Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

nasılsın kayram tatlıkız ben bugün kan verdim fsh için inşallah düşmüştür

çok şükür canım iyiyim inşallah düşmüştür tatlım bende başi dönmelerim için gidicem birazdan inşallah kötü bişey çıkmaz bakalım çıkmam lazım şimdi 11:30 da randevum çünkü rabbime emanet ol canım

yelizim inşallah düşmüştür fsh.kayram önemli bişey değildir umarım baş dönmelerin ...haber verin kızlar

tarfilim çok teşekkür ederim desteğin için canım diğer topikdede yazdım ama gözünden kaçmış olabilir
allah hepinizden razı olsun canım iyiki varsınız
sende hayırlısıyla sağsalim bebeğini kucapına al inşallah canım benimm

tarfilim çok teşekkür ederim desteğin için canım diğer topikdede yazdım ama gözünden kaçmış olabilir
allah hepinizden razı olsun canım iyiki varsınız
sende hayırlısıyla sağsalim bebeğini kucapına al inşallah canım benimm

amin canım benim inşallah rabbim o günleri gösterir.dualarını eksik etme canım.benim dualarımdada varsın hep umarım sende en kısa zamanda bebeğine kavuşacaksın allahın izniyle canım ÖPTÜÜÜÜMMM KOCAMANNNopuyorumnanaktan

Selam kızlar nasılsınız görüşmeyeli. Geçmişi okuyamadım kusura bakmayın :kedi:

Dün bebişimin kesesini ve kalp atışını gördük. 5 haftalıkmış. Rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu canlarım. opuyorumnanaktan

Selam kızlar nasılsınız görüşmeyeli. Geçmişi okuyamadım kusura bakmayın :kedi:

Dün bebişimin kesesini ve kalp atışını gördük. 5 haftalıkmış. Rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu canlarım. opuyorumnanaktan

canım çok sevindim gözün aydın darısı benim başıma inşallah.benim SAT 26 mayıs 5 temmuzdada ultrasonumuz var bende duyabilirmiyim kalp atışını sence yoksa erkenmi çok korkuyorum

Meraba hanımlar durumlar nasıl hamıŞler ve olmak ısteyenler rabbım gÖnlÜnÜze gÖre versın perembe gÜnÜ annem umreye gıdıyo hepınıze dua ıstıcem

allah razı olsun tarfilim
etmezmiyim dua canım rabbim bu sefer bebeğine kavuşturacak seni inşallah hayırlısıyla opuyorumnanaktan

canım çok sevindim gözün aydın darısı benim başıma inşallah.benim SAT 26 mayıs 5 temmuzdada ultrasonumuz var bende duyabilirmiyim kalp atışını sence yoksa erkenmi çok korkuyorum

İnşallh hayırlısıyla sen de görürsün canım. opuyorumnanaktanSAT 15 mayıs benim ama dr 20 mayısa göre hesapladı. Transfer ve yumurta toplamaya göre geriye gitti sanırım anlamadım. Normalde 6 hafta 3 gün oluyordu. Dr 5 hafta 3 gün dedi. Kalp atışını duymadık canım biz sadece ekrandan gördük küt küt atıyordu. Dr radyasyon yaydığı için zararlı isterseniz dinleriz dedi. Biz de ekrandan görünce istemedik. Sağlıklı olsun da başka bişi istemem. Bence erken değil görürsün canım sen de :1hug:

Meraba hanımlar durumlar nasıl hamİŞler ve olmak İsteyenler rabbİm gÖnlÜnÜze gÖre versİn perembe gÜnÜ annem umreye gİdİyo hepİnİze dua İstİcem

alllh kabul etsın adımızı unutmasın buna cok ıhtıyacım var
rabbım mubarek yerler yuzu hurmetıne kabul etsın

İnşallh hayırlısıyla sen de görürsün canım. opuyorumnanaktanSAT 15 mayıs benim ama dr 20 mayısa göre hesapladı. Transfer ve yumurta toplamaya göre geriye gitti sanırım anlamadım. Normalde 6 hafta 3 gün oluyordu. Dr 5 hafta 3 gün dedi. Kalp atışını duymadık canım biz sadece ekrandan gördük küt küt atıyordu. Dr radyasyon yaydığı için zararlı isterseniz dinleriz dedi. Biz de ekrandan görünce istemedik. Sağlıklı olsun da başka bişi istemem. Bence erken değil görürsün canım sen de :1hug:

amin canım inşallah 5 hafta 5 günlük oluyo sata göre bende görürüm inşallah..olumunekankayizsmile

X