Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bence bi kere daha denemelisin tatlım yaaa istersende 1 ay ara ver kendiniz deneyin olmadı yine denersiniz canım en iyisini sen bilirsin hakkında hayırlısı neyse rabbim ona yönlendirsin seni canım

Bilmiyom ki tarfilim yaaa.....
ilaç hakkımı tüpe mi saklasam diyorum
bi de aşılamada klomenle tek ve güzel bir yumurtam oluşuyor
yani aslında tam olması gerektiği gibi
her normal kadın 1 tane güzel bir yumurta oluşturur ve onu çatlatır
nadiren iki yada üç olur bu
fakat aşılamada alacağım gonodotropin daha çok yumurtanın oluşmasını sağlayacak
ancak bunlardan sadece bir yada iki tanesi çatlayacak
eeee
öteki yumurtalar absorve olup sönecek
yani boşa kullanılmış olacak
sonuçte o ilaçlarla yumurtalar geliştirildikten sonra toplanıp dölleme işlemi için kullanılsa daha iyi olmaz mı???
Offf offfff
öyle karışık ki kafam
elimde bir tane tutmuş ve kaybedilmiş bir aşılama var
bir de hiç oluşmamış bir aşılama var
ben ne düşüneyim şimdi yaaaa

iyi geceler arkadaşlarım canım çoook sıkılıyor 2 sene önce bugün 2.bebeğimi düşürmüştüm üstünden 2 sene geçti ve 2 düşük daha eklendi yine kucağım bomboş yüreğim acıyor isyan etmemek için kendimi zor tutuyorum çok zor bi sınavdayız umarım biran önce sona erer dayanacak gücüm yüreğim kalmadı....

allahım ne olur duy beni ve benim gibi bekleyenlerii hepimizi sevindir yarabbi sana açılan yüreklerimizi boş çevirme kucaklarımızı boş bırakma ......

dayanamıyorum bebek görmeye hamile görmeye ne olur sevindir bizi

isyan etmektende sana sığınıyorum yarabbi en son raddeye geldim artıkkk

canım ne diyeyimki hakkında hayırlısı neyse rabbim ona sevketsin istersen birkaç ay kendiniz deneyin rabbim nasip ettikten sonra kendiliğinden olur yok nasip yoksa napsan olmuyor.hep yattığım halde bebeğimi düşürdüm yapılacak herşey tıbben yapılmıştı bende çok dikkat etmiştim ama yinede nasip olmadı işte...

yani uzun lafın kısası vermeyince mabud neylesin mahmud

KIZLAR SELAM BİŞE SORCAM fertilaid men eşi bu ilaçı kullanan varmı bilgi verirseniz sevinirim:)alacamda etkilimidir acaba

Son düzenleme:

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

KIZLAR SELAM BİŞE SORCAM fertilaid men eşi bu ilaçı kullanan varmı bilgi verirseniz sevinirim:)alacamda etkilimidir acaba

canım benim eşim kullandı hemde çok dikkat etmeden yani her gün 3 tane içmesi gerekirken çoğu zaman 2 de kalıyodu :)) bi de ben bunun yanında hemen hemen her akşam keçiboynuzu pekmezini bolca süte koyup içirdim sperm sayısı ml de 8 milyondan 30 milyona çıktı şimdi kalanlardan devam ediyo bakalım inşaallah artışı davem eder

merhaba şekerler ben geldimm ama gene kimse yok tarfilcim sana ve bütün bebek isteyipte olmayan arkadaşlara bütün içtenliğimle dua ediyorum inan bana rabbim biran önce anne yapsın hepinizi benimde bugün kontrolüm var bakalım 3 te gidicem bebişim inşallah gösterir cinsiyetini perşembe günü 4 aylık olacaz merak ediyoruz gerçi şimdilik aldığım şeyleri hep ortak renkte aldım ama birazda kendine özgü bişeyler olsun istiyorum pembeyse pembe maviyse mavi hayırlısı inşşşş

amin canım inşallah dualarımız kabul olur zaman ne çabuk geçiyor değilmi demek 4 aylık olucaksınız maşallah canım yeğenime kız erkek farketmez sağlıklı olsun yeter ....

bende bisürü patik yelek falan örüyom hep ortak renkler..sende örgü yapıyonmu yeğenime bakıymmm

bızımkısı artık bişi yemıor :)

ay maşallah
4 ay demek
ne cabuk gectı zamn
sankı dun gıbı tupe gıttın sonuc beklıodun
bence erkek senınkısı benım ıcıme öle doguyor :)

ne gusel orgu bılıosunuz ben hıc anlamıorum

iyim canım benimm
sende iyisinn bellii :))
ne heyecan vardır şimdi sendeee :))))
inşaallahh kuzun gösterir cisiyetinii annesi de teyzeleri de merakta kalmazzzz :)))

evet tatlım iyiyim çok şükür evet çok heyecanlıyız eşimde bende merakla doğacağı günü bekliyoruz inşşş cinsiyetimiz bugün belli olur hemen haer veririm

inşş canım benimmm tabi sağlıklı olsunda gerisi önemli değil evet örgü yapıyorum battaniye örüyorum şimdi bebişime ama beklemedeyim şu an iki renkle yapılıyo bugün belli olursa cinsiyet ona göre renk koyacağım bakalım

ay maşallah
4 ay demek
ne cabuk gectı zamn
sankı dun gıbı tupe gıttın sonuc beklıodun
bence erkek senınkısı benım ıcıme öle doguyor :)

bize çabuk geçmiyo valla doğacağı günü sayıp duruyoruz hadi kısss inşşş erkektir içine doğan olsun ama kızıda eşim istiyo ya hayırlısı bakalım oğlum olursa baran ali koyacam kızım olursa hira naz koyacam bakalım hangis olacak

Allah isyan ettirmesin canım,
çok zor bi durum. bende geçen hafta histeroskopi oldum. hiç bir sorun yok, tüpler açık , yumurtalıkların gelişimi vs her şey çok iyi dedi doktorumuz.
ama eşimin doktoru da tam tersi olumsuz cümleler kurdu. bir haftadır evde ikimizin de ağzını bıçak açmıyor. çok kötü olduk, eşimin sprem sayısı ve hızı çok düşük çıktı mafoldumben
böyle bi sonuç beklemiyorduk, şaşırdık. bitkisel kürler araştırıyoruz ama onlar da ne kadar etkili olur bilmiyoruz :sinifsinif:
Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün, isyan ettirmesin :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

KIZIMMM OLUYO TEYZELERİİİİİİ yeni geldik kontrolden doktor çok sağlıklı bi bebek dedi maşşallha bize darısı bütün isteyenlere inşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…