Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım ben böğürtlen kürünü hiç duymamıştım ne için kullanılıyor ve nasıl kullanılıyor

canım ılk sayfaya bakarsan gorursun rahmı gucelndırıp yumurtlamayı saglıyomus bende netten duydum uyguladım hos ne duysak onu uyguluyoz ama napalım umut ıste...:CüvCüv:

kızlar hayırlı günler hepinize nasılsınız canlarım işlerden vakit bulamıyorum ne olacak bu halim onuda bilmiyorum

damlam sonuca üzülme tatlım vakti gelmiş olsaydı olurdu rabbimin vardır bi bildiği hakkında hayırlısı olsun inşallah tatlım

kızlar hayırlı günler hepinize nasılsınız canlarım işlerden vakit bulamıyorum ne olacak bu halim onuda bilmiyorum

damlam sonuca üzülme tatlım vakti gelmiş olsaydı olurdu rabbimin vardır bi bildiği hakkında hayırlısı olsun inşallah tatlım
sağol cnaım bnenim gene çıkmışsın hemen

iyi akşamlar arkadaşlar
ben geldim ama yine kimse yok
yavrucum okul telaşen çokmuş canım allah kolaylık versin canım
yaz tatilinede az kaldı
bizim tedaviye başlamamızada az kaldı
kuzucum geçmiş olsun canım
işte hapı içiyoruz bi yerimizi yaparken diger yerimizide bozuyor
anacım mide ne yapsın
ye iç yut fukara midecikler...
hilalcigim ne yapıyor acaba
çok özledim valla
ayşemde ugramıyor
bebegiyle mutludur inşallah
tatlıkız bugün lucrine başlamışın
rabbim kolaylık versin
inşallah ikizlerin olur tatlıkız canım
tiryakcım sende adetini bekliyorsun canım
aşılamaya başlayacan hıııı
inşallah sonucunda böyle kıpkırmızı çift çizgi olur inşallah
beni sorarsanız bende iyiyim
sogan suyu içiyorum
ama kaynatmıyorum
cam kavanozun içine 4 e böldügüm soganı atıyorum
üzerinede suyu dolduruyorum 10 saat dinleniyor ve 1 sabah 1 akşam içiyorum
faydasını görüyormusun derseniz evet akıntım baya oluyor
fertilaidinde 2 . kutusu bitmişti ama adet olamadım
ve 13 gün önce cyclo-progynova içmeye başladım
adet olduktan sonrada 3. kutu fertilaidi içecem
hayırlısı bakalım
bugün rüyamda kızım zeynebi gördüm
ben arkamı dönüp gidiyorum
kızım zeynepte anne beni bırakma diyor
her zaman kızımı görürüm rüyamda ama hiç konuşmazdı
ilk defa rüyamda konuştu ama çok etkilendim
sonrada iki gögsümü açıyorum ikisindende süt fışkırıyor
araştırdım rüyada gögsünden süt akması
kısır kadın için çocugu olacagına ve kız çocugunun olacagına işaretmiş
inşallah diyorum rabbim nasip eder inşallah
rabbimin verecegine asla karşı degilim ama gönlüm kız evladından yana
kızım zeynebimin acısını kız çocugunun giderecegine inanıyorum
rabbim olmayanlara evlat nasip etsin sonrada bana versin inşallah
yine girerim arkadaşlar
ayrıca 29 nisan veya 30 nisanda adet günüm
inşallah müjdeli haber veririm sizlere
dua edin arkadaşlar

ayy canım hayırlısı inşallah....geçmiş olsun..ya belki geç döllenme felan olmuştur..ver bakalım kan testini..

iyi düşün iyi olsun arkadaşımm....dualarım seninlee......yarın annemler geliyo test sonucunu çok merak edicem.fırsat bulunca gelip bakıcamm hayatım...hayırlısıyla inşallah pozitif olur sonuç

iyi düşün iyi olsun arkadaşımm....dualarım seninlee......yarın annemler geliyo test sonucunu çok merak edicem.fırsat bulunca gelip bakıcamm hayatım...hayırlısıyla inşallah pozitif olur sonuç
pozitif olursa akşamdan yazarım ama neğatifse yarın yazarım canım haberin olur....

tamam hayatım.sen gönlünü ferah tutt.inşallah iyi olacak.sonuçta hala adet olmadığına göreee...:Saruboceq:

merhaba kızlar 2 gündür giremedim buraya umarım iyisinizdir damlam hala adet olmamişsın çoook sevindim inşallah gelir bebişin canım :ecrin_bebek:

merhaba kızlar 2 gündür giremedim buraya umarım iyisinizdir damlam hala adet olmamişsın çoook sevindim inşallah gelir bebişin canım :ecrin_bebek:
cnımm hoŞgelsın naıslsın ? Var mı bır gelıŞme ? Evet olmadım ama fecı karın aĞrısı Çekıyorum. AkŞama kan tahlılı verıcem bakalım ..

X