Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sağol canım benim
hayırdır inşallah kayram sonucu bildir tatlım

kayra canım ınş onemlı bır sorun deıldır
sınırlerın bozuksa ondan basın donuodur bazen bndede oluor o

yelizim inşallah düşmüştür fsh.kayram önemli bişey değildir umarım baş dönmelerin ...haber verin kızlar

kızlar çok teşekkür ederim şimdi geldim dr dan sonuçlarıma baktı boynumda çok az bi sorun var ama baş dönmelerimin nedeninin stresten olduğunu söyledi dr çok ilaç verdi boynum için çok şükür iyi dilekleriniz için teşekkür ederim ALLAH hepinizden razı olsun rabbime emanet olunolumunekankayizsmile

kayram çok sevindim canım önemli bişey çıkmamasına...
ne olursa stresten oluyo zaten canım çok sıkma kendini

Onca misafirin ve tadilatın içinde benim mi olsun stresim...
yine de kötü bişey çıkmamasına çok sevindim savgili dünürüm
kendine çoook iyi bak

Meraba hanımlar durumlar nasıl hamİŞler ve olmak İsteyenler rabbİm gÖnlÜnÜze gÖre versİn perembe gÜnÜ annem umreye gİdİyo hepİnİze dua İstİcem

canımcım benim adımda filiz 5 haftalık hamileyim 3 tane kaybım var nolur banada dua etsin hayırlısıyla kucağıma alayım inşallah :Saruboceq:

yavruceylanım nerelerdesin gözükmüyon bayadır özlettin kendini nasılsın canım lmaz:

kayram canım sende gelmiyon tadilatında bitti ama lmaz:

ayseciğim beni de unutmasın anneciğin
ayrıca yolu açık olsun sağsalim gitsin gelsin inşallah

TIRYAKKKKK kabotaj BAYRAMIN kutlu OLSUN canım ne oldu sonucun =?
:))))benım ııcn pekte onemı kalmadı
cunku saolsun gene kırmızılar benı yalnız bırakmadı :))))

hanımlar annemlari bugün yolladık internete giremedim yazılarınızı okumayamadım bi kağıda esranın kuzunazın ismini falan yazdım verdim yazmadıklarımıda telefonlar ararsam söylicem inşallah

TIRYAKKKKK kabotaj BAYRAMIN kutlu OLSUN canım ne oldu sonucun =?
:))))benım ııcn pekte onemı kalmadı
cunku saolsun gene kırmızılar benı yalnız bırakmadı :))))

canımm benim kırmızılar da iki gün öncede geldiler yalnız bırakmadılar beni :)))
saraçoğlunun sperm artırıcı kürünü sipariş ettim bakalım faydasını görürüz inşaallahh

canımm benim kırmızılar da iki gün öncede geldiler yalnız bırakmadılar beni :)))
saraçoğlunun sperm artırıcı kürünü sipariş ettim bakalım faydasını görürüz inşaallahh

bacı faydasını görürsen banada haber ver mutlakada hiç boş kalmayım:))))
şu günlerde çok ihtiyacım var spermehihoyyyt
artık o onu içer ben başka bişi sonrasıŞeniz
çek kolumdan tut götür benikaydirigubbakcemile

hanımlar annemlari bugün yolladık internete giremedim yazılarınızı okumayamadım bi kağıda esranın kuzunazın ismini falan yazdım verdim yazmadıklarımıda telefonlar ararsam söylicem inşallah

hafi canım benim allah kavuştursun
inşallah duaları kabul olur annecinin
benim adımı yazdınmı kız?
gerçi unutulacak biri değilim ama:))))))delikafadulden

esracım canım şimdi girdim ama
göremedim isteğini hadi gönder kızzzzzzzzzzzz

aşk olsun bacı haber wermem miii :)))
çaymış o aldığım şey haftada iki kez içcekmiş onun yanında bol fındık fıstık takviyesi yapcam :)))
bende yicemmm
galiba bu kadar takviye sonrası birbirimizi yerizzz Şeniz Şeniz Şeniz
kaydirigubbakcemile3 delikafadulden

hehe kızlar yine eski formunuza kavuşmuşsunuz artık bu ay böyle kürler takviyeler kullanırsanız amaaannn sabahlar olmasın Şeniz Şeniz
Ayşecim Allah hayırlısıyla gidip dönmelerini nasip etsin,inşş bize de gitmek nasip etsin.:Saruboceq:

bnmkıde 2 gun once geldı :))))
cayınımı alıosunuz 167 mılyona...
Telefonla bırebır gorustunmu pekı saracoglunla??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…