Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kızlar ben de çıkıyorum hepiniz Allaha emanet olun!!
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hamıle kalmak ısteyen arkadaslar cekırdekten uzak durun
bal tarcın çorek otu kuru uyguluyorsanız çörek otunu mutlaka havanda dövün.kullandıgınız çorek otu 3 çay kaşıgını kesınlıkle gecmemelı
soğan kuru uygulayacaksanız kahverengı kabuklu soganları tercıh edın.mor sogan olmuyor ılıktan bıraz daha sıcak olarak gunde ıkı kez tuketın saatı onemlı degıl sabah oglen yada oglen akşam ya da akşam yatmadan önce olur.
ıncir kürü uygulayacaksanız ıncırlerı ıkiye boluyorsunuz .kaynamıs damacana suda sadece 5 dakıka kaynatıyoruz ılık olarak tuketıyoruz gunde ıkı kez
incirlerin pudralarını mutlaka yıkayın
havucun buyuk ve sert olanlarını kaynatın 2 bucuk bardak suda
sonra ıncır suyu ıle havuc suyunu birlestırıp için.
kesınlıkle ayrı kaynatılıp bırlestırılıp içilecek
bunlar ibrahım saraçoglunun tv programında soyledıkleri

:))))))) bıktık artık bunları ıcmekten ıbo kendı ıcsın

:))))))) bıktık artık bunları ıcmekten ıbo kendı ıcsın

canım ben içtim önce Allahın iznıyle sonra da bu kürlerle hamıle kaldım ve hamıle kalan bır suru ınsanı duydum.bunları yazmamdakı amaç annelık hasretıyle yanıp tutuşanlara bır fıkır verebılmek.kımbılır daha bu kürlerle kaç kısı hamıle kalıp bebegını kucagına alacak.haa illakı hamılelık olacak dıye de bır şey yok dua etmek lazım ve her seyde bır hayır aramak lazım.belkı de zamanı vardır dıyelım yüce Rabbımın takdırıne kalmış.umarım sende hamıle kalırsın.

bugun cok sınırlerım bozuk sukredıorum hersey ıcın ama cokta uzuluyorum yarın kucagım bos olacak

kızlarrrr hastaneden aradılar 11 yumurtam çok iyiymiş 8 tanesi döllenmiş yarın haber verecekler kaç hücreli olduklarınııı dua edin bana bu arada anne adaylarının ve annelerin anneler günü kutlu olsunn canlarıımm hepinizi seviyorummm

alpcimmm ayşeciiimmm canlarımmm benimm güzeller güzeli kızlarınıza uzun uzun ömürlerrr diliyorummm rabbim yolundan ayırmasın meleklerinizi öptüm hepinizi hoşçakalınnn

canım benim amin diyoruz bizde
inşallah sende prensine yada prensesine kavuşursun
yumurtaların ne zaman transfer edilecek merak ediyorum

saol canım benim seninde anneler günün kutlu olsun canım.dualarımız seninle

canlarım dünyanın en güzel anne adaylarının ve annelerinin bu güzel gününü kutluyorum bütün anneler çocuklarıyla eşleriyle sağlıklı uzun bir ömür geçirirler inşallahhha.s.

canım benim çok güzel bu haber transfer günün ne zaman rabbim yar ve yardımcın olsun inşallahhh

arkadaşlar merhaba ben acilen bişi öğrenmek istiyoeum bugun reglimin 2. günü sabah saf kestane balı tarçın çörekotunu aldım yalnız çörekotunu agzımda iyice ezdim bu şekilde oluyor mu bide bal kestane balı olabiliyor mu hangi bal olma zorunda ltfn cvp verin tskkur ederm :)

merhaba canım kestane balıda olur sanırım zaten asıl olan tarçın rahim kaslarını kuvvetlendiriyo çörek otuda hormonları düzenliyo yumurtaların kalitesini arttırıyo .bende çörek otunu çiğneyerek ezdim öyle olması gerekiyor

cok gusel haber bu canım dualrımız hepımıze tabıkı....hade az kldı desene bebeısıne.annler gununuz kutlu olsuna.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…