Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

veeee alpyyy Allah'ın izniyleee
HAMıLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Sağol canım Allah razı olsun!
aminnn isteyen herkese Rabbim tez zamanda nasip etsin

cok sevındım bende böle bır haber verecegımı sanıodum bugun sıze ama kırmızlar geldı:KK43: o kadar canım skkınkı bır tek bunu her ay yasayan sızler anlarsınız artık umıdımı kaybettım

cok sevındım bende böle bır haber verecegımı sanıodum bugun sıze ama kırmızlar geldı:KK43: o kadar canım skkınkı bır tek bunu her ay yasayan sızler anlarsınız artık umıdımı kaybettım

canımm benimm benn o umutsuzlukları 1 buçuk senedir çok iyi biliyorum ama dün anladım ki umudunu kaybetmemek yılmamak lazımmış ve Allah'a hep dua et o en daraldığımız bir anda imdadımıza yetişiyorr senağlamasenağlama

canımm benimm benn o umutsuzlukları 1 buçuk senedir çok iyi biliyorum ama dün anladım ki umudunu kaybetmemek yılmamak lazımmış ve Allah'a hep dua et o en daraldığımız bir anda imdadımıza yetişiyorr senağlamasenağlama

ıdarar testımı cıktı sende

:sm_cool:alppppp hamilemisinnnnnnnnnnnn süperrrrr yaaaaaaa:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:sositosositosositosositosositosositosositosositohihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::dance::dance:

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
ayy biliyodum biliyodummm yaşassııınnn
alppy cimmm hayırlı olsun canım benimm
ayy çok sevindimmmm yaaa
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşaallahhh

:teytey::teytey::teytey:delikafaduldendelikafadulden:sm_cool::sm_cool::sm_cool::dance::dance::dance: çoooooookkkk mutluu oldummmm tatlımmm yaaaa rabbim yüzüne baktı artık bakkk

tatlıkız ,tiryakk sağolunn canlarımm yaa Allah tez zamanda sizin de hamiş haberinizi duymamızı nasip etsinn inşş :Saruboceq:
daha doktora gitmedim cuma günü gel dedi doktor keseye bakıcak dua edin nolurr görünsün kese

tatlıkız ,tiryakk sağolunn canlarımm yaa Allah tez zamanda sizin de hamiş haberinizi duymamızı nasip etsinn inşş :Saruboceq:
daha doktora gitmedim cuma günü gel dedi doktor keseye bakıcak dua edin nolurr görünsün kese

inşşş tatlımm inşş bebeğin tutunmuştur sanada anneciğine görünür senin için en hayırlısı olsun tatlımmm

inşşş tatlımm inşş bebeğin tutunmuştur sanada anneciğine görünür senin için en hayırlısı olsun tatlımmm

sağol inşş inşş.
dün test yapıp çift çizgiyi görünce hepiniz aklımdan geçtiniz keşke net olsa da kızlarla paylaşsam dedim akrabalarımdan önce siz aklıma geldiniz nasıl bağlanmışsak hiç görmediğimiz halde birbirimize.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım benim yaa ne kadar sevindim anlatamam sanaa
Rabbimin izniyle görünür o kesee
öbür haftada kalp atışını duyarsın sen gönlünü ferah tut

ayyy çok mutlu oldum wallaaa
ama ben senin bu ay hamile kalacağını biliyodummm
Rabbim bize de nasıb etsin inşaallahhh
amaaa sakın başka topiklere dalıp bizi burda unutma olur muuu

sağol inşş inşş.
dün test yapıp çift çizgiyi görünce hepiniz aklımdan geçtiniz keşke net olsa da kızlarla paylaşsam dedim akrabalarımdan önce siz aklıma geldiniz nasıl bağlanmışsak hiç görmediğimiz halde birbirimize.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım benim doğru söylüyosun nasıl balanmışsak
biyere oturmaya bile gitsem aklıma hep siz geliyosunuz
ne yaptılar hamile varmı diye merak ediyorum
valla bu site süperr yeni yeni bir sürü arkadaşlarımız olduu
rabbim yardımcın olsunn meleğin anneciğini sağsalim gelsin inşşşşşş

canım benim yaa ne kadar sevindim anlatamam sanaa
Rabbimin izniyle görünür o kesee
öbür haftada kalp atışını duyarsın sen gönlünü ferah tut

ayyy çok mutlu oldum wallaaa
ama ben senin bu ay hamile kalacağını biliyodummm
Rabbim bize de nasıb etsin inşaallahhh
amaaa sakın başka topiklere dalıp bizi burda unutma olur muuu

canımm benimm yaa bana imkansız gibi geliyoduu hayatımda hiç çift çizgi göremiycem ben diyodum dün 2.çizgiyi de görünce çığlık attım eşimm geldii ben halüsünasyon görüyorum di mi dedimm hayır diyoo 2 tane çizgi varrr düşün yani kendimi olumsuza o kadar motive etmiştim kii sonra kan testi yaptıracağımm zaman da yokk yok imkansız diyip durdum içimden.Tabi hamile olmakla da iş bitmiyo hele ki pko.lu olunca insan her aşamayı ayrı ayrı düşünüyo inşş Rabbim hayırlısıyla bu süreci geçirmemi sağlar.sizlere de 2010 yılı mücize yılı olur inşş :Saruboceq:

canımm benimm yaa bana imkansız gibi geliyoduu hayatımda hiç çift çizgi göremiycem ben diyodum dün 2.çizgiyi de görünce çığlık attım eşimm geldii ben halüsünasyon görüyorum di mi dedimm hayır diyoo 2 tane çizgi varrr düşün yani kendimi olumsuza o kadar motive etmiştim kii sonra kan testi yaptıracağımm zaman da yokk yok imkansız diyip durdum içimden.Tabi hamile olmakla da iş bitmiyo hele ki pko.lu olunca insan her aşamayı ayrı ayrı düşünüyo inşş Rabbim hayırlısıyla bu süreci geçirmemi sağlar.sizlere de 2010 yılı mücize yılı olur inşş :Saruboceq:

amiiin canım inşaalllahhh
sen gönlünü ferah tut noolur çok önemli bu hiç bi şeyi olumsuz düşünmee
herşey güzel olcak Rabbimin izniyleee
akşam mı yaptırdın kan tahlilinii
ay nasıl heycanlandım okurkennn :))))

sümeyrattt kızz duydun muu alppyy hamileee
sende var mı bi şelerrr :))))))))))))))))

X