Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım ben 4 defa düşük yaptım aralarda uzun zaman gebelik oluşmayınca tüplerde tıkanma falan olmuş olabilir diye tekrar çektirdim.sadece bunlar olsa neyse 1 kere sulu ultrason çekildi o rahim filmindende ağrılı 1 histereskopi yapıldı 3 kere kürtaj oldum .bence işin sonucunda bebeklerimize kavuşmak varsa bu acıya değer zaten hepsi en fazla 3-5 dk sürüyo adet sancısının biraz fazlası gibi rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın tatlım bu arada kaç yaşındasın ne zamandır deniyorsunuz

ricaaa arkadaşımmm ö değil
iyiyim çok şükür kızım da iyiymimiş teyzesi az önce
dr dan geldik yarım kilo oldu büyüyor inşlhhh

benim de merak ettiğim elfida 1789 yani senin gıbı hemen çektırmelımıyım ben de bazıları hemen gerek yok dıyolar bazıları zaman kaybetme once 5-6 ay dene dıyolar anlamadım neye gore ben 3 senelık evlıyım 4-5 aydır korunmuyoruz hiç düşük yasamadım kurtaj, iltıhabı rahatsızlık v.s. ve adetlerım çoık duzenli yumurtam olgunlaşıp zamanında catlıyo sızce bıraz daha bekleyeyım mı yoksa rahım fılmı cektıreyım mı?

benim de merak ettiğim elfida 1789 yani senin gıbı hemen çektırmelımıyım ben de bazıları hemen gerek yok dıyolar bazıları zaman kaybetme once 1 yıl dene dıyolar anlamadım neye gore ben 3 senelık evlıyım 4-5 aydır korunmuyoruz hiç düşük yasamadım kurtaj, iltıhabı rahatsızlık v.s. ve adetlerım çoık duzenli yumurtam olgunlaşıp zamanında catlıyo sızce bıraz daha bekleyeyım mı yoksa rahım fılmı cektıreyım mı?

slm kızlar nasılsınız umarım ıyısınızdır nazım nıhalımız buyumus maşşşşşşşşşşşşş 41 kere...
kızlar rahım fılmınden korkulacak bişi yok
ben yarın doktora gıdıorum dıger tahlıl sonuclarımıza falan baakacak doktor sorun varmı dıe
ona gorede tedavının tarıhını verecek......
cok heyecanlıyım
melegıme ulasmak ıcın baslıor ılk adımım cok sukurrrrrrrrrrrrrrrrrr

ayy maşaallahh maşalllahhhh büyüsün büyüsünn sağlıklı sıhhatli gelsin konsun anneciğinin kucağına inşaallahh :))

kızlaarrr bugün eşim sonunda üroloğa gitti
en son yaptırdığımız tahlile göre (temmuzda yaptırmıştık ml de 33 milyon çıkmıştı)
sayı iyi demiş harekette sakıntı var demiş sperminde sıvılaşma geç oluyomuş o yüzden spermcikler birbirinden ayrılıp ileri hareket edemiyolarmış bu hafta tekrar spermiyogram istemiş sıvılaşma süresi çok basit bi ilaç tedavisiyle halledilr demişş tahlil sonucuna göre ilaç vercekmiş.. kısslar çok mutluyummm doğal yoldn hamile kalabilcem inşaallahhh :)))

cok sevndımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

inşlhhhhhhhhhhh canım güzel haberler için çalışmanız lazım amaaaa sositosositosositososito
hadi sevindririn bizleriiii artıkım

artık gusel haberlere hasret kaldık
ınş hepımız bu sıkıntıları unutucaz.....
ınşş bebeklerımızı kucagımıza alıcaz saglıklan vede hayırlısıylan.....

ben sızın duanıza cok am cokkkkkkkk ıhtıyacım var
bılıorsunuz son kez doktora gıdıcez
tahlıllere falan bakıp karar verecek tup bebek olup olmayacagına....

maşallah canım. allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinn..

kızlar bende dün gittim dr klomen kullanmıştım ya yumurta takibi yapıoduu... dün baktı dr. 18 ml kendisi çatlamış ya sizce küçükmü çatlamışş yaa..

tiryakcım nasılsın canımm

valla çok sevindim canımm inş rabbim en kısa zamanda bebişini göbüşüne verirr..

merhaba arkadaşlar fatoş ben sizler gibi bende problem yaşayanlardan biriyim 23 yasındayım ve hap olmadan adet olamıyorum bazen işte kendiliğinden oldugu oldu tabi 32 aylık evliyim hemen dk gittim ama eşimde 1,5 yıllık bi ilişkimiz vardı zaten ama hiç korunmadık ve hiç hamile kalmadım. neyse dk gittim bende yumurlama olmadıgı için tüp bebek dedi bi tıp merkz doktoru bunu söyleyen bende izmirde smyrna tüp bebek merkz.gittim muayene tahlil fln tam tersi bende çok sayıda yumurtlama varmış fakat yumurtaların tabakası kalınmış çatlamıyormuş eşiminde sprem sayısı 3 milyon çıktı ve çogu kalitesiz spermmiş ve spermler sivri degilmiş ee eşimde bu problem var benimde zaten yumurta tabakası kalın haliyle çatlayamıyor yani ben napıcamı şaşırmış durumdayım ya allah aşkınıza yardım edin bişeyler yazın akıl verin

arkdslar merhaba ben fertilaid die bi ilaç varmıs onu arstrrken bu topiği kesfettim.ben pko luyum.ilaç içmeden adet göremiyorum.1 yıldır korunmuyrz 3 yıılık evliyim bebiş istyrz en cokta eşim istiyor ama olmuyor.ben üzülmiyim die bişeyde demiyor.ben cok bunalıyorum artık glusophage dıe bi ilaç kullanıyorum ama adetim falan düzene grmedi.ben hiç anne olamıcakmıyım ...bu fertilaid nedir ?? bilgisi olan varmı???

canım ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü yap bence arkasındanda incir kürü var havuçlu onu yap istersen eşinede keçiboynuzu kürü iyi gelir sanırırm saraçoğlunun sitesinde tarifleri var inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın bebeğinize kavuşursunuz

canım dediğin ilaç eşlerde sorun olmadığında kullanabilinecek ilaç diye biliyorum üstteki mesajımı oku istersen o kürleri denemen daha iyi olur bence inşallah sende en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın

evet cnm soğan kürünü biliyorum vkatim oldukça içmeye çalısıyorum.doktor kontrolündeyiz düzenli olarak.şuanda eşimde bi problem gözükmüyor sadece bende var.inş..rabbim herkese nasip etsin hepimize.teşekkür ederim

canım o ilaç için sanırım sendede sorun olmaması lazımmış soğanıda düzenli bir şeklilde 15 gün kullanılması gerektiğini biliyorum etkisini göstermesi için saraçoğlu 3 4 ay bu kürün adet düzensizliğine çözüm olduğunu söylemişti rabbime emanet ol

Kür 2: Polikistik overe karşı
Kaynamakta olan birbuçuk su bardağı klorsuz suyun içerisine ince kabuğu soyulmuş orta boy bir kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Ilıyınca içiniz. Onbeş gün boyunca aç karnına günde iki kez içiniz (öğleden evvel ve öğleden sonra). Eğer çalışan bir hanımsanız bu kürü akşam yemeğinden önce ve akşam yatarken uygulayabilirsiniz. İlk onbeş günlük başlangıç küründen sonra üç-dört adet döneminde, adetinize on gün kala on gün boyunca yine günde iki kez uygulayınız.

Dikkat: Her defasında taze hazırlanmalıdır. Kullanılacak olan kuru soğan, pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğandandır. Özellikle bembeyaz soğan aramaya gerek yoktur. Beyaz, kırmızı ve mor soğan kullanılmamalıdır.

ALINTIDIR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…