Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tarfilcim nasılsın canım bayadır giremedim naslı gidiyor hamilelik

çok şükür iyim canım.her sabah crınon jel kullanıyom akşam clexan 04lük iğnemi kendim vuruyorum göbekten 3 günde 1de proluton diye bi iğne vuruluyom düşük olmasın diye.işte böyle ama tam olarak benimseyemedim korkularım var inşallah kalp atışını duyarsam o zaman rahat etçek içim.dualarınızı eksik etmeyin çok ihtiyacım var.umarım sende iyisindir canım

bnde crinon jel kullnıyorum canım8 lik ama bide o düşük olmasın diye vurunduğumuz iğnelerden 60 nı bitirdim 15 tane daha aldık ne zaman kadar sürecek bilmyorum valla

bnde crinon jel kullnıyorum canım8 lik ama bide o düşük olmasın diye vurunduğumuz iğnelerden 60 nı bitirdim 15 tane daha aldık ne zaman kadar sürecek bilmyorum valla

bilmiyorumki canım 3 ay olana kada devam etcek sanırım.ben 3 günde bi vuruluyom sen hergünmü vuruluyosinki 60 tane çok gibi geldi bana

rahim filmi çektirdm çok şükür açık çıktı çok ta kolaymış h,ç ağrı sızı olmuyo sadece ilaç verirken biraz sancı oluyo o kadar 8 aylık evliyim henüz olmadı inşallah rabbim burda isteyen herkese nasip eder....

Günaydın kızlarrrr,
Hilalcimm inşş zamanla daha iyi olucaksın,kendini bırakma mücadeleye devam canım benimmm opuyorumnanaktan
tarfil ve N83 kızlar sizler de inşş hayırlı haberler alırsınız kontrollerinizde.
Artık aynı anda herkes burda olmuyo,ama dualarımız hep birbirimiz için kızlar Allah hakkımızda hayırlısını versin inşş.öpüyorum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

amin canım benim inşallah...birbirimizin dualarına çok ihtiyacımız var zaten her ezanda ve fırsatta bol bol dua ediyorum ben nolur sizde edinkaydirigubbakcemile5

bilmiyorumki canım 3 ay olana kada devam etcek sanırım.ben 3 günde bi vuruluyom sen hergünmü vuruluyosinki 60 tane çok gibi geldi bana

ben sabah akşam vurunuyorum canımcım bir tanede akşamları jel kullanıyorum

n83 sen kalp atışını duydunmu canım

perşembe inşallah gitcez çok heycanlıyım ve korkuyorumeyvahedigeldismile inşallah bir sıkıntı olmazzzz

AMİNNNNNNNNNN canımcım dualasrımız hepimiz için ben
liste hazırladım namazlardan sonra herkese dua ediyorum önce bebişi göbeğine düşecekler var listede kayaram, yavruceylan,esra, yeliz, hilal, tiryak,kuzu,sonra da göbişinde olup kkucağına sağlıkla almak isteyen bizlerin isimleriiii rabbbim herkezin gönlünün muradını versin inşallhhhhhhhhhhhh

ben sabah akşam vurunuyorum canımcım bir tanede akşamları jel kullanıyorum

perşembe inşallah gitcez çok heycanlıyım ve korkuyorumeyvahedigeldismile inşallah bir sıkıntı olmazzzz

canım yaa bende pazartesi gitcem bide bana sor çok zor beklemek zaman geçmiyor.duaların için çok saol canım allah razı olsun bende hep ediyorum umarım sağsalim kucağımıza alırız bebeklerimizi

nazım canım benim allah razı olsunn dillerine sağlık
rabbim bebeğini esirgesin sağlıcakla kucağına alacağın günlerde bi çırpıda gelsin tabi sen ve diğer hamiş arkadaşlarımın hepsinin

herkese iyi gecelerrrrrrrrrrrrr
kovalasın sizi yedi cüceler....

canım çok sağol duaların için rabbim bebişini sağlıkla kucağına almayı eşinle çocuğunla çok mutlu uzun bir ömür geçirmenizi nasip etsin inşallahhhhh

canım benim nasılsın yeğenim nasıl bayadır görüşemedik rabbime emanet olun olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…