Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bence herkez bu kçiboynuzzunu düzenli uygulasın eşineeeeee
bakın alpy nasıl faydasını gördü

ALLAAAAAAAAHHHH alpy cım tatlım balım şimdi yanında olup sana sıkıca sarılıp ağlamak isterdim çok mutlu oldum çoookkk rabbime sonsuz şükürler olsunnn inşallahhhh bebişinle eşinle sağlıklı mutlu uzuuuuunnn bir hayat geçirirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallahhh ayyyy halay çekelimmm

hihoyyythihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :teytey: :teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :hooray: :hooray: :hooray::hooray: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

kayraaaaaa canımmm çok sağoll Allah razı olsun.
Tez zamanda sizinde hamiş haberlerinizi duymamızı nasip etsin inşş.
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

alpy ciğim bak değerler canım

kan+testi+bhcg.gif

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

beta-bhcg.gif

açılmıyo ki canım

yaa kızlarr ne güzel bi duygudur bu annelik kimbilir yaaaa
babasına güzel haberi vermek
tüm dostlarına söylemek
en önemlisi artık iki kişi olmak
her an onunlasınn
her an onu seversin konşursun
her an sizinle düşünsenize çokkkk güzelll yaaa
rabbim olmayan bütün anne adaylarına nasip eder inşşşşş

alpy ciğim bak değerler canım

kan+testi+bhcg.gif

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

beta-bhcg.gif

ayyyy bide ikiz şüphesimi var yoksa buna bidaha halay çekelimmmmm

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

kayracımmm listede sende iki hamiş arasında kalmışsın canımmm
sıra sendedir inşaallahhh
benim üstümde de adalex var bana ondan ikiz bulaşırmı acepp :)))))))))))

bence herkez bu kçiboynuzzunu düzenli uygulasın eşineeeeee
bakın alpy nasıl faydasını gördü

evet ayşe geçenlerde ısrarlarıma dayanamayıp bi arkadaşım a eşine yaptı 20. günde hamiş haberi geldi 2 senedir olmuyodu çocuğu.Çok etkili bişey tabi bunlar vesile Allah isterse herşekilde olur ama Rabbim keçiboynuzunda çok mucizeler saklamış bence.

alpy senin değerlerin maşallahı var canım ikizde olabilir tabi dediğin gibi hayırlısı olsun da inşallah sağlıklı uzun ömürlü bir evlat olsunda varsın tek olsun tabi ama değerlerin iyi canım maşallah bu arada evine çok kızıyorum hala bi kan testi yaptırmadığı için 117 düşük bir değer bu bir idrar testinde çıkmıyor bu iki kese görünmed, bu üç hala neden bekliyor anlamış değilim hayret ediyorum daha doğrusu evin biz senin için endişeleniyoruz canım belki hastanede yaptığın test yanılmış olabilir böle bişi avrsa sende etrafındaki herkes üzülebilir bizde eşin ailen herkes o yüzden en azından uzamasın bu durum ben senin iyiliğin için söylüyorum tabi sen test yapsanda yapmasan da bana bişi kazandırmaz ama zaman senin aleyhine işliyor olabilir bana kalırsa bekleme bu konuyla ilgili son kez konuşuyorum gerisi sana kalmış hakkında hayırlısı olur umarım

kuzudan sonra da 3 hamiş var kızlarr hade safları doldurun göriim sizii Allah büyüktür gayretinizi hiç bitirmeyin benim de sonuçta ne olacağım belli değil yani kap atışı ve kese görene kadar ama sonuçta umudumu kaybetmemeyi ve sabrı öğretti bu imtihan bana.

kayraaaaaa canımmm çok sağoll Allah razı olsun.
Tez zamanda sizinde hamiş haberlerinizi duymamızı nasip etsin inşş.
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım benim sen sağol inşallah bütün kızlar yaklaştı bebişine inşallahh en kısa zamanda herkez hamileyim diyebilecek rabbimin izniyle çok sevindim anlatamam karnım aç ama kalkıp hazırlayamıyorum

açılmıyo ki canım

ne açılmıyor canım anlamadım

ayyyy bide ikiz şüphesimi var yoksa buna bidaha halay çekelimmmmm

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

yok ta hani ben diyorum değeri yüksek geldi bana adalexin de böyleydi hayırlısı olur inşallah adalex ne yaptı acaba pko luydu kiloluydu dr u hep erken doğumdan korkuyordu sanırım hiç msnde açmıyor biz dualarımız da onada yer verelim kıslar olurmu - BU ARADA SEN NASILSIN CANIM BENİM

İNŞALLAH BİTANEM YA

Kıslar benım dÜnde canım sıkkındı kolumu kaldırıp doĞru dÜzgÜn bı ıŞ yapamadım ıŞlerım bırıkmıŞŞ ben onları halledeyım sonra tekrar dıŞarı ÇıkacaĞım ınŞallah mÜsaıt olunca gelırım bu arada benım evdekı pc ve modemde servısteydı ya dÖndÜ servısten pc yepyenı olmuŞ dÖnmÜŞ :) ama ınternette santral kaynaklı sorun varmıŞ bu akŞam hallolurda ınŞallah gırerım alpycıĞım Çok mutlu oldum bılıyorsun sen bızım ne kadar mutlu olduĞumuzu sÖlemeye bıle gerek yok zaten gÖrÜŞÜrÜz ben Çıkıyorum Şımdılık

canımın içi inşallah sıra hepimizde olsun ama benim çok zor bu ay kuzucumla aynı gün adet olduk ama benim iki üç gündür sökülmeye başladı hala hastayım inşallah canım inşallahh sıra sende olsun bitanem ayağın iyimi tatlım
ne açılmıyor canım anlamadım

yok ta hani ben diyorum değeri yüksek geldi bana adalexin de böyleydi hayırlısı olur inşallah adalex ne yaptı acaba pko luydu kiloluydu dr u hep erken doğumdan korkuyordu sanırım hiç msnde açmıyor biz dualarımız da onada yer verelim kıslar olurmu - BU ARADA SEN NASILSIN CANIM BENİM

İNŞALLAH BİTANEM YA

çok şükür kuzucum iyiyim sen nasılsın sabah sabah çok iyi moral oldu bana ama bu ay tahmin ediyodum fertilaidi kullanmana gerek kalmaz belki diyodum alpy cıma rabbim tamamına erdirsin darısı senin ve kızların başına olsun inşallahh

Kıslar benİm dÜnde canım sıkkındı kolumu kaldırıp doĞru dÜzgÜn bİ İŞ yapamadım İŞlerİm bİrİkmİŞŞ ben onları halledeyİm sonra tekrar dıŞarı ÇıkacaĞım İnŞallah mÜsaİt olunca gelİrİm bu arada benİm evdekİ pc ve modemde servİsteydİ ya dÖndÜ servİsten pc yepyenİ olmuŞ dÖnmÜŞ :) ama İnternette santral kaynaklı sorun varmıŞ bu akŞam hallolurda İnŞallah gİrerİm alpycİĞİm Çok mutlu oldum bİlİyorsun sen bİzİm ne kadar mutlu olduĞumuzu sÖlemeye bİle gerek yok zaten gÖrÜŞÜrÜz ben Çıkıyorum Şİmdİlİk

kolay gelsin tatlım rabbime emanet ol

kızlar ben de yemeğe çıkayım gelince görüşürüz inşşş.
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

şimdi çok üzüldüm bak
benim ne altımda ne üstümde hiç hamiş yokkkkk
ta son sıralardayım:KK43:((((((((
acaba ben kalamayacakmıyım:KK43:((((

tabi şaka bunlar ama
inşallah bizlerde hamiş kalırız hiç boşluk olmaz

tek yada ikiz farketmez
hayırlısı olsun hayırlı evlat olsun
annesini üzmesin
sağlıcakla dünyaya gelsin yeter
ben hala şoktayım
sizi okuyorum
zati kimsede bu kıza noldu öldümü diye merak etmiyo
sümeyratı bile benden çok düşünüyonuz:eek:lmaz:mafoldumben

şaka şaka canlarım
ben size hiç kızarmıyım
okadar hıyarmıyım
bugün rüyamda inek gördüm kızlar beni öpüyodu
gıcık oldum
hem boğuyo hem öpüyodu:)))))
iğrençti bi inek tarafından öpülmek
şöyle rick martin,
leonarda falan olsaydı bari
bi işe yarardı
hiç olmazsa benim öküz öpseydi:)))))))))))

alpy senin değerlerin maşallahı var canım ikizde olabilir tabi dediğin gibi hayırlısı olsun da inşallah sağlıklı uzun ömürlü bir evlat olsunda varsın tek olsun tabi ama değerlerin iyi canım maşallah bu arada evine çok kızıyorum hala bi kan testi yaptırmadığı için 117 düşük bir değer bu bir idrar testinde çıkmıyor bu iki kese görünmed, bu üç hala neden bekliyor anlamış değilim hayret ediyorum daha doğrusu evin biz senin için endişeleniyoruz canım belki hastanede yaptığın test yanılmış olabilir böle bişi avrsa sende etrafındaki herkes üzülebilir bizde eşin ailen herkes o yüzden en azından uzamasın bu durum ben senin iyiliğin için söylüyorum tabi sen test yapsanda yapmasan da bana bişi kazandırmaz ama zaman senin aleyhine işliyor olabilir bana kalırsa bekleme bu konuyla ilgili son kez konuşuyorum gerisi sana kalmış hakkında hayırlısı olur umarım
abla beni düşündüğün için çok tşkr ederim..dr kese var dedi fakat tam görünmüyo dedii. o yüzden akşam eşimle polikliniğe gidicem yeniden kan testi yaptırcam hem değerini öğrencem hemde nekadarlık olduğunu. bu sabah eğer sağlık ocağına gitseydimm 3 4 günde gelir demişlerdii. bekleyecektim o yüzden akşam eşim işden geldikten sonra gidicemm allah izin verirse... ama canım anlattığım gibi benim değerlerim ocağın 25 inde 117 çıkmıştı.. eşimle aralıkdada hiç ilişkiye girmemiştim yani çok yeniydi ben test yaptırınca.ben birazda ondann tabiki bebğimin sağlığı herşeyden kıymetlii ama aslında aklıma kötü şey getirip başıma getirmek istemiyorumm korkuyorumm aslında..hemde çok korkuyorum bişey olacak diye. belkide ondan test yaptırmayışım kötü sonuç alırsam diyee.. ama haklısın zaman benim aleyhime işliyo kötü bişey de olsa bunu erkenden öğrenmek daha iyi olur.

X