Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar hayırlı cumalar hepinize. rabbim bu hayırlı günlerin yüzü suyu hürmetine hepimize sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar verir inşallah.

rabbim yeterki ol desin kızlar hiç kalbinizi bozmayın. ne olmazlar oluyor. bizler çok şükür eşlerimizle birbirimizi seviyoruz bize destekler, sağlığımız mutluluğumuz yerinde. zamanı gelince meleklerimizde bizimle olacak. sabır ve dua ile inşallah o günlerde gelecek.

:1hug:

kızlar dün doktora gittim biras sancım vardı nst'dede gözüktü baya sıktı
hemen yatırdılar 2 serum taktılar sancıyı durdurmak için ilaçlar verdiler
şimdilik iiyiyim eve geldim bidaha başlarsa yine gidicem 1 hafta ertelicekler
erteleyemezselerde alıcaklar ameliyata inşallah zamanını bekler kızlar dua edin

canım allah yardımcın olsun dualarım seninle yanında kimse varmı sen kendini yorma sakın hep yat dinlen canım annen geldimi yanına sanırım biyere gitmiştii

ne acelecıymıs senın kızın annesı
rabbım saglıklan hayırlı zamnda dunyaya gelmesını saglasın ınşşşş
dularımızı hıc eksık edermıyız annesı

canım allah yardımcın olsun dualarım seninle yanında kimse varmı sen kendini yorma sakın hep yat dinlen canım annen geldimi yanına sanırım biyere gitmiştii

saol canım Allah razı olsun annem memeleketteydi çoktan geldi o dün hastanede benimleydi birazdanda bana gelicek evi falan toparlıcak heran doğum olabilir diye

ne acelecıymıs senın kızın annesı
rabbım saglıklan hayırlı zamnda dunyaya gelmesını saglasın ınşşşş
dularımızı hıc eksık edermıyız annesı

evet aceleci çıktı yaa 2 hafta daha sabretsin inşallah şimdilik hiç bir iş yapmıyorum ama sürekli yatmıyorumda olacağı varsa olur artık

saol canım Allah razı olsun annem memeleketteydi çoktan geldi o dün hastanede benimleydi birazdanda bana gelicek evi falan toparlıcak heran doğum olabilir diye

hakkında hayırlısı olsun canım hayırlı zamanda gelsin inşallah annenin yanında olmasına sevindim rabbim yardımcınız olsunolumunekankayizsmile

evet aceleci çıktı yaa 2 hafta daha sabretsin inşallah şimdilik hiç bir iş yapmıyorum ama sürekli yatmıyorumda olacağı varsa olur artık

Ay canım yaaaa
kızlar zaten hep böyle aceleci oluyorlar
hep erken doğuyorlar
ancak erkekler vaktini tamamlıyor
Sen yine de dinlen ayşecim

allh yardımcın olsun canım
bıan once saglıklan dogurda kızımıda sende kurtul hayırlısıylan canım benım

Ay canım yaaaa
kızlar zaten hep böyle aceleci oluyorlar
hep erken doğuyorlar
ancak erkekler vaktini tamamlıyor
Sen yine de dinlen ayşecim

evet canım kızlar erken doğuyo derler
dinleniyorum zaten ağırlaştım bişey yapcak mecalim yok bide ilaçalr halsizlik yapıyo
bugünde anneme geçicem doğum çantamla birlikte bir kaç gün orda kalıcam

dinleniyorum zaten ağırlaştım bişey yapcak mecalim yok bide ilaçalr halsizlik yapıyo

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım.
Haber versin kuzu mutlaka

ayşem canım rabbim çok kolay bir doğum ve prensesimizi sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbime emanet ololumunekankayizsmile

hayırlı günler kızlaarr
naslsnız görüşmeyelii
dün döndük tatilden hava değişimi çarptı galiba sersem gibiyim kafamı kaldramıyorum ((
neler oldu ben yokken değişiklik var mı hiçç???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…