Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

KIZIMMM OLUYO TEYZELERİİİİİİ yeni geldik kontrolden doktor çok sağlıklı bi bebek dedi maşşallha bize darısı bütün isteyenlere inşşşşş

hadi bakalım hayırlısı olsun rabbim kızınıda senide sevindirdin bi ömür
çok duygulandım biz aynı zamanda hamile kalmıştık şimdi benimde bebeğimin cinsiyeti belli olcaktı...
olsun hayırlısı böyleymiş
bende inşallah en yakın zamanda cinsiyet haberi veririm size

yerim ben senin kızının fıstığını iyi bak yeğenime

ccanımmmm benimmm olsun rabbimin yanında meleğin emin ellerde annesini bekliyo orada hayırlısı böyleymiş bütün kalbimle dua ediyorum rabbim biran önce bu duyguyu tekrar yaşatsın sana ve istyenlere

hilalim deme öyleeee
Rbbimin gücüne gider
Olacak inşaallaah annesi
meleğin gelecek sana

Haklısın canım
Vermeyince Mabuuuud......

herşey nasip işi
Olur be tarfilim sıkma canını
Rabbim isyandan saklasın bizi
Çok zor bir sınav
ama çıkacağız inşaalllah yüzümüzün akıyla

başla canım keçi boynuzuna
Tiryak arkadaşımız 8 milyondan 30 milyona çıkarttı değerleri

canım hadi gözün aydın
Rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin

İnşaallaah canım
ben de öyle severim ki kızları yaaaa
Çok tatlı oluyor süslemesi giydirmesi
Kesin görebildi mi dr??
Sonra oğlan gelmesin senin ki

evet canım bende çok severim rabbim sanada nasip etsin tatlımı tatlım bi kız bebek valla en az yarım saat baktı ultrasonda ayrıntılı %90 kız dedi bacaklarını açtı öyle gördü kıpır kıpır hiç durmuyo kadın ultrason aletini bastırıyo o ekranda itekliyo inatçımı olacak ne bide tuhaf tuhaf baktı napıyo bunlar dedi heralde çok güzeldi yaaa

bak sen bücüreeee...
demek itekliyo da
e tabi rahtsız ettiniz yavrumu... klava:

babası sevindi mi bari?

tamam canım teşekkür ederim
inşaallah bizim için faydalı olur :Saruboceq:

evet valla annesi gibi olacak heralde inatçıı sevinmezmi çok sevindi havalara uçtu kızlar iki oldu diyo yandık diyooo:smiley-cool:

hahhaha:)))
duan için çok teşekkür ederim canım rabbim ben ve benim gibilere nasip etsin inşallah
sana bişi sorcaktım ya hangi hastaneye gidion????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…