Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın kıslar sabah sabah bir sürpriz yaşadım hiç bir belirtim yokken adet oldum çok sevindim ama şu an biras ağrım var alpyciğim evinciğim sumeyrat nasılsınız kıslar
yaaaa..

neyse canım buda iyi hayırlısı olsunn iyiyizde sen nasılsınopuyorumnanaktan

günaydın canım hoşgeldin izinli olduğunu tahmin ettiim ama şu aralar seni merak ediyoruz biliyorsun güzel bir habere ihtiyacımız var

bende de ara ara adet olucak gibi belirtiler var ama uzun sürmüyo geçiyo.
belki pazar evde tast yaparım ama kan testi yaptırmayı pek düşünmüyorum.
aşılamadan kaç gün sonra belli olurdu ki kuzu?

yaaaa..

neyse canım buda iyi hayırlısı olsunn iyiyizde sen nasılsınopuyorumnanaktan

evet canım biliyorsun ben artık bu saatten sonra sadece kırmızıları bekliyordum iyikide geldiler en azından fertilaide başlarım adaçayı içeceğim birde bundan sonra her gün bitkisel östrojen diye biliyorum ben adaçayını

günaydın kıslar sabah sabah bir sürpriz yaşadım hiç bir belirtim yokken adet oldum çok sevindim ama şu an biras ağrım var alpyciğim evinciğim sumeyrat nasılsınız kıslar

kuzu adet olmanı şuna bağlıyorum spor yapıcam artık düşünmüycem dedin rahatladın yaa ondan adet olman kolaylaştı belki de.

canım adaçayını da günde 1 kahve fincanından fazla tüketmemek gektiğini biliyon di mi?

bende de ara ara adet olucak gibi belirtiler var ama uzun sürmüyo geçiyo.
belki pazar evde tast yaparım ama kan testi yaptırmayı pek düşünmüyorum.
aşılamadan kaç gün sonra belli olurdu ki kuzu?

canım genelde çatlama iğnesinden 12 gün sonra adet bekliyorlar ama bence çatlamadan 14 gün sonra belli olur gibi sen adet olmazsan kan testi yaptır canım idrarı boşver

canım genelde çatlama iğnesinden 12 gün sonra adet bekliyorlar ama bence çatlamadan 14 gün sonra belli olur gibi sen adet olmazsan kan testi yaptır canım idrarı boşver

peki benim hangi gün test yaptırmam daha iyi olur ki.
aşılama geçtiğimiz p.tesi oldu bugün 9. gün pazar tam 14.gün oluyor
ama geçen ay ayın 9 unda adet oldum test için atın 10 unu mu beklesem acaba,
gerçi adet olursam test yaptırmaya da gerek kalmıycak beklemek en iyisi.

kuzu adet olmanı şuna bağlıyorum spor yapıcam artık düşünmüycem dedin rahatladın yaa ondan adet olman kolaylaştı belki de.
bende çok su içtim dün bitki çayı içtim biraz onlara bağlıyorum canım

canım adaçayını da günde 1 kahve fincanından fazla tüketmemek gektiğini biliyon di mi?

zaten en fazla 1 fincan içerim 2 fincan yeşil çay sabah akşam 2 ayrı form çayı içerim bu kadar sence sakıncası olurmu

haftaya pazartesiye kadar bekle adet olmazsan test yaptır 10 unuda bekleyebilirsin yani

zaten en fazla 1 fincan içerim 2 fincan yeşil çay sabah akşam 2 ayrı form çayı içerim bu kadar sence sakıncası olurmu[/QUOTE]

Kuzu bence bu kadar çok içersen zarar eder bünyene zaten adaçayı çok etkili bişey onu içerken diğer bitki çaylarını da içersen zararı olur bence içindeki etken maddeler aynı ayda alınmaması gereken maddeler olabilir kuzucum
kaş yapayım derken göz çıkarma sakınn.
bence adaçayını her gün değilde 2 gün arayla 1 fincan içsen daha iyi olur.

tamam canım öle yaparım

günaydın kızlar nasılsınız

kuzucum adetin gelmiş gözün aydın tatlımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…