Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neyse seen geçmişte kaldın heralde bacım
iyi bak kendine iyi gecelerrrboshayallersmile

tiryak nasılsın arkadaşmmm
görünmüyorsunuz hiççç

canım ya kusura bakma akşam yazıktan sonra çıktım hemen görmedim msjını iyim çok şükür
işimde değişiklik oldu o yüzden gündüzleri rtık netin bşında olamıyorum akşamları da çok rahat giremiyorum (
sen nasılsınn bebişin nasılll???

duydunmu tıryak teyzesı nazımızn kızının adı nıhal olacakmıs :)maşşşş

duydunmu tıryak teyzesı nazımızn kızının adı nıhal olacakmıs :)maşşşş

ayy maşaallahhh bahtı da adı gibi güzel olsun inşaallahhhh ben başında ya da sonun da bi naz lur die bekliyodum ama nihal de çok güzel isim :)))

kızlarr slm yaa kusuruma bakmayınn ya giremiyorum bi türlüü... işlerim acayip yoğunn özlüyorum kıss sizi valla.. ee kim hamile kim doğum yaptıı söleyin hele..

he bu arada ben bu ay klomen kullandım klomen perşembe bitti cuma yani dün gitim dr.. 15 mm olmuştu pazartesi yine gidicemm bakalım hayırlısı.. 11. günde 15 mm olmuş sizce nasıl kızlar..

bnde ııı yumurtanın buyuklugu........

ayse alpy dogum yaptı.nazım hamıle yenılerde.sen nasılsın ?

bnde ııı yumurtanın buyuklugu........

ayse alpy dogum yaptı.nazım hamıle yenılerde.sen nasılsın ?
bende napiim yaa aynı bi bebek sevdasıdır gidiyo bakalım hayırlısı..
diğer kızlar nasıl ne durumda canımm. kayra , kuzunaz,yavruceylan, hilal sen ne durumdasınn

bende napiim yaa aynı bi bebek sevdasıdır gidiyo bakalım hayırlısı..
diğer kızlar nasıl ne durumda canımm. kayra , kuzunaz,yavruceylan, hilal sen ne durumdasınn

hılalde kan pıhtılasması cıktı onun tedavısı asamasında...
kuzu bır asılama yaptırdı tutmadı sımdıde ne durumda bılmıorum
kayra bekleme asamasında
yavruceylanda gırmıor pek.....
bnde tup asamasındayım tahlıllerı bıtırdım salı gunu karar verılecek ne zamn baslıyacagıma
hayırlısı be guselım......işte böle

hmm hayırlıısı canımm allah hayırlısı neyse onu göstersin canım.. inşş güzel haberler alırızz hepinizdenn yaa..

merhaba hanımlar; sonunda bende bebek için tedavi görenler kervanına katıldım. çapaya gittim bugün. klasik hormon tahlilleri ve korkulan film olan rahim filmini verdi. yumurta takibi yapmadan direk filmi verdi. böylemidir sizlerde aynı yöntiemlerimi izlediniz.
gelecek adetimden sonra filmi çektirmeyi düşünüyorum. kolay geçebilmesi için önerisiolan varmı? radyotomda çektirmeyi düşünüyorum yorumlar iyi çünkü. sizden de yoru bekliorum

canım rahim filmi doğru bi karar çünkü tüplerde yapışıklık tıkanıklık varsa yumurta takibi bişey ifade etmez çünkü yumurta ve sperm karşılaşamaz zaten ilk adetinde hemen çektir derim ben 2kere çekildim sana tavsiyem çektireceğin gün sabah mutlaka tuvalete çıkmaya çalış çünkü basınçla sıvı veriolar bağırsaklarda dolu olunca ağrı artıyo benim ilkinde çok canım yandı ama ikincide okadar değildi ve bu film sayesinde hafif yapışıklık varsa açılıyo ve eşinde sorun yoksa düzenli ilişkiye girersen kendiliğinden gebe kalma oranı baya artıyo

çok teşekkürler. ben bu tuvalete çıkma işini ilk defa duydum ağrı kesici ve kas gevşetici haricinde bunu da yapmaya çalışıcam. sağol. ama merak ettim neden 2 kere çekildin? belli bir süre sonra tekrar isteme gibi bit durum oluyormu? ilkini çektirmye korkarken 2. kabus gibi. inş. bişey çıkmazda uğraşmam ameliyatla falan.

rahim filmi için başka önerileri olan varsa sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…