Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kıslar benİm dÜnde canım sıkkındı kolumu kaldırıp doĞru dÜzgÜn bİ İŞ yapamadım İŞlerİm bİrİkmİŞŞ ben onları halledeyİm sonra tekrar dıŞarı ÇıkacaĞım İnŞallah mÜsaİt olunca gelİrİm bu arada benİm evdekİ pc ve modemde servİsteydİ ya dÖndÜ servİsten pc yepyenİ olmuŞ dÖnmÜŞ :) ama İnternette santral kaynaklı sorun varmıŞ bu akŞam hallolurda İnŞallah gİrerİm alpycİĞİm Çok mutlu oldum bİlİyorsun sen bİzİm ne kadar mutlu olduĞumuzu sÖlemeye bİle gerek yok zaten gÖrÜŞÜrÜz ben Çıkıyorum Şİmdİlİk

ok kuzucumm ben burda hepinizin duygularından en az kendi duygularım kadar eminim,hepinizi çok seviyorumm sumeyratı bile ama bazen sinirlerimi bozuyoo yine de bizim topiğin süsü bir nevi kaydirigubbakcemile3
öptüm canım opuyorumnanaktan

şimdi çok üzüldüm bak
benim ne altımda ne üstümde hiç hamiş yokkkkk
ta son sıralardayım:KK43:((((((((
acaba ben kalamayacakmıyım:KK43:((((

tabi şaka bunlar ama
inşallah bizlerde hamiş kalırız hiç boşluk olmaz

tek yada ikiz farketmez
hayırlısı olsun hayırlı evlat olsun
annesini üzmesin
sağlıcakla dünyaya gelsin yeter
ben hala şoktayım
sizi okuyorum
zati kimsede bu kıza noldu öldümü diye merak etmiyo
sümeyratı bile benden çok düşünüyonuz:eek:lmaz:mafoldumben

şaka şaka canlarım
ben size hiç kızarmıyım
okadar hıyarmıyım
bugün rüyamda inek gördüm kızlar beni öpüyodu
gıcık oldum
hem boğuyo hem öpüyodu:)))))
iğrençti bi inek tarafından öpülmek
şöyle rick martin,
leonarda falan olsaydı bari
bi işe yarardı
hiç olmazsa benim öküz öpseydi:)))))))))))

her eve 1 hilal kampanyasını başlatıyorummm
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canımın içi inşallah sıra hepimizde olsun ama benim çok zor bu ay kuzucumla aynı gün adet olduk ama benim iki üç gündür sökülmeye başladı hala hastayım inşallah canım inşallahh sıra sende olsun bitanem ayağın iyimi tatlım

canımm ayağım iyi hamd olsun bu akşam bi daha pansuman var inşaallah yarayı yolmadan kanatmadan yaparlar bu seferrr

canımm ayağım iyi hamd olsun bu akşam bi daha pansuman var inşaallah yarayı yolmadan kanatmadan yaparlar bu seferrr
ayy bide yanık yaralarını soyuyolarr dimii allah göstermesinn valla allah kimsenin başına vermesin çok kötüü yaa benim yiğenimde olduu çocuğu çığırtmışlar yolarken kaynımda yandıı eşi dayanamayıp bayılmış öyle yolduklarını izlerken benneyaptımki

kıs hilalll sen hep toton açık yatıyon galiba
anacım en fantastik filmler bile senin rüyalarının yanında fos kalıyo hee :))))
süersin wallaaa :))
maşaallahh sana

ayy bide yanık yaralarını soyuyolarr dimii allah göstermesinn valla allah kimsenin başına vermesin çok kötüü yaa benim yiğenimde olduu çocuğu çığırtmışlar yolarken kaynımda yandıı eşi dayanamayıp bayılmış öyle yolduklarını izlerken benneyaptımki

ya pansuman yaparken doğru düzgün merhem sürmüyolar gazlı bez yapışıyo hissediyorum pansumanı değişirken döylüyorum yaraya yapıştı bi şi sürüp öyle çıkarın yoksa kanıcak yine diye hiç aldırmıyolar cart die çekiyolar şeytan diyo zaten ayağımda yara refleksmiş gibi bi tekme saala şunaa nolduunu şaşırsın :KK70: :)))))

ama yine şeytana uymuyorum işte :))))

yaa son pansumanmı canım artık iyileşmeye başlıyordur benim komple yanmıştı ayağım hergün pansumanım vardı ve hep aynı şey oluyodu ama rabbim sabrını veriyo tatlım

şimdi çok üzüldüm bak
benim ne altımda ne üstümde hiç hamiş yokkkkk
ta son sıralardayım:KK43:((((((((
acaba ben kalamayacakmıyım:KK43:((((

tabi şaka bunlar ama
inşallah bizlerde hamiş kalırız hiç boşluk olmaz

tek yada ikiz farketmez
hayırlısı olsun hayırlı evlat olsun
annesini üzmesin
sağlıcakla dünyaya gelsin yeter
ben hala şoktayım
sizi okuyorum
zati kimsede bu kıza noldu öldümü diye merak etmiyo
sümeyratı bile benden çok düşünüyonuz:eek:lmaz:mafoldumben

şaka şaka canlarım
ben size hiç kızarmıyım
okadar hıyarmıyım
bugün rüyamda inek gördüm kızlar beni öpüyodu
gıcık oldum
hem boğuyo hem öpüyodu:)))))
iğrençti bi inek tarafından öpülmek
şöyle rick martin,
leonarda falan olsaydı bari
bi işe yarardı
hiç olmazsa benim öküz öpseydi:)))))))))))

ALLAH senin iyiliğini versin hilal im sen hep böyle ilginç rüyalarmı görüyosun şekerim çol alemsin kısss :roflol: :roflol: :roflol:

slm kızlar hepinizin yazdıklarını okudum ve alpy canım gözün aydın inş bizede kıssmet olur hamile olmak.kıslar bende 5 yıllık evliyimm ve bir sorun yok hamile kalamıyorum bi senedir tedaviye başladık klomen kullandım aşılama oldum ama negatif bu ayda göbekten iğneyle aşılama oldum ayın 5 inde şimdi gün sayıyorum inş hamile kalmışımdır banada dua edin olurmu. allah herkese hayırlısını versin

hoşgeldin canım inşallah hamile kalmışsındır rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin

her eve 1 hilal kampanyasını başlatıyorummm
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
evet beni alana bebğim hediye:))))))))))
iyi fikir babam küçükken bana kızınca seni promosyonla satacam derdi hilali alana yanında buzdolabı diye:))))))
kıs hilalll sen hep toton açık yatıyon galiba
anacım en fantastik filmler bile senin rüyalarının yanında fos kalıyo hee :))))
süersin wallaaa :))
maşaallahh sana
napıyım ya valla rüyalarım hep bi garip olur zaten
benim gibi heralde
demin benimkine anlattım
o ineği vururum diyo:)))))))
bende koktum aşkım beni çok öptü dedim:))))))))
ALLAH senin iyiliğini versin hilal im sen hep böyle ilginç rüyalarmı görüyosun şekerim çol alemsin kısss :roflol: :roflol: :roflol:

hihoyyythihoyyyt
napıyım kız hiç bişey j-kafama takmadan yatıom sonuç inek:))))))))))

kıslar banada cvp yazın morale ihtiyacım var:)

canım durumunu anlıyorum bende aşılama yaptırmıştım ama kimse bilmiyodu moral verecek kimswede yoktu çok iyi anlıyorum seni ama rabbim verceği zamanı biliyo bize sabır ve dua etmek kalıyo tatlım inşallah hayırlı zamanı gelmiştir hayırlı bir evlat sahibi olursun inşallah tevekkül et bitanem

slm kızlar hepinizin yazdıklarını okudum ve alpy canım gözün aydın inş bizede kıssmet olur hamile olmak.kıslar bende 5 yıllık evliyimm ve bir sorun yok hamile kalamıyorum bi senedir tedaviye başladık klomen kullandım aşılama oldum ama negatif bu ayda göbekten iğneyle aşılama oldum ayın 5 inde şimdi gün sayıyorum inş hamile kalmışımdır banada dua edin olurmu. allah herkese hayırlısını versin

canım inşallah hamişsindir
bekleyip göreceğiz bizede haber verirsin inşallah

Hilalciğim seni çok seviyorum tatlım fazla yazamıyorum eskisi gibi müsait olunca yine kaynatacağız kuşum

evet beni alana bebğim hediye:))))))))))
iyi fikir babam küçükken bana kızınca seni promosyonla satacam derdi hilali alana yanında buzdolabı diye:))))))

napıyım ya valla rüyalarım hep bi garip olur zaten
benim gibi heralde
demin benimkine anlattım
o ineği vururum diyo:)))))))
bende koktum aşkım beni çok öptü dedim:))))))))

hihoyyythihoyyyt
napıyım kız hiç bişey j-kafama takmadan yatıom sonuç inek:))))))))))

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: çok alemsin hilalim hep böyle kal

ayyyyyyyyy
alpy hamş miiiiiiiiii?????????????//

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Hilalciğim seni çok seviyorum tatlım fazla yazamıyorum eskisi gibi müsait olunca yine kaynatacağız kuşum
bende seni seviom kuşum benim
anlıyorum seni:))))))))))
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: çok alemsin hilalim hep böyle kal

hahahhahah:)))))))))
aman be bacım ben dünyanın kahrını çekmiyom o benimkini çekiyo işte

bu arada yeni şey keşvettim
ben benimkine hep öpücük at derdim
artık ilerlettim kızlar
yalamık at diyom:))))))))
oda bana kızıyo:)))))))))sırnaşık şey

ayyyyyyyyy
alpy hamş miiiiiiiiii?????????????//

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

evet öğretmenim hamiş
inşallah darısı bizim başımıza:teytey::teytey:hihoyyythihoyyyt

bende seni seviom kuşum benim

bu arada yeni şey keşvettim
ben benimkine hep öpücük at derdim
artık ilerlettim kızlar
yalamık at diyom:))))))))
oda bana kızıyo:)))))))))sırnaşık şey

yalamık ne kıssss kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
orjinal hatun seniiiii

kıslar ya ne kadar mutlu ediyo dimi birimizin hamile olması ayyyy belki bende size böyle bi haber veririm inşallah desteğiniz için çok tşklr

amin canım benim inşaallahhh
Rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın
hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun inşaallaaahhh:Saruboceq:

X