Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canim hosbulduk,
Evet aycanisa arkadasin sorununu listede bende gördüm.
Artik ugramiyormu buraya merak ediyom ,burda benim sorunum ile ayni olan bir o arkadas var galiba. Allahim kucaginada almayi nasip eder insallah. Ben Internetten süt maydanoz buhari ve brokoli kürünü bir arastirayim.
Burdaki arkadaslardandan ricam bileniniz varsa yazarsaniz cok sevinirim.

Bede yazdim cok tesekkür ederim.
Arkadaslar keci boynuzu kürü nasil uygulaniyo yani onun kürü nasil ?
bilmiyorumkismile

canım 5 bardak suya 6 7 tane keçi boynuzunu parçalayıp atıyosun 3 dk kaynatıyyosun 1 hafta boyunca sabah aç karnına akşam yatmadan önce 1 bardak içiliyo 1 hafta sonra hergün yatmadan öne içiliyo bu kadar tatlımm

hilalim geldim ama çıkıcam şimdi aşkım gelicek yarın görüşmek üzere tatlımmmm

aman hilal kıs ne geceliği cumartesi bende giydim valla giymem le çıkarmam bir oldu geceliğemi bakıyo sanki öküsler

bizim ayı beni hayal kırıklığına uğrattı ve istemedi dans kursunu

ayrıca beni çooookkk sinirlendirdi öküsssssss

benim malında yapacağı o biliyorum geceliğimi giyip giymdiğim onun umrunda bile olmaz sempatiksalakcinni
aman ben giyiyimde naparsa yapsın:)))))))

demek dans istemedi haaaa
e ben dicektim kabul etmez diye ama üzülme diye demedim:))))))))
kız ben evlendiğimde 72 kiloydum:))))))
kocaman göbeğim vardı((((
biyere oturmaya gittiğimde kucağıma yastık koyup oturuyodum:))))))kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sonra hergün 1saat oynadım:))))))))
ve 55kiloya düştüm
bende az sayılmam ama kemiklerim iri olduğu için çok verince çirkinleşiom:))))))
böyle iyiyim ne veriyim ne alıyım:))))))
sen bant al kuşum daha iyi
hem oıkadar para vermemiş olursun dans kursuna:)))))))

ALLAH seni emi kısss deme adama öküz yazıkkkk rabbime emanet ol hoşçakal opuyorumnanaktan

öküz olna öküz denir dana olosaydı dana derdim:)))))))
beni kızdırınca öküz oluyo luan ona çok kızgınım
sırf fikfik yapmadım diye bana küstü
ne anlıyoki anlmaıom:)))))))))))))

neyse öptüm sizi şekerlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben kaçarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ayyyyyşşş hilalcik gelmiş hoşgeldin yavrum
kuzu ya eşin izin vermedimi dans kursuna
ben geçen tv de gördüm dansla zayıflıyolarmış
çok hoşuma gitti ama erkekler olmasa giderdim valla
eşimde doğumdan sonra bana yürüyüş bandı alacak
günde 1 saat tempolu yürüsem yeter
bide diyetisyene gidicem
zayıflıcam kararlıyım yani

bende bekarkken ayna karşısında çok oynardım ve zapzayıftım
eşim düğünlerde fln oynamama izin vermeyince bıraktım,
bırakınca formdan düştüm ve kilo aldım hihoyyyt

selam bizde kür kullandık ve şimdi hamileyim ayrıca 1000 de yasini ayrı ayrı kişilere okuttuk bide hocaya gittik ama benim hiç hoşuma gitmemişti o hoca

kuzu da geldii hoşgeldiiiii
ben dün izinliydim kızlarrr ondan giremedim nete.Evde de değildim ablama gittim sabah da anneme gittim.

günaydın kıslar sabah sabah bir sürpriz yaşadım hiç bir belirtim yokken adet oldum çok sevindim ama şu an biras ağrım var alpyciğim evinciğim sumeyrat nasılsınız kıslar

kuzu da geldii hoşgeldiiiii
ben dün izinliydim kızlarrr ondan giremedim nete.Evde de değildim ablama gittim sabah da anneme gittim.

günaydın canım hoşgeldin izinli olduğunu tahmin ettiim ama şu aralar seni merak ediyoruz biliyorsun güzel bir habere ihtiyacımız var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…