Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hilalim nasılsın canım çabuk atlatmana sevindim inşallah seninde az kaldı bebeğine kavuşmana rabbim seninde yar ve yardımcın olsun

gitmişsin ama canım iyiyim şükür
atlattım sayılır
inşallah rabbim en yakın zamanda hepimize verir inşallahhhhhhh

etmeyin böyle yaaaa
ben zaten kötüyüm
bi de sizleri okyup daha çok üzülüyorum ya....
Rabbim çok büyük kızlar
umudumuzu kesmeyelim

senin de mübarek olsun kandilin canım
Rabbim dualarımızı kabul etsin

ıçimde kuvvetli bir ağlama hissi var iki gündür
Gönlüm öyle hüzünlü ki...
Niyesini bile bilmiyorum kızlar
çok daralıyorum

Şu Cuma gününün hürmetine Rabbim kimseyi darda koymsaın,
daraltsa da bunaltmasın,
dertlilerimize deva , hastalarımıza şia, borçlularımıza borçlarını eda kuvveti versin
Her ne veririse hakkımızdan hayırlısını versin
gönlümüzü hakkımızda hayırlı olana razı eylesin

aminnnn canımm.
karamsar olma biraz dışarı çık biyerlere git evde kalma canım üstünden bu psikolojiyi atman lazım.Biliyosun her başlangıç yeni bir umut Rabbim belki şimdi nasip edecek bilemeyiz hiç sıkma canını biz ne yaparsak yapalım Allah'ın dediği oalcak biliyosun sen de.Kime verip alıyor,kimine geç veriyor dua edip üzerimize düşen tedavileri olalım gerisini O'na bırakalım inşş vericek.Şu an içinde bulunduğun psikoloji tamamiyle son yaşadığın sonuçla alakalı ama şööle bi silkin at bu psikolojiyi üzerinden.Sen güçlü kızsın Ceylanımm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

inş devlet karşılar yine canım.
Ben de hala doktor arayışındayım benim doktorumun doğumu çok pahalı,ben de daha uygun hastane bakıyorum bulamadım.Şu paranın gözü çıksınn Lidyalılardan ben de nefret ediyorum,herşey gelip parada kilitleniyor klava:klava:

Sağol alpycim yaa....
Ne bileyim artık güçlü bile olmak istemiyorm
haklısın bir tek Rabbimin dediği olacak
gerisi boş aslında
Toplanırım inşaallaah
öptüm canım
Önce kendine sonra bebişine iyi bak olumunekankayizsmile

kızlar ani bir kararla yarın sabah tatile gidiyorum
biraz stres atmaya ihtiyacım vardı çok iyi oldu:))
hiç öyle bir ihtimal yoktu
hepiniz çok seviyorum rabbime emanet olun
hoşçakalın
gitmek var dönmek yok
hakkınızı helal edin

:)))))))))))
ııı tatıller hılalcıgım
keyfını cıkar yazın gunesın denızın kumun
hakkımız helal olsun
bızde senı cok sevıoruz
opuyorumnanaktan

ceylanım sana bu mesajı iki kez yazdım tam gönderecekken 2 seferdede net gitti ağdan kullandığımız için inşallah bu sefer gönderebilirim canımcım ben 1 kez aşılama yaptırdım tüp tedavisine geldiğimizde devlet ilaçların hepsini ödemedi üstelik bnm dozlarım oldukça düşüktü aşılamada ve tüpde kullandığım ilaçların farklı olmasınıa rağmen son verilen 300 liralık iğneyi cebimizde almak zorunda kaldık hakkınız dolmuş dediler yani canımcım tüp düşünüyorsa eğer aşılamayla ilaç hakkını doldurma ssonuçta şans çok az tüpe göre
yeni bir ilaç kanunu falan mı çıkmış bilmiyorum niye karşılamadığını öncesinde başlamadan bir araştır istersen canım

kılzar bız tup bebek dusunuyoruz
ama kısın deıl mart gıbı falan buyuk ıhtımal
yasım 22 oldugundan dolayı vede 1 yıllık evlı oldugumdan dolayı ındırımden faydalanamıoruz
bır bılgınız varsa benımlen paylasın lutfen,
esımın rahatszlıgı ıcın rapor cıkartma sansım varmı
yanı bu sekılde ındırımden faydalanabılırmıyım

canım en son çıkan yasada herazlde 3 yıllık evli olma şartı kaldırılmıştı problem olduğunda zaman geçiyor diye yanlış hatılıyor olabilirim nettedn bakalım bi yasay tekrar

değilmiş canım yaaa yine aynı şartlar geçerli
23 yaş ve 3 yıllık evli olma şartı aynen geçerli

gıcık kapıorum cocuk ıcın yasa konulurmu yha
hem 3 cocuk dogurun dıolar hemde
1 tane bıle dogurmamıza yardımcı olmuolar

canım ben hiç gonodotropin ilacı kullanmadım
Kullandığım tek ilaç klomen (yumurta geliştirmek için)
gonodotropinler belli limitle sanırım 3000 gibi bir rakam olarak en fazla kullanılıyor
fakat çatlatma iğnesi olarak 2 kere pregnly 2 kere de ovitrelle kullandım
ama işte bunlar o ganodotropinlerden sayılıyor mu bilmiyorum canım
yine de verdiğin bilgiler için teşekkür ederim
Bu seferde tutmazsa daha aşılama denemek istemiyorum
drum bir de gonodotropin ile deneriz diyor ama ben çok da emin değilim
tekrar teşekkür ederin canım

Merhaba Kızlar
Kecıboynuzu kuru degılde eslerımıze bunu cıg olarak yedırsek faydasını gorebılır mıyız acaba?Bılgısı olanlardan cevap alabılır mıyım?Sağolun

Merhaba Kızlar
Kecıboynuzu kuru degılde eslerımıze bunu cıg olarak yedırsek faydasını gorebılır mıyız acaba?Bılgısı olanlardan cevap alabılır mıyım?Sağolun

canım hiç bilmiyorum ki....
Fakat ben en faydalı sonucun söylenilen kür şekli ile yapılırsa alınacağını düşünüyorum
Tabi ki bir gıdanı kendi başına oluşturduğu değer ve fayda vardır
ancak bizler farkında olmadan ya da olarak bazen bu gıdaların değerini düşürüp artırabiliyoruz.
Örneğin süt faydalıdır, ancak peynir şekli daha faydalıdır vücuda, fakat sen o peyniri haddinden fazla çay ile alırsan peynirin kimyası değişir ve vucuda bütün faydası gider..
O yüzden canım kendimce sana şu kadarını diyebilirim ki
keçiboynuzunu eşine yedirmenin elbetteki faydası vardır
ama bence kür halini mutlakaki daha faydalıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…