Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

alpy cım nasılsın güzelim demek izinliydin bizde merak ettik seni inşallah bu ay bize müjde verirsin canımm

alpy cım nasılsın güzelim demek izinliydin bizde merak ettik seni inşallah bu ay bize müjde verirsin canımm

kayraa herkess bekliyo anemler falan ama ben negatiff diyorumm hepsine çünküü hiç bir şey hissetmiyorum.Hatta geçen aşılamamdakiyle kıyaslayınca hiç bir fark yok.

kizlar bisey diyecem ben 09.01. de adet oldum sonra 24de esimle beraber olduk o arada kan geldi ve düne kadar hic birsey yoktu ve dün cok az kahve rengi bi akinti gelmeye basladi bide 24 den beri adet olacakmisim gibi kasiklarimda agri var

kizlar bisey diyecem ben 09.01. de adet oldum sonra 24de esimle beraber olduk o arada kan geldi ve düne kadar hic birsey yoktu ve dün cok az kahve rengi bi akinti gelmeye basladi bide 24 den beri adet olacakmisim gibi kasiklarimda agri var

canım şimdi adet sikluslarını bilemiyoruzki yani eğer adet siklusların 30 gün filan ise o gün yumurtlamış olabilirsin ve bu bir yumurlama kanaması (nadir görülür) olabilir ama eğer siklusların kısa ise ne bilim 22 25 gün arası ise bu bir yerleşme kanamasıda olabilir yada diğer bir alternatifte halk ağzıyla rahim ağzı yarası (erozyon) olabilir buda kendini bu tür kanamalar ve bol bol miktarlarda bir yumurta akı kıvamında yoğun bir akıntıyla belli edebilir kendini o yüzden ne desek yanlış olabilir canım

günaydın kıslar sabah sabah bir sürpriz yaşadım hiç bir belirtim yokken adet oldum çok sevindim ama şu an biras ağrım var alpyciğim evinciğim sumeyrat nasılsınız kıslar

aaa cok sevindim cnm. gözünaydın
rahatlarsın hiç olmazsa valla ben cok rahatkladım. şimdi birazda kiloma taktım bikaç kilo vermem lazım onunla uğraşıyorum en azından başka şeyler düşünmeye çalışıyorum.
hayırlısı arkadaşım allah gönlümüze göre versin.

canım şimdi adet sikluslarını bilemiyoruzki yani eğer adet siklusların 30 gün filan ise o gün yumurtlamış olabilirsin ve bu bir yumurlama kanaması (nadir görülür) olabilir ama eğer siklusların kısa ise ne bilim 22 25 gün arası ise bu bir yerleşme kanamasıda olabilir yada diğer bir alternatifte halk ağzıyla rahim ağzı yarası (erozyon) olabilir buda kendini bu tür kanamalar ve bol bol miktarlarda bir yumurta akı kıvamında yoğun bir akıntıyla belli edebilir kendini o yüzden ne desek yanlış olabilir canım

tsk ederim canim benim genelde adetim 26 28 gün oluyor sanirim bende yine bebis yok onun yerine benim kanser geri ürüyor. pazartesi doktorda terminim var ozaman belli olur :)

kayraa herkess bekliyo anemler falan ama ben negatiff diyorumm hepsine çünküü hiç bir şey hissetmiyorum.Hatta geçen aşılamamdakiyle kıyaslayınca hiç bir fark yok.

canım hakkında inşallah hayırlısı olsun rabbimden ümit kesilmez belki tutmuştur belki tutmamıştır ama sen içini ferah tut vakti gelmişse zaten bebişin tutunmuştur gelmemişsede bir hayır vardır tatlım sen stres yapma

tsk ederim canim benim genelde adetim 26 28 gün oluyor sanirim bende yine bebis yok onun yerine benim kanser geri ürüyor. pazartesi doktorda terminim var ozaman belli olur :)

ALLAH korusun tatlım neden öyle söylüyorsun canım benim belki bebiş yerleşmeye çalışıyordur sen iyi şeyler düşün iyi olsun sen bu hastalığı geçirdim bitti demiştin sakın moralini düşürme

Para Altılısı
Sabrettiniz ve hakkettiğiniz refah ve bolluğa erişeceksiniz.Bu evrede cömert ve yardımsever bir tutum sergilemeniz sizi aradığınız manevi mutluluğa da kavuşturabilir

Kraliçe
Bu kart verimliliğe işaret eder.Verimli olduğunuz kadar yeniliklere açık olduğunuzu göstermelisiniz.ıç denge ve huzura kavuştuğunuz şu günlerde ailenize yeni bir birey katılarak yaşantınız daha heyecanlı bir hale gelebilir.ış alanında yeni bir pozisyona karşı hazırlıklı olun.Bereketli ve verimli günler sizleri bekliyor.

Kader Çarkı
Mutluluk ve iyi şansın habercisidir. Hayat sizin için yeni bir devreye girebilir. Çözülmesini beklediğiniz bir problemin çözümü ile hayatınızda beklenmeyen yararlı değişimler olabilir. Geçmişteki çabalarınızdan doğan maddi refah kapıda.

kıslar bu benim tarot falımda çıkan kartlardan bazıları nasıl?

ALLAH korusun tatlım neden öyle söylüyorsun canım benim belki bebiş yerleşmeye çalışıyordur sen iyi şeyler düşün iyi olsun sen bu hastalığı geçirdim bitti demiştin sakın moralini düşürme

evet ameliyat oldum temizlendi ama yeniden olma ihtimalide hep var demisti doktorum o yüzden 3 ayda bi onun kontrolüne gidiyorum o yüzden hic aklimdan cikmiyor icimde hep o korku var. ben bebek beklerken böyle sey olunca cok zor oluyor moralimi düsürmemek. bazen düsünüyorum benim hic bebegim olmiyacak diye:KK43:

canım hakkında inşallah hayırlısı olsun rabbimden ümit kesilmez belki tutmuştur belki tutmamıştır ama sen içini ferah tut vakti gelmişse zaten bebişin tutunmuştur gelmemişsede bir hayır vardır tatlım sen stres yapma

innşş kayraa :Saruboceq:
stres etmiycem diyorum ama elimde olmuyo iştee.
Bu hafta sonu gelse de neticeye varsa artıkk

X