Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar bebegımın olması ıcın 4444 duasını okutmak ıstıyorum
duama katılmak ısterısınız?
okuyanlar baana ozelden ne kadar okuduklarını yazarsa cok sevnıım
:kedi:

kızlar bebegımın olması ıcın 4444 duasını okutmak ıstıyorum
duama katılmak ısterısınız?
okuyanlar baana ozelden ne kadar okuduklarını yazarsa cok sevnıım
:kedi:

ben sana 200 tane okuyayım inşallah canım
salaten tefriciye okuycaz değilmiii bir de esracım bir dileğin için
kuran hatmi yaparsan o da çok makbul ben tedavi sürecinde kendim okdum kimseye dağıtmadan tabi herkesin duasının olması önemli ama kuran hatmini kendim yaptım canı gönülden yana yana insan ancak kendisi için okuyabiliyabiliyor faydası olduğuna çok inanıyorum ben bir de bebek için bir yöntem daha var
biz umraye gittiğimizde orda ki bir arkadaş duymuştu ve gruptaki 4-5 kişi çoçuk için tedavideydik hepimiz yaptık ordan aldığımız bir elmaya ibrahim suresinin son 7 aytini 7 farklı kişi elmaya okudu yarısını biz yarısını da eşlerimiz yedii inan hepsi 2 sene içinde çocukları oldu bir ben kalmıştım şükür şimdi bende hamileyim ilahiyatçı olarak pek inanmazdım böyle şeylere ama oranın mübarekliğine ve hz ibrahimin de çoçuk isteği ile bağlantılı buluyorum şimdi denemekte fayda var canım giden birileri varsa okutup gelsinler sana şifa olur inşallah

kızlarrr günaydınnnnn
güzel haberlerim var sizee
saraçoğlundan aldığımız kürün ne kadar faydası olcak görelim die eşim geçen hafta tahlil yaptırdı
hareketmiz eskiye göre kötü çıktı ama sayımız da süper bi artış olmuşş :)))
8 milyondan 30milyon 300 bine çıkmıl ml de
toplamda ise 24 milyondan 90 milyon 900 bine :))))
aşılama olcağım dönemde kullandığımız fertilaid ve keçiboynuzu pekmezinin faydası bunlar
sperm azlığı sıkıntısı olanlar lütfen keçiboynuzunu ihmal etmesiinn
biz düzenli kullanmadığımızve sadece pekmezini tükettiğimiz halde bu kadar etki etti.
hareketin düşük olması için de üzülmüyorum Allahın izniyle keçiboynuzuyla onunda üstesinden geliriz
sonuçları aldığımızda hamile haberimi almış kadar sevindimm
biraz sabır çaba ve bolca dua+tevekkülle hepimizin bebişi olacak inşaallahh buna artık can-ı gönülden inanıyorumm

bende bunu orenecem aylardır merk edıordum hang dua dıe senden ogrenmek nasıpte varmıs banada söledıler elmanın ustune 7 farklı kısıye 7 elmayı okutupta esınlen sen yersen olur ınş dedıler ama hangı dua oldugunu bılmıolardı bırısı meryem suresı demıstı bna.ama umreden olması sart deıl dıe bılıorum elmayı....
ayrıca duama katıldıgın ıcın cok saol canım
okuduktan sonra ozelden benı bılgılendırırsen cok sevınırım...
allh razı olsun.hamılesın duanı eksık etme

senın adına cok sevındım
kac gun olmustu saracogluna baslayalı
sence onunmu bu kadar faydası var
esımde bıraktı ya butun kurlerı falan,
bızımkı 170 bınden 2 mılyona cıkmıstı kurlerlen
darısı bıze ya ınsan gercekten hamıle kalmıs gıbı sevınıor
asılama yaptırırsın bıraz daha ıcsın vede yukselsınde
ayyyyyy tıryak sana az kaldı gıbıme gelıor
allh soletsın ınşşşş

canım benim saraçoğlundan aldığımıza bugün başlıcaz inşaallah daha hiç içmedi özellikle tahlil sonucunu beklettim başlamak için sayının artmasında fertilaid vekeçiboynuzu pekmezinin etkisi var. kocalarımızın yedikleri şeylerin spermlere tesir etmesi hemen olmuyo zaten 2,5-3 ay sonraki spermlerde görülüyo faydası.

bu çayla ve tekrar keçiboynuzu takviyesiyle hareketimizde de artma olursa aşılama falan düşünmüyorum sayı normale döndü hamd olsun şimdiki sıkıntımız hareket
önümüzdeki ay bende rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum.

çok ümitsizdim tedavisiz olmaz gb geliyodu ama artık ümidim var inşaallahh
eşine mutlaka söyle faydası olduğunu keçiboynuzunun canımm hemen etki etmiyo ama sabır lazım.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşaallahhh bol bol sağlıklı spermlerr bol bol hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşaallahh :)))))

bende hılale cektım galıba
spermlerlen konusur oldum
ne olur cogalın
hareketınızı hızlandırın ve gırın su yumurtayı 2 dk dolleyıp 9 ay sonra kucagıma verın yavrumu dıorum :))))
tıryak sozun var bırlıkte hamıle kalıcaz :)

evt canım elmanın ordan olması şart değil burdan da götürseler olur aMA orda okunması gerekiyorrrr dualarım sizlerle okuyunca msj atarım sana özelden

ahh ahhh o spermler yok mu kafayı yedirtcekler bize zatenn :)))
ne kıymetli şeylermişş
canımmm en kısa zamanda müjde vercez ikimizde yürekten inanıyorum duamızı çabamızı umudumuzu bırakmayalım yeterkii

hadi hayırlısı tiryakcım inşallah aşılamaya falan gerek kalmadan kendiliğinden gelir bebişin

bizler için öyle canıum milettin (normal hamiş kalanları)
ne sayısından haberi vaaaar ne hızından eskiler derler miş yaaa
çocuk muuuu bir kova suyun başına gelir diye))))
kolay olunca öyle oluyoooo olmayıncada sperm bile insana kafayı yedirtebiliyoor

Son düzenleme:
valla bu kadar onemlı oldugunu bılseydım spermlerın
nısanlıyken baslardım benımkını beslemeye
n83 gerci niyet oenmlı ya
oraya gıden bırı vardı ama bılmıodum
bu sekılde oldugunu
baska bahara kaldı gercı

canım benim gözün aydın yaaaa
Çok sevindim
hadi hayırlı uğurlu olsun kürünüz
İnşaaaalllaaaah daha çok artacak

meraba hanımlaaaarr annemler umreden geldi kaç gündür orddaydım bende neler oldu neler bitti anlatın bakalım hamie haberi varmı tiryakcıımm çok sevindim canım hadi hayırlısı

Günaydın kızzlarrr,
Ayşecim gözün aydın anneciğine kavuştun.Bu arada doğuma da çok az kaldı senin hangi hastanede doğum yapmayı düşünüyosun canım.Ben hala hastanede kararsızım
Tiryakcım bu sonuca hiç şaşırmadım çünkü keçiboynuzunu herkese söylüyorum eşimin değerlerini de 3 katına çıkarmıştı ama 3 ay düzenli kullanıldığında ve kür olarak tüketildiğinde Allah'ın izniyle başarılı sonuç alınabiliyor.Tekrar tebrikler Tiryakcım olumunekankayizsmile
Kızlar bu ara parmak zonklamasıyla uğraşıyorum hamilelik başından beri bende sol elimin baş ve işaret parmağında acayıp ağrılar oluyo doktor hamilelikle ilgisi yok dedi ama böyle giderse parmaklarım için doktora gidicem,onun dışında çok şükür iyiyiz.
Sizleri birarada yakalamak çok zor yine bir gün belirlesek de herkes gelse,bu arada neşeden haberi olan var mı ne yaptı acaba hiç görünmüyo?Kayra da girmiyo eskisi gibi

alpycim saol canım sen istanbulun hangi semtindesin ona göre doktor önerisinde bulunayım sana.
Ben medical park bahçelievlere gidiyorum doktorum ayşe pınar yanmaz çok memnunum iyi bir doktor çok seviyorum...
bende 5.ayda değiştirdim zaten hastanemi bebek yoğun bakım ünitesi yok diye ,muayene ücretleeri git gide pahalanıyor şuan 55 tl
ama napayım şurda 1,5 ayım kaldı idare edicem yeterki ilgili alakalı bi hastane olsun ağzım yandı bi defa

Geçmiş olsun canım
niye oluyor ki acaba bu ağrılar yaa
ama drun hamilelikle ilgili değil dediyse değildir inşaallaaah
sen yine günde bir bardak süt iç canım

aysecıgım gozun aydın
allh kabul etsın canım
alpy evet rastgelemıoruz hıc
sıcaklar bastırınca bılgısayar basında oturmak ıskence oldu sankı
hılal zaten tatılde
kayrada gırmıor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…