Bir Bilene Sormak Lazim

Marmelat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
201
0
Kizlar Sizce Sevdiğiniz Erkeğe Her Kizdiğinizda Yada Sorun Olduğunda Ben Başka Biriyle Olucam Artik Demek Ne Kadar Doğru?

Hayat empati kurarak güzelleşir! Yaptığınız davranışın aynısı size yapılması sizi üzmez mi?

Hayat empati kurarak güzelleşir! Yaptığınız davranışın aynısı size yapılması sizi üzmez mi?

katılıyorum...
hiç doğru bir davranış değil bu.bu hareketler zamanla aradaki sevginin ve saygının laçkalaşmasına sebep olur...
ona kızdığında o an için susmak ve daha sonra sakinleşmiş halde çözüm üretmeye çalışmak daha doğru bence...

Ben oynamıycam,eve dönüyorum,ver topumu...derdik küçükken..KÜÇÜKKEN ama....Şimdi büyüdük.Karşımızdaki insana sorunlarımızı anlatabilmek derdimizi ifade edebilmek için daha anlamlı cümleler var,arayıp bulana..

sorunları konuşarak halletmelisin karşındakini her an terkedicem seni felsefesi ile karşı karşıya bırakmamalısın canım

Laale ye katılıyorum bende güzel yorumlamış...Ben kimseye böyle birşey söylemedim söyleyemem de zaten...

Yanlislar listesinde en ust siralarda benim icin..Diyene gule gule demek de en dogrusu.

senden nefret etmesini istiyosan ve aklında hali hazırda başka bi erkek varsa dogru cok cok bile dogru...

birliktelikler de elbette sorunlar olacaktır...önemli olan kişiliklere zarar vermeden olayları büyütmeden çözüme ulaşmaktır..sürekli böyle bir söz telkin etmek kişiyi söyleyenden uzaklaştırır sadece....soğuk ilişkiler yerine yaşanılacak güzel beraberlikler adım atmak en güzelidir diye düşünüyorum.

X