Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yazık şu sümeyrata acıyorum bazende kızıyorum biz konuşuyoruz o uygoluyo bakıp bakıp gidiyo
çok enteresan bir insan olsa gerekkaydirigubbakcemile3

ya anlayamadığım madem yazmıcam nie adınla giriyosun misafir olarak gel oku çıkk
ajan gibi :1ninca:eek:kuyo okuyo gidiyoo :)))kaydirigubbakcemile3

ya anlayamadığım madem yazmıcam nie adınla giriyosun misafir olarak gel oku çıkk
ajan gibi :1ninca:eek:kuyo okuyo gidiyoo :)))kaydirigubbakcemile3

Allah iyiliğini versin kaydirigubbakcemile3evet doğru söylüyosun valla misafir olarak gelse görünmez bari
geçen günlerde hilal girmiş bakmış kimse yok bi sümeyrat var kız azıcık konuşalım valla sonra yazdıklarını silersin yazmış gülmekten öldümm:roflol:
sümeyrat deyince aklıma hep o geliyoo

Allah iyiliğini versin kaydirigubbakcemile3evet doğru söylüyosun valla misafir olarak gelse görünmez bari
geçen günlerde hilal girmiş bakmış kimse yok bi sümeyrat var kız azıcık konuşalım valla sonra yazdıklarını silersin yazmış gülmekten öldümm:roflol:
sümeyrat deyince aklıma hep o geliyoo

ayy hilal bi alem zatennn bayılıyorum onun laflarınaaa
öldürüyo beni gülmektennndelikafadulden

alpyciğim ayyy canım benim inan çok fazla hissediyordum senin hamile olduğunu ama artık susmayı tercih ediyoruz biliyorsun ama inan çok sevindim çokk dur ben bi geçmişe bakayım neler yazmışsın çok güzel ya rabbim bizlerede nasip eder iinşallah

kızlar şuan elim ayağım titriyo
ağlıyorum
bu nasıl bi haber
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
demek hamilesin bacım haaa
nasıl sevindim anlatamam
holey be holey
şite buranın gücü kızlar
bende çok inanıyoru artık hepimiz hamiş kalcazzzzzzzzz

allpyyy bacım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhh
çok sevindim çok
sabrın sonu selamet
iyi bak yeğenime sırnaşık şeydelikafadulden:dance::dance::hooray::teytey::teytey:

hala ağlıyorum
bugün sabah girmedim uyuya kalmışım
sabah gözümü açar açmaz
dedim güzel bi haber var kesin daha bilgisayar açılırken
ben seni çok hissettim ama inan
hiçbişey diyemedim
dün diyecek gibi oldum ama diyemedim korktum
allah biliyoya içimi inan çok sevindim inşallah rabbim bizede yaşatır inşallahhhhh

sümeyrat duydunmu bacım seninde gözlerin doldu dimi
bak bizim acılarımızı mutluluklarımızı dinliyosun öğreniyosun
bari hamiş kalınca yaz yada bizi tebrik et kız
nasıl duruyon çok merak ediyommm
,bu haber kutlanmızmı kızzzzz:dance::dance::dance::teytey::teytey:

topiğimizin neşesi hilalcim hoşgeldinnn
bu sene bize uğurlu gelcek inşaallahhh
Rabbim hepimizin yüzünü güldürecekkkkk

ya canımın içi kan değerin filan herşey çok güsel alpyciğim vallahi çok mutlu olduk ya sen 2 kere sevinmelisin hem hamile olduğun hemde bizi bu kadar mutlu ettiğin için

topiğimizin neşesi hilalcim hoşgeldinnn
bu sene bize uğurlu gelcek inşaallahhh
Rabbim hepimizin yüzünü güldürecekkkkk

hoşbulduk bacım opuyorumnanaktan
inşallah uğurlu gelcek
nerdeyse her hafta ne güzel haberler alıyoruz
inşallah bir gün bizde yazacağız inşallahhhhhhhhhhhhh:Saruboceq:

hilal kuzu ayy hala inanamıyorumm ben de şoktayımm yaa senağlama
dün öğrenince de çok ağladım sonra eşimle şükür namazı kıldık o secdeye kapanıp hiç kalkmasam anca şükrümü sunardım Rabbime!Benim için mucize yani kızlar düşünün 2 ay hatta 3 ayda bir adet oluyorum eşimin değerleri de iyi değil düzenli fikfik de olmuyodu aşılamaya da inanmıyodumm senağlamasenağlama
dün de daha önceki günlerdeki gibi dualarımdaydınız kızlar hep de olucaksınız.

ya canımın içi kan değerin filan herşey çok güsel alpyciğim vallahi çok mutlu olduk ya sen 2 kere sevinmelisin hem hamile olduğun hemde bizi bu kadar mutlu ettiğin için

evet bacım çok doğru söylüyosun
ben böyle haberler duyunca nasıl mutlu oluyorum yaaaaa
birgün o duyguyu inşallah bizde yaşıcaz bacım az kaldı

hilal kuzu ayy hala inanamıyorumm ben de şoktayımm yaa senağlama
dün öğrenince de çok ağladım sonra eşimle şükür namazı kıldık o secdeye kapanıp hiç kalkmasam anca şükrümü sunardım Rabbime!Benim için mucize yani kızlar düşünün 2 ay hatta 3 ayda bir adet oluyorum eşimin değerleri de iyi değil düzenli fikfik de olmuyodu aşılamaya da inanmıyodumm senağlamasenağlama
dün de daha önceki günlerdeki gibi dualarımdaydınız kızlar hep de olucaksınız.

bacım ben bile ağladım yaaaaaa
ama sevinçten ağladım
inanınki içimde azıcık bi kıskançlık yok
sizleri okadar sevdimki her an aklımda dualarımdasınız
bak kendine doktor arıyodun
allah sana bi mucize verdi
inşallah bizede verir

alpy sana ne demiştim cqanım o aradaki boşluğu sen dolduracaksın ben hemen hamiş yazayımda o boşluk dolsun

benim anlamadığım şey 2 hafta oldu aşılama yaptıralı ama 688 değerinde 4-5 haftalık diyo hatta kan testini veren çocuk da demiş ki eşime hayırlı olsun 4 ya da 5 haftalık gebelik var demiş ama nasıl olduğunu anlayamadım.acaba aşılamadan önceki birliktelikten mi oldu yaabilmiyorumkismile

alpy sana ne demiştim cqanım o aradaki boşluğu sen dolduracaksın ben hemen hamiş yazayımda o boşluk dolsun

sağol kuzucum
listede kür kısmına bal tarçın çörek otu eşe keçiboynuzu yazılı değilse onu da ekler misin canım onların da vesile olduğunu düşünüyorumm.Kızlar bir de şöyle birşey yapmıştım abimin daha 5 yaşında oğlu var ona da dua ettirmiştim çocuklar çok saf kalplidirler yaa onların duası da çok makbuldür sizin de varsa etrafınızda küçük çocuk ona dua ettirin Rabbim istedi oldu tabi ama keseyi görmeden çok sevinmek de istemiyorumm.

X