Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar arada gelebiliyorum temizlik yapıyorum kusura bakmayın canlarım

yaha ist fiyatlar ne uçuk kuzenimin doğumu var 1 ay sonra 4 milyar fiyet çıkarmışlar biz o fiyata burda tüp bebebk yapıyoz allah yardımcınz olsun

ben de ütüye başlıycam daha namaz da kılmadım yine fırsat bulursam gelirim kıslar
allaha emanet olun ve bana duayı untmayııın

ok canım kolay gelsin sana da. sen de Allh a emanet ol
Dualaımdasınız hepiniz de opuyorumnanaktan

slmm kızlar bi slm verip çıkacam yumurtalarım toplandı bugün 14 tane yumoşum var yatıyodum yeni kalktım eşim izin vermiyo nete girmeme radyasyon var diye doktor öyle dedi pcden uzak dur biraz dedi ne yapalım hepinizi seviyorum bebişime kavuşmama çok az kaldı dua edin bana byeeee

canım benimm hade güzell habere az kaldı inşşş bu aralar girme nete ayrıca ceviz badem ye yemene de dikkat et kendini yorma dinlen bol bol.
Dualarımız seninle ara sıra durumdan haberdar et bizi.opuyorumnanaktan

dularımız seninle canım

selam arkadaşlar ben bu foruma yeni katılıorum benim eşimde azosperm sorunu var ben de bir sorun yok doktor direk tüp bebek merkezezine yönlendirdi ma biz nereye ve nasıl ne olarak baş vuracağımızı bilmiyoruz o yüz den lütfen bana yardım edin ve bildiğinizi güveniliri tüp bebk merkezi varsa allah rızası için yardımcı olun

Hoşgeldin canım sanırım edirne'de yaşıyosun.Edirnede mi yaptırmayı düşünüyosun?

evet canım edirnede yaşıyorum ama burada tüp bebek merkezi yok o yüzden nereye gideceğimizi bilmiyoruz araştırıyorum bana yardımcı olursanz sevinirim

ayyy canım yaaa hayırlı olsun inşallah bebişine bir adım daha yaklaştın
o yumoşların şimdi bebiş olmak için bekliiyolar
sen uzak dur bi süre dualarımız seninle....

evet canım edirnede yaşıyorum ama burada tüp bebek merkezi yok o yüzden nereye gideceğimizi bilmiyoruz araştırıyorum bana yardımcı olursanz sevinirim

istanbulda alman hastanesi var orası iyi diye duymuştum bir de erdem hastanesinde serap yaltı iyi bir doktormuş ama bu konuda daha bilgili arkadaşlarımız var şu anda tüp bebek tedavisi olan arkadaşlarımız var onlar sana yazarlar canım.

kızlar annemler uğradı çıkmak zorunda kaldım işlere devam edicem ama pc açık

ayşem hoşgeldin canım neslısın yeğenimiz nasıl
tatlıkız canım benim inşallah bebişin en kısa zamnada seninle olur tatlım dualarımdasınız

ok Kayracımmm çok yorma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…