Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

benim anlamadığım şey 2 hafta oldu aşılama yaptıralı ama 688 değerinde 4-5 haftalık diyo hatta kan testini veren çocuk da demiş ki eşime hayırlı olsun 4 ya da 5 haftalık gebelik var demiş ama nasıl olduğunu anlayamadım.acaba aşılamadan önceki birliktelikten mi oldu yaabilmiyorumkismile

canım ikiz olabilir o yüzdende değer yüksek çıkmış olabilir bakalım hayırlısı kese yada keselerden belli olur o inşallah

veeee alpyyy Allah'ın izniyleee
HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
neyyy ayy canımm çok sevinndim yaaaa harika biş haber buu inann içimdende geçti yanii yaa şimdi sayfayı bi açıcam alpy nin hamile haberini alcam de3dim yaa :):) allah başaca versin canım kucağınada almayı nasip etsin rabbim.

sağol kuzucum
listede kür kısmına bal tarçın çörek otu eşe keçiboynuzu yazılı değilse onu da ekler misin canım onların da vesile olduğunu düşünüyorumm.Kızlar bir de şöyle birşey yapmıştım abimin daha 5 yaşında oğlu var ona da dua ettirmiştim çocuklar çok saf kalplidirler yaa onların duası da çok makbuldür sizin de varsa etrafınızda küçük çocuk ona dua ettirin Rabbim istedi oldu tabi ama keseyi görmeden çok sevinmek de istemiyorumm.

tamam canım yazarım şimdi canım duaların çok büyük etkisi var ama herşey vesile zamanı gelmişti emin ol benimkisi en büyük örnek kırk yılın başında bi aşılama yaptırmak istedim oda fos çıktı şansa bak düşün yani bu bir sebep kader yani zamanı değildi ama senin zamanı gelmişti rabbim senin aracılığınla bu dünyaya bir nefes bir can daha göndermek istiyor inşallah sende yavrunda güzel bir şekilde sınanırsınız bu hayatta hayırlı uğurlu uzun ömürlü olsun canım rabbim burdaki bütün arkadaşlarıma nasip eder inşallah

benim anlamadığım şey 2 hafta oldu aşılama yaptıralı ama 688 değerinde 4-5 haftalık diyo hatta kan testini veren çocuk da demiş ki eşime hayırlı olsun 4 ya da 5 haftalık gebelik var demiş ama nasıl olduğunu anlayamadım.acaba aşılamadan önceki birliktelikten mi oldu yaabilmiyorumkismile

canım benim yalnız 2 hafta oldu demişsin demek istediğini yeni anladım aşılama olalı 2 hafta olabilir ama tıpta biliyorsun son adet tarihi ba alınarak hafta söylenir sen şu an son adet tarihine göre 4 hafta 3 günlük hamilesin zaten

alpyciğim listeye bak ne kadar yakıştı sana hamişlik :)))

ayy sağol canımm benimm inşş tez zamanda kendi adının yanına da hamişş yazarsınnn :Saruboceq:
benim hamiş olmam senin umudunu çok arttırsın kuzu çünkü bizim herşeyimiz aynıydı nerdeyse.

neyyy ayy canımm çok sevinndim yaaaa harika biş haber buu inann içimdende geçti yanii yaa şimdi sayfayı bi açıcam alpy nin hamile haberini alcam de3dim yaa :):) allah başaca versin canım kucağınada almayı nasip etsin rabbim.

sağol evincim Allah razı olsunnn opuyorumnanaktan

ayy sağol canımm benimm inşş tez zamanda kendi adının yanına da hamişş yazarsınnn :Saruboceq:
benim hamiş olmam senin umudunu çok arttırsın kuzu çünkü bizim herşeyimiz aynıydı nerdeyse.

kesinlikle öyle canım benim ama nasip kızmet ve zamanı gelmiş olması lazım bende eşime dedim kendine arısütübalpolen karışımı al dedim birde keçi boynuzu kürüne başlasın tekrardan ya düzenli kullanmamız lazım

apyyyyy canım tebrik ederiiiimmmmmm
Allah hayırlı etsin inşallahhhhh
gece aklıma geldin biliyomusun
tavana baktım dedim alpy test yaptımı acaba hamiledir kesin dedimm kaydirigubbakcemile3

bu çok güzel bi haberrrrr

:teytey::teytey: :teytey: haydi halaya varmıyızzzzzzzzzz :teytey::teytey::teytey:

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: kız hamiş olurda biz halay çekmez miyizzzz :teytey::teytey::teytey::teytey:

kızlar ben daha önce yazdım ama gözünüzden kaçtı herhalde önceki aşılamamda 17 milyoondu eşimin sperm sayısı daha sonra ben 1 ay boyunca keçiboynuzu kürü içirdim ona(3 ay önce yaptığım şey bu)
ve 15 gün önceki değerleri40 milyonu geçmişti.o kadar önemli yani bu keçiboynuzu

ALLAAAAAAAAHHHH alpy cım tatlım balım şimdi yanında olup sana sıkıca sarılıp ağlamak isterdim çok mutlu oldum çoookkk rabbime sonsuz şükürler olsunnn inşallahhhh bebişinle eşinle sağlıklı mutlu uzuuuuunnn bir hayat geçirirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallahhh ayyyy halay çekelimmm

hihoyyythihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :teytey: :teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :hooray: :hooray: :hooray::hooray: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

kızlar ben daha önce yazdım ama gözünüzden kaçtı herhalde önceki aşılamamda 17 milyoondu eşimin sperm sayısı daha sonra ben 1 ay boyunca keçiboynuzu kürü içirdim ona(3 ay önce yaptığım şey bu)
ve 15 gün önceki değerleri40 milyonu geçmişti.o kadar önemli yani bu keçiboynuzu

apyyyyy canım tebrik ederiiiimmmmmm
Allah hayırlı etsin inşallahhhhh
gece aklıma geldin biliyomusun
tavana baktım dedim alpy test yaptımı acaba hamiledir kesin dedimm kaydirigubbakcemile3

bu çok güzel bi haberrrrr

canımm benimmm Allah razı olsun senin de bebişini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşş :Saruboceq:

bence herkez bu kçiboynuzzunu düzenli uygulasın eşineeeeee
bakın alpy nasıl faydasını gördü

alpy ciğim bak değerler canım

kan+testi+bhcg.gif

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

beta-bhcg.gif

X