Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Gözün aydın ayşecimmmm
annen gelmiş...

aysecıgım gozun aydın
allh kabul etsın canım
alpy evet rastgelemıoruz hıc
sıcaklar bastırınca bılgısayar basında oturmak ıskence oldu sankı
hılal zaten tatılde
kayrada gırmıor

saolun canlarım Allah razı olsun
annem geldi ama şimdide malatyaya yani memlekete gitti
beni bu halde bırakmak istemedi ama ben gidin bişiy olmas dedim
ama inanın çok sıkılıyorum zaten hava sıcak içim buruk eve tıkılcam galiba

Anadolu yakası canım B.çamlıca.Ümraniyeye de çengelköye de üsküdara da yakınım şu an hala Hisar intercontinental'a devam ediyorum ama normal doğum 4.800 dedi sezeryan 5 küsür Çamlıca Erdem hastanesi diye düşünüyorum ama ordaki doktorlar hakkında da hiç bilgim yokk medipolde çok iyi bir doktor buldum Şükriye leyla altuntaş diye ama onun da randevusu hep dolu eylüle kadar ( bakalım yaa hayırlısı dua et bana da inşş iyi bir hastane bulurumm.

Geçmiş olsun canım
niye oluyor ki acaba bu ağrılar yaa
ama drun hamilelikle ilgili değil dediyse değildir inşaallaaah
sen yine günde bir bardak süt iç canım

ahh ceylanımm zaten ben hamilelikten çok bööle eşantiyon ağrılarla uğraşıyorumm :))dişimin dolgusu düştüü o da bi yandan zonkluyoo ama az kaldı!Çok şükür şikayetçi değilim napalım demek annelik bööle fedakarlık gerektiren bişeyy daha doğurmadan kendinden ödün vermeye başlıyor insan.İnşş Rabbim sizelere de tez zamanda bunu tattırır :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Sen ne durumdasın canım?Şu an tedaviye ara mı verdin yoksa devam mı?

ayy cnm bana yakın olsan burda tavsiye edebileceğim çok hastane vardı söylediklerini hiç bilmiyorum sadece medipolü duydum iyi bir hastane sanırım...
sana tavsiyem sakın yoğun doktorlara ve kalabalık hastanelere gitme
sakin olsun senle muyaneelerinde ve doğum esnassında ilgilenebilsinler...
benim hastanemde sezeryan 2,500 civarındaymış epidural olursa değişiyor fiyat

bosver canım zaten bak az kaldı melegınlen oyalanırsımn artık

off bacım olsun yinede sıkılıyorum zaman geçmyo fazla kimsem yok burda hem olsa bilene annen gibi olmuyor neyseki fazla kalmıcaklar 10 gün falan annem tedirgin gitti zaten beni bıraktığı için

haklısın canım annelik fedakarlık istiyor
Rabbim yardıomcın olsun canım
Düşükten sonra ilk adetimi oldum ve klomenime başladım
Bu gün son günü
c.tesi ultrason var
büyük ihtimalle akşamına ya da pazara iğne
Pazartesi de Rabbim nasip ederse aşılamam var canım

ii haberler paylasman dılegıylen canım benım

alpycim ve ayşecim

kafanızı karıştırmak istemem ama özel hastanelerde bile kalabalık olanı seçmelisiniz
Çünkü sağlık sektöründe ne kadar çok hastanız var sa o kadaar çok tecrübeniz var demektir bu
sağlıkta da önemli olan bu bence çok ilgilenmeleri değil
yeteri kadar doğru bilgi ile hareket etmek önemli
biz babamı bypass olacağı zaman özel hastane olsun daha temiz daha ilgililer diye istedik ama öyle olmadı işte Rabbimin izni ile babamı kurtaran üniversite hastanesi oldu

benim bebeğimde hastanenin kalabalıklığı nedeniyle yıkanmadan geldi yanıma kazan bozukmuş ateşlendi kalabalıklığı nedeniyle hemşire kalmamış hepsi doğuma gitmiş bi ateşini ölçemediler vefat etti bebeğim...

yani medical park hastanesi çok kalabalık bi hastane diil yada bana öyle görünüyor
belki çok personel bulundurduğundan belki doktor sayısı çok olduğundan bilmiyorum
ama donanımlı ve tecrübeli olduğuna eminim

bi akrabamız 3.kez kalp krizi geçirdi öldü dediler nerdeyse ama o hastanede adamı buzlar içinde yatırmışlar günlerce yoğun bakımda kaldı öyle bir bakım vardıki adam ölmedi
tabi önce rabbim istedi ama hiçbişey baştan savma değildi

kızlar ben hangi duayı yaparak hamile kaldığımı anlatmak istiyorum bu duayı yapan bir çok arkadaşım hamile kaldı ben de tabi
kızlar ilk önce bu duayı sizin kadar ızdırabını çeken birisinin yapması gerekiyor anneniz olabilir eşiniz ya da kendiniz olabilir
bir pet şişeye suyu hazırlayın 21 gün boyunca meryem suresinin ilk iki sayfası suya okunur
bunun yanında 40 gün boyunca enbiya suresinin 88-89-90.ayetleri de suya okunacak (enbiya ile meryem suresine birlikte başlanır meryem suresi 21. gün biter enbiya suresine devam edilir)40.gün enbiyanın ardından 313 ayetel kürsi okunur suya okunulur ve su içilir suyun bir defada içilmesi şart değil zaman zaman bir miktar içilirek şahsi duanızı yaparak içiniz
not kızlar aralıksız hergün atlamadan düzenli yapılması gerekiyor
ara verirseniz tekrar baştan yapılması gerekr
bir de ilk okumada olmadıysa bir 40 gün daha duaya devam edilir
çok uzun yazdığıma bakmayın 10 dk anca sürüyo
bu duayı hem eşim hem de ben okudum aynı suya ikimiz okuduğumuz için ikizlerime hamile kaldım galiba
kızlar ben bunun yanında başka dualar da okudum
mesela günde 731 adet ya halık c.c ismini okudum
her gün 1 adet ashabı bediri atlaman okuyodum (ashabı bedirin de 40 gün okunması tavsiye ediliyor)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…