Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

mrb kızlarrr benide aranıza alırmısnızz bende 1 senelik ewliyim pko var bendede 4 aydır bebiş istioruz ama olmuor gecen ay klomen kullandım sonuc alamadm doktorum bu ay baska bi ilaç verdi bakalım bu ay ne olcak.ben ilaçsız adet olamazdım iki aydır kendiliğinden oluorum acaba buda iyiye bi işaretmi kızlarr :26:

inşallah az kaldı sizlerinde haberlerini almaya hep dua ediyoum sizler için brokolı kürü 200 gr brokolıyı yarım litre suda 5 dk haslayıp sabah aksam suyunu içiyorsun 7 gün içip 3 gün ara veriyorsun sonra tekrar 7 gün içiyorsun toplamda 42 gün olacak aralar haricinde

tesadüfen burada tüplerle ilgili yazılara bakarken sizinki ilgimi çekti yazılarınızı inceledim tüplerinizde sorun varmış ama normal yolla hamile kalmışsınız nedim banada bir umut oldunuz.buarada adım kader bende 5 yıllık evliyim bende de aynı sorun var tüpün biri tamamen tıkalı diğeri kısmi rahim filmiyle biri açıldı gebe kaldım ama 2 aylıkken kalbi durdu kürtaj oldum 5ay geçti yine olmuyo sanırım yine tıkandı.sizden ricam kürlerini yaptıklarını detaylı yazarmısınız.sevgiler:KK1:

Kızlarr ben geldim uzun zamandır uğramıyordum kızım dün tam 1 yaşına girdi zaman nasıl geçti anlayamadım,tiryak sen hamilemisin yoksaaaaaaaaaaaa

Bide aycanisa gelmiş inanmıyorum nerelerdeyidn eski dostum kayboldun bebeğin kaç yaşında ?

zamn ne cabuk gecıor aysemmmmmmm

masalahh yusramıza
saglıklan huzurlan anne babasıylan hayırlı bır omur nasp etsın ınsallah mınık prensese:nazar:

kadir gecenız mubarek olsun canlarım
rabbım gonlunuzdekı muradınızı hayırlı zamnda hyırlısıylan sızlre vermeyı nasp eylesın
brbrımıze duamızı eksık etmeyelım
dualarda bulusmak dılegylen ınsallahhhhhhhhhh

merhaba arkaslar

bende yumurtlama sorunu vardi neredeyse hic yumurtlamiyordum ve hic kendiligimden adet olmuyordum tam 1 yil sürdü ilk basta doktor klomen verdi fakat ise yaramadi hic yumurta olusmadi eee tabi yumurta olusmayinca catlatma ignesinede gerek kalmiyor ardindan rahim filmi cekindim öyle korkulacak bise yok agri falan olmadi gayet rahat bi sekilde cekildi film cok sükür tüplerimde bi sorun yoktu tabi rahim filmi cekilirken esimdende sperm testi istediler ondada bi sorun yoktu doktorum rahim filminin pesinden yumurtlama ignesi ile tedaviye baslayacakti 3 tane gonal f ve bir tane ovitrelle catlatma ignesi aldim fakat 2 ay dolapta bekledi bi türlü yapamadi doktorum bir kere kist cikti dogum kontrol hapi kullandim pesinden doktorum tatile cikti o sirada ben yurt disindan bitki cayi almistim adet düzenliyor ve yumurtlamaya faydaliymis igne yapilirken önden hazirlik olur tedavime takviye olur diye kullanirim dedim cayi kullandigim ay igenelere gerek kalmadan hamile kalmisim cok sasirmistim
darisi tüm isteyenlerin basina

cayi bir kac kisiye tavsiye ettim siparis verdim kullandilar uzun zaman gecmeden güzel sonuclar aldilar

su an elimde ovitrelle catlatma igenesi kaldi isteyen özelden msj atsin

artık hcbırnız gırmez oldunuz
nesem
hılal
ayse
alpy
tatlıkız
nazım
kuzunaz
tarfıl
bubus
tırayk arada gelıor
yelız
gamzelımmmm :KK43:

kızlar benimde 1 oğlum var bende 2 yıldır hem tedavi grdüm hem bitkisel kürler yaptım olmadı ama size tavsiyem rahim flimini muhakkak çektirmelisiniz benim rahim fliminde 3 ay sonra kendiliginden hamile kaldım oda bende yumurta gelişmiyo gelişse ilaçsız çatlamıyordu ona ragmen beklenmedik bir anda 7 haftalık hamile oldugumu öğrendim ..........belki bu hamilelige kürlerinde etkisi olmuştur bilemiyorum..

ben geldimmm :)))
nasılsınız canlarımm
bugün birascık keyifsizim kızlar doktora gittim cinsiyetini öğrenmek için hevesliydim doktor daha küçük görmeyiz cinsiyetini dedi
bi de kesede suyum azmış bebeğin normalde havuzda yüzüyo gb durması lazım seninki küvette yatıyo gb dedi bol su iç 10 gün sonra bi daha gel dedi
dua edin teyzeleri bizee
onun dışında kıpır kıpırdı kolu bacağı kımıl kımıl oynuyodu
Rabbim tez vakitte isteyen bütün arkadaşlarıma nasib etsin inşaallahhh
şimdilik bizden bu kadaaaar

nasılsınız canlarımm
bugün birascık keyifsizim kızlar doktora gittim cinsiyetini öğrenmek için hevesliydim doktor daha küçük görmeyiz cinsiyetini dedi
bi de kesede suyum azmış bebeğin normalde havuzda yüzüyo gb durması lazım seninki küvette yatıyo gb dedi bol su iç 10 gün sonra bi daha gel dedi
dua edin teyzeleri bizee

14+5 te ogrendıler bugun bızımkıler kız oldugunu
aslında senınde ogrenmen lazımdı
demekkı gerıden gelıor senınkı gec dollenme
uzulme tatlım
suyu az olan cok kısı var
ALLAHIN ıznıylen bısıcık olmaz
dua ederız
cok optuk sızı

artık hcbırnız gırmez oldunuz
nesem
hılal
ayse
alpy
tatlıkız
nazım
kuzunaz
tarfıl
bubus
tırayk arada gelıor
yelız
gamzelımmmm :KK43:

kim demiş gelmiyoruz diyee,işte ben burdayımm :))
canım haklısın aslında topik eski günlerini kaybetti,tekrardan toparlansak iyi olucak kuzunaz'a duyurulur :)

nasılsınız canlarımm
dua edin teyzeleri bizee

Tiryak ben de cinsiyetini geç öğrenmiştim,belki de doktorun anladı ama emin olamadığı için birşey söylemedi.
Su içmek için susamayı bekleme tiryak bol bol iç pc nin önüne ''SU İÇ'' diye bir yazı yaz ki aklına gelsin canım benim :)
Güzel haberlerini bekliyoruz canımm.:21::21:

X