Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

üzülme damlamm....gelecek aya ümitlerimiz inşallah...hem gene de belli olmaz geç döllenme felandır belki..adet olmadığına göre hala bi ümit var hayatım...

üzülme damlamm....gelecek aya ümitlerimiz inşallah...hem gene de belli olmaz geç döllenme felandır belki..adet olmadığına göre hala bi ümit var hayatım...
artık benim için umut felan kalmadı içim tükendiyyeliz çoook mutsuzum ağlıyorum sürekli (

:teselli:
kızlar test yaptım neğatif mafoldumben

canım benim nolur üzülme yaa kıyamam ben sana daha çok gençsin bak ben senden 9 yaş büyüğüm ama benim hala yok bana göre 9 yıl daha avantajlısın kendinden kötü olanları düşün ve şükret haline hem şu yara işinide halletmiş olursun sonrada allahın izniyle gelir bebişin.:teselli:

sağol cnaım arkadaşım elimde değil böle yıkıldım çook mutsuzum eşimede diyemiyorum test yaptığımı sürekli seviniyor gecikti die. allahım yardım etsin bizeee

sağol cnaım arkadaşım elimde değil böle yıkıldım çook mutsuzum eşimede diyemiyorum test yaptığımı sürekli seviniyor gecikti die. allahım yardım etsin bizeee

rabbim hepimize yardım etsin canım söyle eşine paylaş rahatlarsın canım nolur üzülme eşin kaç yaşında

lmaz:
cnm ben çıkıyorum kendine ii bak. yarın görüşürüz sağol cnaım arkadaşımmm

tamam canım bak nolur üzme kendini bak sana moral olsun diye yazıyom ben 30 yaşındayım sen 21 eşim 34 yaşında seninki 26 şükret haline üzme kendinlmaz:i en kısa zamanda olcak bebişin

hep aynı şey hep gozyası hep umut inanın arkadaşlar artık ben bu ay hamıle kalacak mıyım dıye beklemıyorum artık bılıyorum tarıh vurdugunda ben yine adet olacağım yine ağlayacağım hepımızın derdıne derman olacak ıyı bır doktor vardır ama acaba nerede yasıyor umarım o doktorlar annelık babalık hasretıyle yananları bebegıne kavuşturuyordur.bu bıle mutluluk verici ama Allahım inşallah herkese annelık duygusunu er yada gec tattırır.herkes bebek sevıncı yaşarken bızım boynumuzu da bükük koymaz elbet.iyi geceler.Rabbim darda kalan herkesın yar ve yardımcısı olsun inşallah

günaydın canımmm
uykumu akamamış olsam da iyi sayılırım
sen nasılsınnn
negatif çıkmış test ama moral bozmak yok elbet bi gün bizde çift çizgiyi görcezz
hiç sıkıntı yapma
saĞol cnm bende ıı sayılırım. Ama topladım bıraz kendımı erken yattım uzun uzun dÜŞÜndÜm hep.... Hayırlısı bıtanem herŞeyın ne yapalımm

saĞol cnm bende İİ sayılırım. Ama topladım bİraz kendİmİ erken yattım uzun uzun dÜŞÜndÜm hep.... Hayırlısı bİtanem herŞeyİn ne yapalımm

evet canım hayırlısı herşeyin
biz bazen anlayamıyoruz bizim için hayır mı şer olduğunu ama
Rabbim herşeyi daha iyi bilir
sabredip ona güvenmemiz bol bol dua etmemiz lazımm
mükafatını alırız inşaallahh

haklısın cnaım. Rabbım ol derse oluyor. Dua etmemız laızm ıstememız laızm. Bakalım ya eĞer cumaya kadar olmazsam cuma gÜĞnÜ bır kan testı verıım. Bıde orda bakarlar ordada yok Çıkarsa farlutalll ıÇerım ne yuapıyım

kızlar ben de çatlama iğnesinde 2 ayımdayım dün vuruldum çatlama iğnemi bakalım bu zamnları iyi değerlendirmek kaldı şimdilik
inşallah rabbim bir evlat nasip eder

slm kızlar bende dün böğurtlen kürüne basladım umarım faydasını gorurum ama adetımın 16. gunu basladım ancak o zaman elıme ulastı etkısı olur dımı?

slm kızlar bende dün böğurtlen kürüne basladım umarım faydasını gorurum ama adetımın 16. gunu basladım ancak o zaman elıme ulastı etkısı olur dımı?

canım ben böğürtlen kürünü hiç duymamıştım ne için kullanılıyor ve nasıl kullanılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…