Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

unutmustum tesaduf actım cok sevındım hılal yokmu.nerelerdesınız kızlar yha onceden daha guseldı

ayrıca bızdee tup bebek dedıler maddı yonden suan yaptıramıoruzesım ıstanbulda gorunecek capa tıpta bakılacak ınferlıteın sorununun ne olunduguna kızlar yha dua edınde bu sıkısıklıkta bır mucıze olsun bana

Hakkınızda hayırlısı olsun canımm.Allah mucizeni tez zamanda versin.:Saruboceq:

iyi dileklerın ıcın saol alpy dogumun ne zamn.kız evladın olucakmıs ne gusel bnde cok sevıorum kızları

böle bır sey yururluge gırmemıs ben adanayı falan aradım 1 yıllık evlıyım ben 22 yasındayım hıc bır sekılde ındırım olmaz dedıler.asılamada yaptırsam olmaz yanı.

böle bır sey yururluge gırmemıs ben adanayı falan aradım 1 yıllık evlıyım ben 22 yasındayım hıc bır sekılde ındırım olmaz dedıler.asılamada yaptırsam olmaz yanı.

Allah allah acaba diğer ssk hastanelerinde durum nasıl?

kızlaarrr hepinize teşekkür ediyorumm canlarıımmm sizde benim dualarımdasınızzz eşim biyere kadar gitti hemen girdimm biraz ağrım var ama olacak o kadar artık herşey bebişler içinnn

kızlaarrr hepinize teşekkür ediyorumm canlarıımmm sizde benim dualarımdasınızzz eşim biyere kadar gitti hemen girdimm biraz ağrım var ama olacak o kadar artık herşey bebişler içinnn

canım benim inşallah emeklerinizin ağrılarının sonunda kavuşursun meleğine tatlım rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah

alpycım tatlıkızcım benim çıkmam lazım yemek yapıcam rabbime emanet olun hoşçakalın canlarım öptüm hepinizi

canım benim inşallah emeklerinizin ağrılarının sonunda kavuşursun meleğine tatlım rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah

Allah razı olsun bitanem sağol hepinizin sayesinde çookk rahatım dualarınız bana güç veriyor rabbbim herkesin kucağını doldursun sanada tombiş tombiş bir melek gibi evlat nasip etsin inşşş

alpcimmm ayşeciiimmm canlarımmm benimm güzeller güzeli kızlarınıza uzun uzun ömürlerrr diliyorummm rabbim yolundan ayırmasın meleklerinizi öptüm hepinizi hoşçakalınnn

Allah razı olsun bitanem sağol hepinizin sayesinde çookk rahatım dualarınız bana güç veriyor rabbbim herkesin kucağını doldursun sanada tombiş tombiş bir melek gibi evlat nasip etsin inşşş
amiin canım rabbime emanet ol öptüm
ben geldiiim
kim hamiş???

hoşgeldin ceylanım ama ben çıkmak zorundayım rabbime emanet ol bitanemm

bu isimde sarışın maviş göslü bi öğrencim var
Çok da zeki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…