendir dedim 3 haftadir migde bulantilarim
Artinca dun kan tahlili yaptirdim ve 2 yada 2 bucuk aylik hamile oldugumu ogrendim ustelik tedavim devam ederken ve hic beklemiyorken
Allahin bana bir lutfu bu cok dua ettim cok yalvardim
Cok sukur dilegim kabul oldu insallah isteyen herkesinde dilegi kabul
Olur.
Bu arada tedavi sureclerimi yazamadim cok uzun cunku yaptirdigim
Tahlillerin hastaneye gidis gelislerimin haddi hesabi yok
Ayni zamanda pkoluydumda...

evet canım her gün yeni keçiboynuzu olacak,kullanılan keçiboynuzu tekrar kaynatılmıyor.

ben geldimmmm hatunlarrrr nasılsınız bakalım bayadır girmiyodum topiğe tiryak maşallah bebeğine darısı esraya ve olmayanlara inşşşş

slm canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmm........
evet çok haklısınız hiç gelemiyorum
daha doğrusu hiç bişi yapmıyorum
daha bebişe bile bi tane yelek örmedim
zaten bu saatten sonrada örmem alınır ya aman allah sağlıklıca kucağıma almamı nasip etsinde...

bende akınımda(bebişimin adı):)çok iyiyiz 33.haftamdayım
38.haftada sezeryan olucam allah nasip ederse
tabiki doğum yapında haber veririm size
allah herkese nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

masallah hılal sana
buyumussun
adıda cok gusel
cok severım akın ısmını
adıylan saglıklan buyusun ınsallahhhhh

merhaba arkadaşlar bende yeni üye ve bir haftalık anne adayıyım.11 aylık evliyim.eşimde bende çok çocuk istiyorduk.üç ay klomenregnly
kullandım.baktım olmuyor şöyle düşündüm.bebek tamamen Allah'ın bir mucizesi meryem suresini okumaya başladım.ben incir kürü eşimede keçiboynuzu kürü yaptım.veeeeeeeeeeee ilk ayda Allah'ımın izni ile hamileyimmmmmmmmmmmmmm.:emir_bebek:

1 haftalıkmı ???????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…