Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bubus yavruceylan unutmam canlarım hepinizin adını söylerim inşallah
hepiniz gerçek isimlerinizi söyleseniiz bi kağıda yazarım epidural esnasında unutmzsam sölerim
kağıdı sokmama izin vermezlerse avucuma yazarım :)))

evet yaa çok haklısıın tümaycım hakkaten daha minnacıkken nasıl anneden ayrı yatarki
ama beelli bir zamandan sonra alışması lazzım onuda o zaman düşünürüz artık
Rabbim hepimize göstersin o günleri inşallah

Amiiiin canım amiiin
Adımı hatırlamana sevindim canım
Yine de özelden attıydım
bi de dua ettiydim kıs sana

Ayşecim doğum zamanını söylede sen doğumdayken bi Meryem Suresi okuyayım canım cana kolay olsun diye
ama mutlaka yaz tamam mı

Bu arada nasılsın ayşecim
İyice ağırlaşmışsındır artık

evet canım yaa baya ağırlaştım sıcaklar mahvediyor karın büyüdü sağa sola dönemiyorum 1 aydır uyku yok anlayacağın sıkıntılar artıyor bunada şükür ya az kaldı artık 3 hata daha sabretcem inşallah

Allah razı olsun canım benim ben girip haber veremesemde aynura sölerim haber verir
hepinizden dua istiyorum o esnada bende size edicem tabi

hadi hayırlısı olsun canım
etraftan bildiğim kadarı ile en zoru da uykusuzluk
annen geldi mi bu arada

Allah razı olsun canım benim ben girip haber veremesemde aynura sölerim haber verir
hepinizden dua istiyorum o esnada bende size edicem tabi

en azından gün aldığında haber ver ki sen doğumdayken okuyabileyim canım
O gün sürekli okurum inşaalllaah Rabbim bi mani bi keder vermezse

hadi hayırlısı olsun canım
etraftan bildiğim kadarı ile en zoru da uykusuzluk
annen geldi mi bu arada

evet canım hepside zorda uykusuzluk daha zor sanırm vucut kendini doğumdan sonraki döneme hazırlıyor sonuçta bebek doğuncada uykusuzluk başlıyo

en azından gün aldığında haber ver ki sen doğumdayken okuyabileyim canım
O gün sürekli okurum inşaalllaah Rabbim bi mani bi keder vermezse

günüm belli olursa söylerim hayatım ama ani bişiyde olursa kuzunaz haber verir
çok saol canım yaa merryem suresi doğumu kolaylaştııyor gerçi sezeryan olcam ama olsun oda bi doğum bebeğim sağlıklı sıhatli olsunda başka bişey istemiyorm

İnşaalllah sağ salim olacaksın kuzucuğunu kucağına annesi :ecrin_bebek:
Rabbime güven

İnşaalllah sağ salim olacaksın kuzucuğunu kucağına annesi :ecrin_bebek:
Rabbime güven

güvenmezmiyim canım benim herşey onun elinde şifada ondan huzurda ondan ömürde ondan herşey ondan geliyor bizim için en güzelini en hayırlısını versin herşeyin

kız ne kagıdı
sag avcunun ortasına yazacaksın
benım zaten gercek adım esra
son haftalarda sanıların olmaya basladıgında yazmaya basla
sılındıkce yaz
dogumdada sag avcunu kapat

süper kız
ıyıy ısleyebılıosun
aferın sana
ben model bılmem ama yaptıgım 3 battanıye var
resım eklemeyı bılsem model olarak koyardım sana

evet canım annem gösteriyo ben yapıyorum pek iyi bilmiyorum ama çat pat örüyorum işte

tatlıkızcım nasılsın canım yeğenim nasıll

bitanem görmedim yazdığını kusura bakma çok şükür iyiyiz teyzesi büyümeye çalışıyoruz 3.5 aylık olduk bakalım haftaya randevumuz var belki cinsiyeti belli olur çok heyecanlıyım

Çok güsel bi battaniye bu yaaaaa...........
Çok güseeellll..........
hemen başla

evet canım bende ilk gördüğümde bayılmıştım annem gelecek yarın o gösterecek başlayacam kısmetse

ne demek tatlım olumlu düşünki olumlu olsun tamam

bencede tatlım gerek yok biraz büyüsünde yaparsın nasılsa annesi hayırlısıyla doğsunda

canlarım hepinize hayırlı cumalar umarım herkes iyidir..

ayşecim rabbim kolay doğumlar nasip etsin canım evladına sağlıklı uzun ömürler versin hayırlı evlat olsun inşallah

tatlıkızcım ne güzel cinsiyetini öğrenmeye az kalmış iyi olduğunuza çok sevindim sanki kız olcakmış gibi geliyor bana tabiii aslında en önemlisi hayırlı sağlıklı olması

kayracım canımcım dualarım seninle inşallah müjdeli haberlerini alcaz sanırım vücut kendini otomotik olarak olumsuza programlıyo daha az acı çekmek için sanırım ben hamile olduğumu öğrendiğimde bile sevinememiştim bi tuhaftım saf gibi olmuştum bi süre sonra tam alıştım derken lekelenmeler başladı ve gitti bebeğim rabbim bu cuma gününün yüzü suyu hürmetine hepimize en kısa zamanda hyırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…