Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hakkımdan hayırlısı artık
Rabbime sığınıyorum
Razıyım senden gelene kabulüm hepsi diyorum
ama işte içimde çok hüzünlü kıslar
desteğiniz için çok teşekkür ederim kıslar

YAVRU CEYLANIM hayırlı olsun aşılaman iyi düşünki iyi olsun bitanem
hep söylüyorum ben tüp bebek yaptırırken hiç olmayacak demedim hep olacak rabbimin izniyle dedim dua et bitanem inşşş meleğin seninledir

AYŞEMMMM hadi hayılısı olsun tatlım minik kuzunu al gel annesi bebek odası konusundada haklısın 1 2 yaşına kadar senin odanda kalsın bakmasıda kolay olur hem sonra odasını hazırlarsın bende senin gibi yapıcam odamda kalacak biraz

AYŞEMMMM hadi hayılısı olsun tatlım minik kuzunu al gel annesi bebek odası konusundada haklısın 1 2 yaşına kadar senin odanda kalsın bakmasıda kolay olur hem sonra odasını hazırlarsın bende senin gibi yapıcam odamda kalacak biraz

ya zaten sadece goze hıtap etsın dıe yapılıyor
yoksa cocuklar odada yatırılmıor
aman benım olsunda yanımda yatsın yeter :KK43:((

ya zaten sadece goze hıtap etsın dıe yapılıyor
yoksa cocuklar odada yatırılmıor
aman benım olsunda yanımda yatsın yeter :KK43:((

yok canım benim kullananlarda var hoş aslındada işte bebişimiz yanımızda olsun bi oda bile uzakta olmasın istiyoruz o yüzden dedim ben rabbim sanada versin biran önce bu muhteşem duyguyu tatmayı nasip esin

yok canım benim kullananlarda var hoş aslındada işte bebişimiz yanımızda olsun bi oda bile uzakta olmasın istiyoruz o yüzden dedim ben rabbim sanada versin biran önce bu muhteşem duyguyu tatmayı nasip esin

ınşşş tatlı kız ınşşşşşşşş
gorurumuyum acaba o gunlerı :KK43:
esylarını falan almaya basladınmı ?

ben geldim kızlaar
ama kötüyüm
bugün aşılaman sonraki 9. gün
gittim kan testi yaptırdım eşimin ısrarı ile
2.37 çıktı
çok moralim bozuldu
drum tatilde aramadım onu
ama laborant olumsuza yakın dedi
5. üstünde olsaymış olumluya yakın duracaktı dedi
ama hiç olmasaydı da 2 den küçük çıkardı dedi
Şimdi kaldım iki arada
fakat içimdeki ses olmadığını söylüyor

cnm kalbini bozma. ne mucizeler okuyoruz burda allah büyük .dualarım seninle inşallah seninledir meleğin.

canım tam günüm belli değil gün almadık henüz ama ağustosun 22 ile 26sı arasında bir gün olacak inşallah
hayırlı doğumlar olsun sağlıklı mutlu huzurlu doğsun.
doğururken hepimizin adını geçir aklından olurmu?

ayse ılk benım adımı ıstıyorm sag avcunun ıcıne yaz:)))

yaaaa benimde benimde adımı yazzzzz :))):1hug:

cnm kalbini bozma. ne mucizeler okuyoruz burda allah büyük .dualarım seninle inşallah seninledir meleğin.

hayırlı doğumlar olsun sağlıklı mutlu huzurlu doğsun.
doğururken hepimizin adını geçir aklından olurmu?

yaaaa benimde benimde adımı yazzzzz :))):1hug:

kıskanc bubus kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ınşşş tatlı kız ınşşşşşşşş
gorurumuyum acaba o gunlerı :KK43:
esylarını falan almaya basladınmı ?

görürsün canım yakındır inşşş o günler
evet canım başladık yavaş yavaş almaya cicilerimizi battanye örmeye karar verdimde ona başlayacam
images
bak modeli bu

görürsün canım yakındır inşşş o günler
evet canım başladık yavaş yavaş almaya cicilerimizi battanye örmeye karar verdimde ona başlayacam
images
bak modeli bu

süper kız
ıyıy ısleyebılıosun
aferın sana
ben model bılmem ama yaptıgım 3 battanıye var
resım eklemeyı bılsem model olarak koyardım sana

kızlar sonunda evimedeyim ama eşim iznli daha yine çok giremiycem hepinizi ço0ok ama çook özledim inşallah hepiniz iyisinizdir

YAVRU CEYLANIM hayırlı olsun aşılaman iyi düşünki iyi olsun bitanem
hep söylüyorum ben tüp bebek yaptırırken hiç olmayacak demedim hep olacak rabbimin izniyle dedim dua et bitanem inşşş meleğin seninledir

Haklısın canım
ama insan içinde hissetmeyince düşünemiyorda
ya da ben beceremiyorum
Bilmiyorum
Sanırım bu şekilde kendimi inandırıyorum
Sonrada olmayınca canım çok yanıyor
Bir kaç kere de bu şekilde olunca sanırım psikolojik olarak hep olumsuza yöneliyorum
daha az acı çekerim diye herhalde
Rabbimden hayırlısını istiyorum
sağol canım desteğin için

ewt canım öylesi daha iyi olur gözümün önğnde olsun aslında ayrietten bi odada yapabilirim ama esranın dediği gibi yatırılmıyor odada sadece görsel olarak yapılıyor
hem doğum masrafı olcak onu hemen yapamayız önemli değil yeterki sağlık olsun...

ewt canım öylesi daha iyi olur gözümün önğnde olsun aslında ayrietten bi odada yapabilirim ama esranın dediği gibi yatırılmıyor odada sadece görsel olarak yapılıyor
hem doğum masrafı olcak onu hemen yapamayız önemli değil yeterki sağlık olsun...

Ben de çocuk odasını gereksiz görenlerdenim en azından 1.5 yaşa kadar
ama daha sonra mutlaka öz güvenin ve kendi kimliğinin gelişebilmesi için ve disipline edilebilmesi için mutlaka kendi odası olması gerektiğini düşünüyorum
miniminnacık bir bebişi nasıl hemen ayrı odada yatırırlar anlamıyorum zaten
kuzu onlar daha kuzu
süt kokuyo ağızları

X