Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

gözün aydın esracım tahlillerin temz çıkmış
inşşlh az kaldı meleğine kavuşmana bu arada 200 tefriciyen okundu
200 tane daha alayım ben kaç oldu sayıı daha çok varmı

slm kızlar yine yoksunuz (
ben de fırsat bulup giremiyorum.Bebek çok gazlı gece uykusu yok pek gündüz de uyuduğunda anca ev işlerine bakıyorum.Ama hep aklımdasınız inşş yakında güzel haberler vericeksinizz.
hepinizi öpüyorumm canlarımmm

Çok şükür bende iyiyim canım maşallah yumoşlarına inşşş birer bebiş olur yumoşların canım benim hakkında hayırlısı olsun dualarım hep sizlerle hepiniz anne olmayı hakediyosunuz rabbim biran önce doldursun kucaklarınızı inşşş
ınşşşşşşşş tatlıkızım canm
sen nasılsın ?

iyiyim çok şükür esracım ne olsun uğraşıyoruz işte rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşşşşş rabbime emanetsiniz hoşçakalınnn

gözün aydın esracım tahlillerin temz çıkmış
inşşlh az kaldı meleğine kavuşmana bu arada 200 tefriciyen okundu
200 tane daha alayım ben kaç oldu sayıı daha çok varmı

cok var canım daha 1500 lerde
neyse zamn var daha transfere kadar nıyt ettım allh razı olsun yazdım 200 200 dahamı yazım :.....

ay canım benım yha op yerımıze onu.....yerım onu ben ınş bızde gusel haberler verecez kızmıza kardes gelecek:lepi:

ınş allh kımsenın emegını bosa cıkarmasınnnnnnnn

ooo allah kolaylıklar versin alpycım
bebişe ve kendine iyi bakk ismini ne koydun bu arada merak ediyoruz hatice diyordun hamileyken değiştimi

cok ama cokk tsk ederım allh razı olsun allh ne muradın varsa versınnnnnnnn ınşşşşşşşşşşş hakkınızı helal edınnnnnn:Saruboceq:

estağfurrllh hayatım okuruz ne olacak
hemde içiimden gele gele okudum aynışeyleri yaşadık biliyorsun
bu arada anestezisiz çekinmişin filmini helal valla sana ağrımadımı

hııı esra teyzesi kızımın adını bulduk sen bilmiyorsunnn
naz değil ama:)))))))) adı inşlhhh NİHAL olacak ilk iki harfi benden son üç harfi de babasından olsun dedik nasıl güzelmiiii

kız gittinmi hiç durmuyorsun yerinde valla bütün topklerde senn
msjların var her yere nasıl yetişiyon maşşllhhh

hııı esra teyzesi kızımın adını bulduk sen bilmiyorsunnn
naz değil ama:)))))))) adı inşlhhh NİHAL olacak ilk iki harfi benden son üç harfi de babasından olsun dedik nasıl güzelmiiii

evet canım narkozsuz cekıldım helal bana valla :) hayatta cekılemem dıodum ama abartılacak kadar zor deılmıs yada benım canım pek kıymetlı deıl :) narkoza 100 tl ıstedıler bebgımın parasını vermem dedım ıcımden butun cesaretımlen gırdım cekıldım 5 dk de cıktım cok sukur temız cıktı :)))))
sagol dua ıcınde canım.....
adı cok gusel cok begındım adı gıbı yasasın ınşşşşşşş bır omur boyu......
darısı bıze canım ben sımdı cıkıorum esım gelmek uzere duanı eksık etme nıhale selam benden :)))))))

canım çok teşekkür ederim yüreğime su serptin yok tatlım ya çatlatma iğnesi vermedi sadece 1 gün arayla günde 3 kez ilişki öneriyorum dedi adetin gecikirsede adet olursanda gel dedi inşallah canım yaa hepimizin yüzünü güldürsün Allahım

bubusu merak eder oldum
kız tryak nerdesınnnnnnnnn

biri beni mi çağırdıı :))))
canım artık eskisi kadar nete giremiyorumm özlüyorum siziii
bugün adet oldum umudumuz bi daha ki aya kaldı
inşaallahh senin tedavin olumlu sonuçlanacak da bana moral olcakk seni bekliyorum ona göree ))

ben senı zoluyorum ama
ınş canım bekle benı.......dıger ay bırlıkte kalırız ınşşşşş

ben senı zoluyorum ama
ınş canım bekle benı.......dıger ay bırlıkte kalırız ınşşşşş

bende özlüyorum canım yaa senii kızlarıı hepinizii
yarın gündüz ev işlerinden fırsat bulabilirsem gelcem topiğe inşaallahh konuşur hasret gideririz bol bol :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…