Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

lucrin iğnesi kısa zaten
gool f göre daha kolay yapılıyor ben göbekten yapıyorum bir sağ bir sol valla akşam 9

Bu lucrin dediğiniz puregon gibi mi acaba ben de kendim vuruyodum aşılama zamanı puregon pen vardı bi de kalem gibi bişey küçücük iğnesi var

inşallah hiç anlamadan hepiniz hamiş kalırsınız ben hep diyorumki mucize olupta hamile kalırsam ben idrak edene kadar çocuk doğar heralde diye inanmam çok zor olur sanırım

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey aynen canım haaa geçen rüyamda gördüm ben ilk bebeğim olmuş ikinciyi düşünüyormuşusuz ama diyorum ben hiç hamileleiğimi hatırlamıyorum bu çocuk ne zman oldu diyordum kendi kendime tedaviyle uğraşıyorduk niye hatırlamıyorum ben karnımın şiştiğini falan diye saçmalıyodum
gerçekte de olsa biz inanan kadar bebek doğar heralde demiii

Lucrin kullanımının yararı

Lucrin yumurta toplama işlemi öncesinde kendiliğinden yumurtlama olasılığını azaltmaktadır. Tedavi altındaki hastalarda LH ın erken yükselmesini engeller. Bu sayede siklus iptaline gitmeye gerek kalmamaktadır.

bunun iğnesi var normal şırınga ama ince şeker iğneleri gb acıtmıyor

ya bu lucrin bende sinirlilik yaptı herkeze kızıyorum

Hormonlarla ilgili iğneler psikolojiyi allak bullak ediyo ben de öyle olmuştumm eşime sudan sebeplerden kızıp kavga ediyodumm.Ama bi süreç bu ilaçlar bitince eski haline dönüyosun canım.

Hormonlarla ilgili iğneler psikolojiyi allak bullak ediyo ben de öyle olmuştumm eşime sudan sebeplerden kızıp kavga ediyodumm.Ama bi süreç bu ilaçlar bitince eski haline dönüyosun canım.

alpy senin aşılamaya gitiiğin ggünü hatırlıyorum kar kış kıyamet bir kaç gün öncesinde eşine kızmıştın şeytan diyor vazgeç diye bize anlatıyordun seni teselli etmişydik bayaa hatırladın mıı ilaçlar ciddi etkiliyooo yanniii

Evet canımm yaa hatırlamaz mıyımm geçen eşimle hastaneye giderken onu konuşuyodukk.Ne biçim kar vardı hastanede bizden başka hasta yoktu :) arabamız kaya kaya gittik.Benim hiç umudum yoktu kafamda tüp bebek sürecini başlatmıştım doktor bile bulmuştum.Sinir katsayımm tavan yapmıştıı.Sizler destek olmuştunuz Allah hepinizden razı olsun.

her gün akşam iğnemi yaparken dua ediyorum bu
iğne beni bebeiğime bir adım daha yaklaştırsın diyeee
her akşam senin içinde dua edicem iğnemi yaprken sude :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ecmain inşallah canım sıkıntıların sonucunu aldın bide hayırlısıyla kucağına al sağlıkla darısı başımızaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…