Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

smear testinde mi anlaşıldı canım,çok geçmiş olsun sen baştan tedbirini almışsın Allahın izniyle atlatmışsındır canım.

smear testin simdi ne anlama geliyor bilmiyorum yani türkcesini bilmiyorum bu dedigin rahim agzinden bi kulak pamugu gibi biseyle bi sivi aliniyor o demekse evet ordan anlasildi

smear testin simdi ne anlama geliyor bilmiyorum yani türkcesini bilmiyorum bu dedigin rahim agzinden bi kulak pamugu gibi biseyle bi sivi aliniyor o demekse evet ordan anlasildi

evet canımm aynen anlattığın şey.
Sen kontrollerini ihmal etme ama bence kötü bir şey değildir.
Bende de 2 ay önce hafif kanama oldu sonra kahverengi lekelenmeler 1 hafta falan sürdü doktora gittim progesteron verdi geçti.

evet canım haklısın ama yaşın çok genç ve bu hastalığı atlatmışsın zaten ve moral biliyorsun en büyük ilacı bu hastalığın ve sen moralini yüksek tuttukça tekrarlıyacağını sanmıyorum ama sen rabbime sığın tatlım kötü şeyler düşünme lütfen
innşş kayraa :Saruboceq:
stres etmiycem diyorum ama elimde olmuyo iştee.
Bu hafta sonu gelse de neticeye varsa artıkk

inşallah balım boşver başka şeyler düşünmeye çalış hafta sonu nedirki bi bakmışsın gelmiş günler su misali zaten tatlım

kizlar benim artik cikmam lazim daha temizlik yapacam desteginiz ve moraliniz icin cok tsk ederim size kendinize iyi bakim görüsmek üzere

kizlar benim artik cikmam lazim daha temizlik yapacam desteginiz ve moraliniz icin cok tsk ederim size kendinize iyi bakim görüsmek üzere

canım rabbime emanet ol moralini yüksek tut ve herzaman iyi şeyler düşün stres bende tiroide sebep oldu birde daha sık bekleriz buraya tatlım opuyorumnanaktan

aysen74 canım sen nasıl oldun hiç bilgi vermedin bize düşük yaptığını sölüyordun toparlandnmı canım

kızlar ben annemle çarşıda buluşucam erken gelirsen girerim yine şimdilik rabbime emanet olun öptüm hepinizi

kuzucum hoşçakal tatlım

kızlarr şu an tüp bebek merkezlerini araştırıyoeum memorial hastanesi semra kahraman çok iyi diyolar genelde.
Duyan var mı bu hastane hakkında olumlu olumsuz bişey?

Slm kızlar nasılsınız ..Ben epeydir giremiyorum bisürü hamilemiz olmuş hepsini tebrik ediyorum
Rabbim hayırlarla kucağınıza almayı nasip etsin. opuyorumnanaktan

kuzu canım sana bişey sorcam sen şu fertilaid i aldınmı..
Araştırdınmı canım,aldıysan nereden spariş verdin?
Bende bu ay olmazsa almayı düşünüyorum.

Slm kızlar nasılsınız ..Ben epeydir giremiyorum bisürü hamilemiz olmuş hepsini tebrik ediyorum
Rabbim hayırlarla kucağınıza almayı nasip etsin. opuyorumnanaktan

slm canım.Hoşgeldin.
evet canım bissürü hamişimiz olduu Rabbim hamiş olamayanlarımıza da tez zamanda nasip eder inşş :Saruboceq:

ceylanım hoş geldin nasılsın tatlım ben bi çarşıya gidip geldim herkes kaçmış

huuu ben de burdayımm kızlarr
içim sıkılıyoo çok fenaa daraldım resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…