Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hamile arkadaşlar allah bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin sağlıkla inşallah
darısı bizim gibi isteyen herkese inşallah

mavi menekse hakiki zeytin yagının içinde kuru ıncırı bekletıyorlar
her gun sabah aksam yedırıosun esıne
kecıboynuzu kurude faydalı gelır ınşşşş
allh sıfalıgınızı versın ınşşşş

kızlar gunaydın
hepınızın kandılı mubarek olsun
rabbım bu gecede actıgınız ellerı bos bırakmasın
hepınıze saglık sıhat guc kuvvet versın
elden ayaktan dusurmesın
kımseyı kımseye muhtac etmesın
caresız kullarından eylemesın
dert verıpte derman aratmasın
dermansız dert vermesın
hastalara sıfa
borclulara dılerımkı yok yerden hayırlı rızklar verır
bana vede sıze tum muhammet ummetıne hayırlı bır soy nasp eyler ınşşşşş
gonlunuzden gecıpte olmasını ıstedıgınız herseyi rabbım hayırlı eylesın
hayırlı ise sizlere nasp eylesin (amin)

canlarım kızlar bu mübarek günde inşallah rabbim dualarımızı kabul etsin
tekrarlayan acılar yaşatamasın rabbim dermansız dert vermesin rabbim
biz hamile kalamayanlara hayırlı bir bebek
hamilelere hayırlı doğumlar nasip etsin
bi dahaki kandilde kucağımıza bebelerimizle girelim onlara kuran okuyarak girelim inşallah
rabbim büyük ol deyince oluyo allahım nolur sen bizim kucağımızı boş bırakma rabbim
kadınlara mahsus bu annelik duygusunu sen bizlerede nasip et yarabbim
kayra
neşe
aynur
tuba
esra
hazel
yasemin
tümay
bubuş
tarfil
yeliz
ve bennnnnnnnnnnn
ve daha aklıma gelmeyen
bebek isteyen herkese gönlünün muradını ver rabbim...

slm kizlar kandiliniz mubarek olsun hayirlara vesile olsun rabbim dualarinizi en kisa zamanda kabul edip sizleri sevinc gozyaslarina bogar insallah. beni taniyan bilir benim 1 tane kizim var karakizim ikinci oomuyordu en son care tedavi dedik basladik ve ben asilama yaptiricaktim klomen kulandim ve cok sukur rabbime asilama olmadan ben hamile kaldim suanda yaklasik 20 haftalik hamileyim ve yine bir kizim olucakmis cok sukur rabbime allahim kizlarima hayirli olan herseyi versin

uzun zamandir giremiyordum ama aklim burdaydi acaba ne oldu acaba bir arkadasimda mutlu bir haber varmi bu arada ben izine geldim hani heb derdim ya turkiyemi cok ozledim diye esim saolsun kizimla beni gonderdi deyisiklik olsun dogumdan once git hem bebek icin alisveris yaparsin dedi bende ucaga bindim ve vatanima geldim gecen haftaya kadar ordaydim

hamilelerin dualari kabul olurmus sizler icin bu aksam dua edicem rabbim bana ikinci kez yasattigi o guzel duygulari sizlerinde yasamasi icin rabbime yalvaricam arkadaslar allah yolunuzu acik etsin hayirlarla karsilasmanizi diliyorum hic bir zaman umudunuzu yitirmeyin allaha siginin ondan isteyin hakkinizi helal edin

kızlar iyi haftalar hepinize.

kandiliniz mübarek olsun. allahım gönlümüzdeki bütün duaları duyar bugün inşallah.
bu gece bütün bir sene başımıza gelecek hayırlı ve hayırsız şeyler belirlenecekmiş.
rabbim yeni senede hepimize sağılıklı eli ayağı düz hayırlı evlatlar nasip etsin.

hamilelerimizede rabbim yardım etsin.kolay doğumlar olsun. sağlıkla meleklerini kucaklarına alsınlar inş.

bu arada cumartesi ben adet oldum. 34. günde oldum. ilaç iğne kullanmadım. onun için uzadı heralde.

esracım hilalcim bubuşcum prensesinannesi dualarınıza yürekten amiiin diyorum sizlerinde kandiliniz mübarek olsun birbirimize dua etmeyi unutmayalı nolur ...

yavruceylandan haberi olan varmı kızlar aşılama yapılcaktı geçen pazartesii umarım müjdeli haberini alırızz

karakızın annesi :) unuturmuyuz senı ya...bebek bayahı buyumus ne gusel
duanı eksık etmeyecegın ıcın saol canım
sık sık gırmeye calıs
haberlerden mahrum etme bızı
senınde ayrıca kandılın mubarek olsun
kolay bır dogum gecırıp ınş
saglıklan bebegını kucagına alırsın

kızlar iyi haftalar hepinize.

kandiliniz mübarek olsun. allahım gönlümüzdeki bütün duaları duyar bugün inşallah.
bu gece bütün bir sene başımıza gelecek hayırlı ve hayırsız şeyler belirlenecekmiş.
rabbim yeni senede hepimize sağılıklı eli ayağı düz hayırlı evlatlar nasip etsin.

hamilelerimizede rabbim yardım etsin.kolay doğumlar olsun. sağlıkla meleklerini kucaklarına alsınlar inş.

bu arada cumartesi ben adet oldum. 34. günde oldum. ilaç iğne kullanmadım. onun için uzadı heralde.

bubuscugum yurekten bır amın dıorum hepmıız adına
rabbım bugunde ınş 1 yıl boyunca hep hayırlı seyler yazıdrmayı kaderımze nsp eylesın
dılerım allhtan kucagı bos anne adayı kalmasın
cıfter cıfter bebklerımız olsun ınşşş
bende sıze sevınclı haber yazmak ısterdım ılk defa
adetım 5 gun gectı
hıc bır belırtım yoktu
sabah kan testı yaptırmaya gıdecekken lekelenmeler geldı :KK43:(((((((((

esracım hilalcim bubuşcum prensesinannesi dualarınıza yürekten amiiin diyorum sizlerinde kandiliniz mübarek olsun birbirimize dua etmeyi unutmayalı nolur ...

yavruceylandan haberi olan varmı kızlar aşılama yapılcaktı geçen pazartesii umarım müjdeli haberini alırızz

hıc eksık edermıyım
bugun sureklı bırbırımızı analım
ben adetlıyım ama yurekten dularımı edıorum hepınıze
yavruceylan evet ya hıc gırmedı

mavi menekse hakiki zeytin yagının içinde kuru ıncırı bekletıyorlar
her gun sabah aksam yedırıosun esıne
kecıboynuzu kurude faydalı gelır ınşşşş
allh sıfalıgınızı versın ınşşşş

teşekkür ederim allah hepimize şifamızı versin inşallah

slm kizlar kandiliniz mubarek olsun hayirlara vesile olsun rabbim dualarinizi en kisa zamanda kabul edip sizleri sevinc gozyaslarina bogar insallah. beni taniyan bilir benim 1 tane kizim var karakizim ikinci oomuyordu en son care tedavi dedik basladik ve ben asilama yaptiricaktim klomen kulandim ve cok sukur rabbime asilama olmadan ben hamile kaldim suanda yaklasik 20 haftalik hamileyim ve yine bir kizim olucakmis cok sukur rabbime allahim kizlarima hayirli olan herseyi versin

uzun zamandir giremiyordum ama aklim burdaydi acaba ne oldu acaba bir arkadasimda mutlu bir haber varmi bu arada ben izine geldim hani heb derdim ya turkiyemi cok ozledim diye esim saolsun kizimla beni gonderdi deyisiklik olsun dogumdan once git hem bebek icin alisveris yaparsin dedi bende ucaga bindim ve vatanima geldim gecen haftaya kadar ordaydim

hamilelerin dualari kabul olurmus sizler icin bu aksam dua edicem rabbim bana ikinci kez yasattigi o guzel duygulari sizlerinde yasamasi icin rabbime yalvaricam arkadaslar allah yolunuzu acik etsin hayirlarla karsilasmanizi diliyorum hic bir zaman umudunuzu yitirmeyin allaha siginin ondan isteyin hakkinizi helal edin

canım nerelerdesin sen uzun zaandır yokun hamile haberini verdn kaçtın 20 haftalık olmuş maşallah barekallah kızın olcakmış alpyninde benimde kız olcak diğerleri belli diil henüz doğumum az kaldı bu arada 4 haftam var dualarınızda unutmayın

hayırlı kandiller hanımlar dualarınız kabul olsun inşallah

canım arkadaşlarım
Kandiliniz mübarek olsun
Rabbim dualarımızı kabul etsinü
ben yokken herkesler gelmiş topiğe yafff
düğünümüz vardı oraya gitmiştik bu gün geldik
canlarım aşılamamı oldıum geçen pazartesi
Şimdilik bekleyişteyiz
benden haberler bu kadar
Ayşemin epey vakti azalmış
bir avazda kurtarsın Rabbim
Tatlı kızımın bebişide maaşaaalllaaah pek hareketliymiş
Olsun bu çok güsel bişiyy
Esracım tüpe hazırlanıyomuş inşaaalllaaah gerek kalmadan göbüşü bebişle dolar
Tarfilim toprlanmış epey epey çok sevindim
Kayracım uğramış ce yapmış gitmiiiş
Hilalime de tatil pek yaramış maaşşşaaalllaaah
Prensesimin annesi kızın hayırlı uğurlu olur inşalllaaah
Rabbim tüm hamiş arkadaşlara hayırlı kolay doğumlar nasip etsin bir avazda kurtarsın onları
bebişlerini sağ salim kucaklarına alsınlar
cümle Ümmet-i Muhammed'den isteyen uğraşan didinen bu yolda maddi ve manevi yıpranan herkese içinde bizede hakkımızdan hayırlı ise hayırlı sağlıklı akıllı imanlı evletler nasip etsin
Amiiiiiiin

günaydın kızlarrrr
geçmiş kandiliniz mübarek olsunnn
Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin inşaallahhhh
bu ara pek giremiyorum tatildeyimm ama yine sizden ayrı kalamıyorum :))))
sizleri çooookkk seviyorummm

gunayduın kızlar yavruceylan benı cok guldurdun
kayracıgım gelmıs ce yapmıs gerı gıtmıs yazmıssın
allh ıyılıgını versın kız
benım ıcın dediğin seyede inşşşşşşş dıorum sadece
ınsan maddı manevı cokuntuye ugramaktan korkuyor
allhım herkesı dogal yollarlan hamıle kalmayı nasp etsın ınşşşşşş
kuzunaz hosgeldın

gunayduın kızlar yavruceylan benı cok guldurdun
kayracıgım gelmıs ce yapmıs gerı gıtmıs yazmıssın
allh ıyılıgını versın kız
benım ıcın dediğin seyede inşşşşşşş dıorum sadece
ınsan maddı manevı cokuntuye ugramaktan korkuyor
allhım herkesı dogal yollarlan hamıle kalmayı nasp etsın ınşşşşşş
kuzunaz hosgeldın

hoşbulduk canım teşekkürler alpy i merak ettim kaç gündür msn de yok KK ya bile en son 21 temmuzda girmiş nerelerde acaba iyidir inşallah... tatilde desem doğuma kadar hiç izin kullanmayacağını söylüyordu iyidir inşallah valla merak ettim

X