Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım aramıza hoş geldin oldukça zor şeyler yaşamışsın rabbim en kısa zamanda sana bebeğini nasip etsin inşallah bir arkadaşımız var tüpleri tıkalıydı süt maydanoz buhar ve sanırım brokoli kürü uyguladı şimdi hamile ilk sayfada listede yazıyor ayçanisa niki canım neler yaptığıda yazıyo bide süt maydonoz buharını nette araştır istersen çok geçmiş olsun tekrardan tatlım

canim hosbulduk,
Evet aycanisa arkadasin sorununu listede bende gördüm.
Artik ugramiyormu buraya merak ediyom ,burda benim sorunum ile ayni olan bir o arkadas var galiba. Allahim kucaginada almayi nasip eder insallah. Ben Internetten süt maydanoz buhari ve brokoli kürünü bir arastirayim.
Burdaki arkadaslardandan ricam bileniniz varsa yazarsaniz cok sevinirim.

Anne Olmak İsteyenlere Önemli Yöntemler Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar acizane deneyimlerimi sizlere aktarmak isterim.İşin tıbbi yönünü doktora giden herkes biliyor, birazda doğal tedavi yöntemlerinen bahsetmek istedim.Ben çatlatma iğnesi vurulmuştum.İğneden 36 saat sonra ilişki önerildi.Allah a şükür hamileyim.Allah sizlere de nasip eder inşallah.Daha önceleri de klomen kullanmıştım ama netice alamamıştım.Sabır ve inanmak önemli.Bu arada umutsuzluğa kapılmayın.Ben uzun zamandan beri tedavi görüyordum ama aynı zamanda bitkisel destek aldım son seferinde.Aktardan ballı harnuplu macun ve ballı zencefilli macun aldım.Üç öğün aç karnına her birinden bir tatlı kaşığı yedim (eşim de yedi, sorun olmasa da yemesi lazımmış hamileliği kolaylaştırıyor).1,5 ay boyunca böyle sürdü.Ve çok önemli bulduğum bir tedavi yöntemi: İncir Kürü. İncir kürünü 21 gün uyguladım, 1 hafta ara verdim ve 21 gün daha uyguladım.İncir kürü için İbrahim Saraçoğlunun sitesinden detaylı bilgi almanızı öneririm.Üzerinde pudra olmayan 15-16 adet kuru inciri ikiye bölerek dabacanadan alınmış kaynamakta olan yarım litre suya(çeme suyu değil) attım ve 20 dakika kaynattıktan sonra ılımaya bıraktım.Ilıdıktan sonra süzerek yarısını sabah,yarsını akşam yemekten 15 dakika önce içtim. Aynı zamanda her sabah yumurta yedim(protein içerikli besin) ve çok önemli moralimizi bozmadık, doktorun verdiği klomeni de 5 gün boyunca günde 1 kullandım (doktorum 2 önermişti ama dinlemedim) ve yumurta oluşmuştu.Allah a şükür netice aldık.Eşim de sperm hareketliliğini arttırmak için(hareketli sperm sayısı azdı) keçi boynuzu kürünü kullandı. Hamile kalan arkadaşların yazmaları umut olaları lazım diye düşünüyorum, ben de hep güzel haberler aradım.Sizlere umut olsun diye anlatıyorum, Allah anne olmak isteyen herkese nasib eder inşallah.Bunlardan da önemlisi dua edin arkadaşlar, hazinenin sahibi olan Allah a dua edin.

CANIM İNCİR KÜRÜ BİR ÖNCEKİ SAYFADA İNCİRE ADETİNİN İKİNCİ GÜNÜ BAŞLIYORSUN SANIRIM SOĞANADA KÜRE İLK BAŞLAYANLARA ADETTEN 7 GÜNSONRA BAŞLAYIP 15 GÜN DAHA SONRAKİ AYLARDADA ADETTEN 10 GÜN ÖNCE 15 GÜNE TAMAMLAYIN DİYOR SARAÇOĞLU ADETİNİZ GELSEDE 15 GÜNE TAMAMLANACAKMIŞ TATLIM AMA SENDE SORUN YOKMUŞ BU KÜRÜ 1 2 KERE YAP İSTERSEN GENELDE PKO LULARA 4AY FİLAN KULLANMA ÖNERİLİYOR

Bede yazdim cok tesekkür ederim.
Arkadaslar keci boynuzu kürü nasil uygulaniyo yani onun kürü nasil ?
bilmiyorumkismile

canim hosbulduk,
Evet aycanisa arkadasin sorununu listede bende gördüm.
Artik ugramiyormu buraya merak ediyom ,burda benim sorunum ile ayni olan bir o arkadas var galiba. Allahim kucaginada almayi nasip eder insallah. Ben Internetten süt maydanoz buhari ve brokoli kürünü bir arastirayim.
Burdaki arkadaslardandan ricam bileniniz varsa yazarsaniz cok sevinirim.

Bede yazdim cok tesekkür ederim.
Arkadaslar keci boynuzu kürü nasil uygulaniyo yani onun kürü nasil ?
bilmiyorumkismile

canım 5 bardak suya 6 7 tane keçi boynuzunu parçalayıp atıyosun 3 dk kaynatıyyosun 1 hafta boyunca sabah aç karnına akşam yatmadan önce 1 bardak içiliyo 1 hafta sonra hergün yatmadan öne içiliyo bu kadar tatlımm

hilalim geldim ama çıkıcam şimdi aşkım gelicek yarın görüşmek üzere tatlımmmm

hilalciğim kuşum valla gelir gelmez bizi neşelendirdin ne güsel oyna kıs kendi kendine aynanın karşısında oda güsel aslında bende belki dans kursuna gitmem koşu bantı alacak eşim onda yürürüm sonra mekik çekerim sonra açarım müziği oynarım hemde zayıfken güsel oynardım ben şimdi koca göbeğimi oynatamıyorum

aman hilal kıs ne geceliği cumartesi bende giydim valla giymem le çıkarmam bir oldu geceliğemi bakıyo sanki öküsler

bizim ayı beni hayal kırıklığına uğrattı ve istemedi dans kursunu

ayrıca beni çooookkk sinirlendirdi öküsssssss

benim malında yapacağı o biliyorum geceliğimi giyip giymdiğim onun umrunda bile olmaz sempatiksalakcinni
aman ben giyiyimde naparsa yapsın:)))))))

demek dans istemedi haaaa
e ben dicektim kabul etmez diye ama üzülme diye demedim:))))))))
kız ben evlendiğimde 72 kiloydum:))))))
kocaman göbeğim vardı:KK43:((((
biyere oturmaya gittiğimde kucağıma yastık koyup oturuyodum:))))))kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sonra hergün 1saat oynadım:))))))))
ve 55kiloya düştüm
bende az sayılmam ama kemiklerim iri olduğu için çok verince çirkinleşiom:))))))
böyle iyiyim ne veriyim ne alıyım:))))))
sen bant al kuşum daha iyi
hem oıkadar para vermemiş olursun dans kursuna:)))))))

ALLAH seni emi kısss deme adama öküz yazıkkkk rabbime emanet ol hoşçakal opuyorumnanaktan

öküz olna öküz denir dana olosaydı dana derdim:)))))))
beni kızdırınca öküz oluyo luan ona çok kızgınım
sırf fikfik yapmadım diye bana küstü
ne anlıyoki anlmaıom:)))))))))))))

neyse öptüm sizi şekerlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben kaçarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

grnt052.jpg

ayyyyyşşş hilalcik gelmiş hoşgeldin yavrum
kuzu ya eşin izin vermedimi dans kursuna
ben geçen tv de gördüm dansla zayıflıyolarmış
çok hoşuma gitti ama erkekler olmasa giderdim valla
eşimde doğumdan sonra bana yürüyüş bandı alacak
günde 1 saat tempolu yürüsem yeter
bide diyetisyene gidicem
zayıflıcam kararlıyım yani

bende bekarkken ayna karşısında çok oynardım ve zapzayıftım
eşim düğünlerde fln oynamama izin vermeyince bıraktım,
bırakınca formdan düştüm ve kilo aldım hihoyyyt

selam bizde kür kullandık ve şimdi hamileyim ayrıca 1000 de yasini ayrı ayrı kişilere okuttuk bide hocaya gittik ama benim hiç hoşuma gitmemişti o hoca

kuzu da geldii hoşgeldiiiii
ben dün izinliydim kızlarrr ondan giremedim nete.Evde de değildim ablama gittim sabah da anneme gittim.

günaydın kıslar sabah sabah bir sürpriz yaşadım hiç bir belirtim yokken adet oldum çok sevindim ama şu an biras ağrım var alpyciğim evinciğim sumeyrat nasılsınız kıslar

kuzu da geldii hoşgeldiiiii
ben dün izinliydim kızlarrr ondan giremedim nete.Evde de değildim ablama gittim sabah da anneme gittim.

günaydın canım hoşgeldin izinli olduğunu tahmin ettiim ama şu aralar seni merak ediyoruz biliyorsun güzel bir habere ihtiyacımız var

X