Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

umunurmuyum hiç canım yaaa hamileliğim boyunca sizler için dua edicem ve o andada edicem sizlere karşı son görevimi yapıcam rabbim hepinizin kucaklarını birer birer doldursun inşşşş

ay ne gusel bır duygu sayılı gunler kaldı maşşşşşşşş melegıne
dogumdan sonra haber vermeyı unutma canım
allh kolay gecrsınnnnnn ınşşşşşşşş

ay ne gusel bır duygu sayılı gunler kaldı maşşşşşşşş melegıne
dogumdan sonra haber vermeyı unutma canım
allh kolay gecrsınnnnnn ınşşşşşşşş

rabbim sanada nasip eder inşşş canım benimm haber vermeyi unuturuyum girebildiğim ilk anda haber verecem sezeryan olacak doğumum epidural yani bebişimin doğduğunu görebilecem çok güzel ya genelde uyanması biraz uzun sürüyor ben bekleyemem o kadar hemen görmem lazım

rabbim sanada nasip eder inşşş canım benimm haber vermeyi unuturuyum girebildiğim ilk anda haber verecem sezeryan olacak doğumum epidural yani bebişimin doğduğunu görebilecem çok güzel ya genelde uyanması biraz uzun sürüyor ben bekleyemem o kadar hemen görmem lazım

:)))))))))cok duygulandım anne yuregı ıste 5 dakıkaya bıle tahammulu yk

gunaydın herkese
aslında ne kadar gunum aydın orasını bılemem
cok psıkolojım bozuk cok agırım cok uzgunum cok beynım ve yuregım yorgun
cok umutlan baslamıstım bu yola
olacak dıordum benımlen olmasını cok ıstıyrdum
cok bırsey deıldıkı benım ıstedıgım sadece hayırlı bır evlattı
sadece bır nefesti
cok zor bır surec gecrdım ama sonucum ^^negatıf^^
cok mutlu haberlerlen donmek ısterdım olmadı olmadı olmadıı
aglamaktan baska bırsey gelmıor elımden
ınancımı vcdanımı merhametımı kaybetmekten ve hıc anne olamamaktan korkuyorum
yasayan bılır bunu bılıorum ve sıze o yuzden yazıorum
neye yanayım bılmıorum
umutlan bekleyıpte gelmeyen bebegımemı
yoksa bır daha yaptırma sansımın cok dusuk olmasınamı
yoksa gunlerdır sadece bombos bırseyı sevdıgımemı
kafamı toparlamam ıcın zamana ıhtıycaım vede sızın dualrınıza ıhtıyacm var
bana cok dua ettınız cok yardımcı oldunuz bu yuzden herkese
COK TSK EDERIMMMMM...kib

ne denir bilmiyorum allah sabır versin ve bizi isyankar olmaktan alı koysun seni cok iyi anlıyorum ben bu buyguları 3.5 senedir her ay yaşıyorum adetine yakın umutlanıyorum saatleri sayıyorum ve hiç usanmadan yıkılıyorum aglıyorum ve allaha hep beni isyankar yapma diye dua ediyorum yeni bir yıkılcak umuda yelken acıyorum yarın adet olcam biliyorum ama aynı şeyleri yaşıyorum ya hamileysem ama yok ve birkez daha aşılama denen olaya gircem yine umutlancam off off tek diycegim buda bizim sınavımız allah yüz akıyla cıkmayı nasip etsin yüce allahım hz serayı 80 yaşında zor bir sınav sonunda anne olmayı nasip etti allahtan umut kesilmez allah hayırlısını anlımıza yazsın dua etmekten inanmaktan başka caremiz yok verende alanda allah

gunaydın herkese
aslında ne kadar gunum aydın orasını bılemem
cok psıkolojım bozuk cok agırım cok uzgunum cok beynım ve yuregım yorgun
cok umutlan baslamıstım bu yola
olacak dıordum benımlen olmasını cok ıstıyrdum
cok bırsey deıldıkı benım ıstedıgım sadece hayırlı bır evlattı
sadece bır nefesti
cok zor bır surec gecrdım ama sonucum ^^negatıf^^
cok mutlu haberlerlen donmek ısterdım olmadı olmadı olmadıı
aglamaktan baska bırsey gelmıor elımden
ınancımı vcdanımı merhametımı kaybetmekten ve hıc anne olamamaktan korkuyorum
yasayan bılır bunu bılıorum ve sıze o yuzden yazıorum
neye yanayım bılmıorum
umutlan bekleyıpte gelmeyen bebegımemı
yoksa bır daha yaptırma sansımın cok dusuk olmasınamı
yoksa gunlerdır sadece bombos bırseyı sevdıgımemı
kafamı toparlamam ıcın zamana ıhtıycaım vede sızın dualrınıza ıhtıyacm var
bana cok dua ettınız cok yardımcı oldunuz bu yuzden herkese
COK TSK EDERIMMMMM...kib

esracım evde değildim 5-6 gündür giremedim o yüzden kasılmalar başlamıştı dinlen dedi dr. annemlerde kalıyordum bir ara başka bir yerden girip sonuca baktım ama yazamadım sana
hayırlısı demekten başak hiç bir şey gelmiyor elden sen şanslısın ki daha yaşın çok genç önünde inşlhhh uzun yıllar var daha rabbim en kısa zamanda sana da o güzel duyguları yaşatacak buna inan ve sadece ondan iste allah hiç bir duayı reddetmez sadece ne zaman kabul edeceğini biz bilmiyoruz

okuyunca okdar duygulandımki anlatamam
allah bebeğinede sanada uzun ömürler versin
kolay doğumlar nasip etsin inşallah
aynı zamanda hamile kalmıştık ama benim bebeğim doğmadan gitti cennete...
senin adına çok seviniyorum bizede dua et kuzum
unutma sakın:))

Allah razı olsun bitanem sağol evet tatlım cennette seni bekliyo meleğin rabbim eşinle sana sağlık versin inşşşş birbirinize sımsıkı tutunun ve yürekten olacağına inanın rabbim verecektir daha öncede verdiği gibi hepiniz aklımdasınız ve dularımdasınız öptüm canım bye

bu dunyayı yaşayamamş her melek ahirette annesi cehenneme itildiginde göbek kordonundan cekip kurtarırmış allaha o benim annem dermiş allahımda af edermiş ama annenin istemedigi kurdaj olan saglıklı melekler o dünyada beni istemedi bende onu istemiyorum der itermiş cennette seni ateşten korucak bir melegin var

bu dunyayı yaşayamamş her melek ahirette annesi cehenneme itildiginde göbek kordonundan cekip kurtarırmış allaha o benim annem dermiş allahımda af edermiş ama annenin istemedigi kurdaj olan saglıklı melekler o dünyada beni istemedi bende onu istemiyorum der itermiş cennette seni ateşten korucak bir melegin var

inşallah canım benim çok sağol
çok duygulandım
allah dermansız dert vermesin inşallahhhhhhhhhhh

sağol canım inşşş darısı sana seninde az kalmış hayırlısıyla gelsin dünyaya inşşş

inşlhhhh canım sennin 39. haftada alınmış olacak ben dr 38+5 de olsun diyorum erken diyor doğum tarihi 11.2.2111 olsun diye bide çok özledim artık zaman hiç geçmiyor bakalım ikna edersem dr. tabi gelişiminde de bir sıkıntı olmazsa 11 şubat da doğsun istiyorum

kızlar bende bugün sonuçlarımı almaya gittim smear ve eşimin sipermiyogram sonuçlarını
smear temiz çıktı eşimin spermlerinde çok az hareketsizlik varmış bugün kan testi yaptılar gebelik testi
yarın sonucumu alacağım inşallah hamileyimdir:KK70::KK70::KK70::KK70:::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
değilsemde 2 aydır adet olamıyorum adet söktürücü vericek ALLAH'tan hayırlısı
eşlerin birbirlerine destek olması kadar güzel birşey yok ama ne yazıkki ben bu güzelliği tadamıyorum eşim bana destek olmuyor herkese de arkamda kapı gibi kocam diyemiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
TEK DESTEKÇİM BENİM AİLEM VE SİZLERSİNİZ:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

1.5 yıldır bebek ıstıyoruz.esımde ve bende sorun cıkmadı.klomen kullanmaya basladım bu ay.doktorum sag da 19 solda 17 mm ıkı yumurtam oldugunu soledı ve ılıskı haftasını soyledı.gun olarak belırtmedı.acaba doktorlar gun olarak soyluyorlar mı bunu ogrenmek ıstıyorum.yardımcı olursanız sevınırım.cunku doktoruma tam guvenmıyorum.

slm arkadaşlar ben yeniyim bu topikte. benim sorunum eşimin sper azlığı. biz 1 yıllık evliyiz ilk aylarda çocuk erken diye düşündük sonra 3 ay sonra falan istemeye başladık 5 ay geçti ama bir şey olmadı. bizde dr gittik eşimde sper azlığı ve varikosel çıktı. ameliyat oldu sonra ilaç tedavisine başladık. yine olmadı. aşılama için dr. başvurduk. dr. bana rahim filmi ve bir kaç test yaptı allahıma şükür bir şey çıkmadı. ve ilaç tedavisine başladık. bu arada da eşime keçi boybuzu pekmezi ve (incir tarçın keçi buynuzu) bu üçünü karıştırıp kaynattım. 10 gün boyunca bunu içti. aşılama günü geldi eşim sperm verdiler az bununla yapamayız dedi doktor. bir daha denedi olmadı. ve benim aşılama yapılamadı. dr. 3 gün falan normal yolla ilişkide bulunun dedi. ama eşim o gün sperm veremeyince stres oldu ve 4 gün oldu bir türlü ilişkiye giremiyoruz. psikolojik sorunlar oluşmaya başladı. ben çok üzülüyorum ama eşime çaktırmıyorum . ne yapacagımı şaşırdım. eşime dr gidelim dedim. biraz zamn geçsin düzelir olmassa gidelim dedi.
benım esımde dokrotun soyledıgı yumurtlama haftasında stresten ılıskıye gıremedı...bende doktora gıtmesını soyledım ama ınat edıyor gıtmıyor.bakalım nolcak..allah yardımcımız olsun..

Hayırlı cumalar hepnıze
ben bugun tatlıkızın doguma gırecegını bılıorum yanlıs hatırlamıorsam eger
onda sımdıden hayırlı olsun dıorum
rabbım saglıklan hayırlısylan huzurlan buyutmeyı nasp etsın ınşşş
hıra nazzzzzzzzzzzzz ^^hosgeldın ^^

MERHABA herkese uzun zamandır foruma gıremedım hamılelıgım çok zordu nihayet muradıma erdim tam bir aylık gamzeli sevimli bri kızım var Allah dileyen isteyen herkese versin şimdi bebegım uyandı çıkmak zorundayım.iyi gunler

X