Bir çocuğun yazdığı... Babaya Sigarayı bıraktıran mektubu

çok güzel bir mektupmuş teşekkürler , ama tabiiki anlıyana. benimde bir yarama parmak bastın canım. eşimden dertliyim bende , kronik bronşiti var devamlı tedavi oluyor ve 2 paketten anca 1 pakete düşürdü günde. bırakması lazım aslında , her türlü tedaviyi önerdim ama nafile.....kendi isteyip beyninde bitirmesi lazım , bunu kabul ediyor ama hala istemiyorum bırakmak diyor.

sana tavsiyem Ayşecim , daha gençsin şimdiden düşün bence , ilerde hiç bırakılmıyor, eşim 49 yaşında ve 10 yaşından beri içiyor. geçen yıl kardeşini kaybettik 45 yaşındaydı daha ve %99 sigaraya bağlı hastalık sebebiyle oldu.

kendi bileceğin şey tabiiki karışmak gibi olmasın da , kardeşlerimde içiyor onlara da hep söylüyorum ama önemli olan kişinin kendi karar verip istemesi.....

canım çok geçmiş olsun tatlım,bir an evvel eşin eski sağlığına kavuşması dileğiyle...

ayşe canım çok güzel bir paylaşım tşklera.s
bende malesef sigara içenlerdenim yazıyı okurken çocuklarım aklıma geldi
onlarda bana kızıyo anne içme diye yanlarında kesinlikle içmiyorum
çok azalttım aslında beyninde bitirdiğin zaman bırakılıyo
sanırım ben içmek isteyenlerdenim
yazıyı kopyaladım pc me sakladım zaman zaman okumak için a.s.Şeniz

ayşe canım çok güzel bir paylaşım tşklera.s
bende malesef sigara içenlerdenim yazıyı okurken çocuklarım aklıma geldi
onlarda bana kızıyo anne içme diye yanlarında kesinlikle içmiyorum
çok azalttım aslında beyninde bitirdiğin zaman bırakılıyo
sanırım ben içmek isteyenlerdenim
yazıyı kopyaladım pc me sakladım zaman zaman okumak için a.s.Şeniz

ah güzelim ahhhhhhhhh
ah diyorum çünkü benim oğlum küçük olmasına rağmen sigarayı elimde gördüğünde ağlıyor anne ölüceksin diyor bana...o küçücük beyin bile böyle algılarken ben neden beynime hükmedemiyorum...
kopyalamana sevindim inşallah işine yarar a.s.

X