Bir bebek aldırma hikayesine şahit olmak...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba kk üyeleri dostlar.. Anlatacağım konu aşırı cahillik ve pişmanlık içeriyor..

Ben henüz çok yeni evliydim ve en yakın dedigim bekar arkadaşım bi sabah ağlayarak beni aradi ve hamile kaldığını söyledi.. En yakını olarak ben vardım yanında ve erkek arkadaşı henüz yeni askere gitmişti.. Tekti yani bide duygusal olarak cok hassas ve anksiyete bozukluğu vardı.. Arayıp bunları söylediğinde ne diyeceğimi şaşırdım ve cok üzüldüm çünkü o benim gözümde cok masumdu.. Ve bana tam bir iliski olmadığını yüzeysel olduğu halde hamile kaldığını aslında bakire olduğunu söyledi.. Daha bi acımıştım bilmiyorum cok kıymet vermişim.. Neyse sevgilisi para yolladı ve bebeği aldiracaklardi kesindi, doktor arayıp buldular ve aldırmaya giderken yanında bulunmami istediler bende kabul ettim keske o günü hic yasamasaydim da öyle birseyi kabul etmeseydim bıraksaydım ne hali varsa görseydi 😔😔 ve aldirdi 10 haftasi bitmişti cinsiyetide erkekti hemde öylesine sağlıklıydı ki kıydılar 😔.. Ben o olaydan sonra cok tövbe ettim cok üzüldüm her aklıma geldiğinde yüreğim sıkıştı ve esime bile anlatamadım..

Ve benim 3 bucuk yıllık evliliğim boyunca hic cocugum olmadı cok istedim cok çabaladım olmadı her negatif gördüğümde aklıma hep o geldi. O ise hayatına kaldığı yerden devam etti günah üstüne günah ekledi pisman olmadi unuttu gitti ve bu yaz evlendiler.. Hemen hamile kalmış bide piskin piskin Allah bana da tattıraymıș temennide bulunuyor.. Bugün baby shower yapmış kızı olacakmış.. Yani olan yine bana oldu ben helalinden istedim Rabbim vermezken o istemediği halde bunca günaha rağmen neden demeden edemiyorum ve cok pişmanlık yaşıyorum şuan öyle mesafeliyiz ki ben böyle bir kulun rızasını gözetmek için Allahın rızasından uzaklaşmıșım.. Daha napmam lazım hafızamdan onu yok etmek için.. Sanki o değil ben aldırdım bebeği.. Nasıl canım acıyor 😔
İsyan yok!!!

Biz hakkımızda neyin hayırlı neyin hayırsız olduğunu bilemeyiz Allah bilir, sen gönlünü ferah tut senin olan sana gelir zaten
Allah gönlüne göre versin 🤲

Merhaba kk üyeleri dostlar.. Anlatacağım konu aşırı cahillik ve pişmanlık içeriyor..

Ben henüz çok yeni evliydim ve en yakın dedigim bekar arkadaşım bi sabah ağlayarak beni aradi ve hamile kaldığını söyledi.. En yakını olarak ben vardım yanında ve erkek arkadaşı henüz yeni askere gitmişti.. Tekti yani bide duygusal olarak cok hassas ve anksiyete bozukluğu vardı.. Arayıp bunları söylediğinde ne diyeceğimi şaşırdım ve cok üzüldüm çünkü o benim gözümde cok masumdu.. Ve bana tam bir iliski olmadığını yüzeysel olduğu halde hamile kaldığını aslında bakire olduğunu söyledi.. Daha bi acımıştım bilmiyorum cok kıymet vermişim.. Neyse sevgilisi para yolladı ve bebeği aldiracaklardi kesindi, doktor arayıp buldular ve aldırmaya giderken yanında bulunmami istediler bende kabul ettim keske o günü hic yasamasaydim da öyle birseyi kabul etmeseydim bıraksaydım ne hali varsa görseydi 😔😔 ve aldirdi 10 haftasi bitmişti cinsiyetide erkekti hemde öylesine sağlıklıydı ki kıydılar 😔.. Ben o olaydan sonra cok tövbe ettim cok üzüldüm her aklıma geldiğinde yüreğim sıkıştı ve esime bile anlatamadım..

Ve benim 3 bucuk yıllık evliliğim boyunca hic cocugum olmadı cok istedim cok çabaladım olmadı her negatif gördüğümde aklıma hep o geldi. O ise hayatına kaldığı yerden devam etti günah üstüne günah ekledi pisman olmadi unuttu gitti ve bu yaz evlendiler.. Hemen hamile kalmış bide piskin piskin Allah bana da tattıraymıș temennide bulunuyor.. Bugün baby shower yapmış kızı olacakmış.. Yani olan yine bana oldu ben helalinden istedim Rabbim vermezken o istemediği halde bunca günaha rağmen neden demeden edemiyorum ve cok pişmanlık yaşıyorum şuan öyle mesafeliyiz ki ben böyle bir kulun rızasını gözetmek için Allahın rızasından uzaklaşmıșım.. Daha napmam lazım hafızamdan onu yok etmek için.. Sanki o değil ben aldırdım bebeği.. Nasıl canım acıyor 😔
Sizin nezdinizde o arkadaşınız "günahkar", peki içinizde bastırdıgnız duygularınız, buraya yazdıklarınız, yargılamanız, yaftalamanız, gıybetiniz ve kötü kalpliliğniz sizi "farklı" kılıyor mu?
Nereden biliyorsunuz belki tövbe etti?Nereden biliyorsunuz belki cok acılar cekti ya da cekiyor?
Neye göre daha inançlı, neye göre daha az inanclı olunuyor? Bunların bi bakiyesi, limiti falan var da biz normaller bilmiyor muyuz?
Siz daha cok inanıyorsunuz diye madalya mi takılsın? Evet sen süper inanclısın herseyin en iyisini hak edıyorsun mu densin? Acınızdan ya da kıskanclıgınızdan bilemem ama resmen sacmalamıssınız.
Oysaki "lekum dinukum veliye din" denmemiş miydi?

ne alaka anlamadım belki o zaman yapsalardı çocuğu bakamayacaklardı belki aileler kaos yaratacaktı

gayet mantıklı davranışlar, sizin genetik durumunuzun ne alakası var. O zaman kürtaj doktorlarının hiç çocuğu olmaması lazım

sizin gibi kürtajın günah olduğunu düşünüp aldırmayan çocukları nezul olan nice insan var.
bak bizim evimiz yok bir dukilu ağaç yok yatıp kalkıp ağlıyorum işim yok kpss girdim olmadı
babasız büyüdüm onun eksikliğiyle hep sahiplenen döven erkekler seçtim

yatıp kalkıp ağlıyorum neden doğdum diye.
işe girdim taciz edildim

mizacım neşeli herkes basit sanıyor

sizin gibi kürtajın günah olduğunu düşünen kim varsa hemen o fikri unutsun

i ne dayak yediğim ne taciz edilmediğim kaldı

sizin din kalıplarınız yüzünden perişan olan gazinoda nice kız var
uyuşturucu içen nice erkek var

ders çalıştıramayacağınız, okula ek etüte yollayamayacağınız

uyurken masal anlatmayacağınız

ayrıca babasını sakin adam gibi adam seçmeyeceğiniz adamdan çocuk yapmayın

ama bakıyorumda siz burda konu açanların çoğu serseri döven söven, aldatan adamlardan eve bağlamak içun çoçuk yapıyor

siz aslında çocuklarınızı günah keçisi yapıyorsunuz kocalarınız için
Kimsenin dinine neye inanacagina karışacak son kişi bile olamazsın..kürtaj günahtır arkadaş senin ne düşündüğün kimsenin umurunda değil..istediğin kadar inkar et bu bi cinayettir..

ne alaka anlamadım belki o zaman yapsalardı çocuğu bakamayacaklardı belki aileler kaos yaratacaktı

gayet mantıklı davranışlar, sizin genetik durumunuzun ne alakası var. O zaman kürtaj doktorlarının hiç çocuğu olmaması lazım

sizin gibi kürtajın günah olduğunu düşünüp aldırmayan çocukları nezul olan nice insan var.
bak bizim evimiz yok bir dukilu ağaç yok yatıp kalkıp ağlıyorum işim yok kpss girdim olmadı
babasız büyüdüm onun eksikliğiyle hep sahiplenen döven erkekler seçtim

yatıp kalkıp ağlıyorum neden doğdum diye.
işe girdim taciz edildim

mizacım neşeli herkes basit sanıyor

sizin gibi kürtajın günah olduğunu düşünen kim varsa hemen o fikri unutsun

i ne dayak yediğim ne taciz edilmediğim kaldı

sizin din kalıplarınız yüzünden perişan olan gazinoda nice kız var
uyuşturucu içen nice erkek var

ders çalıştıramayacağınız, okula ek etüte yollayamayacağınız

uyurken masal anlatmayacağınız

ayrıca babasını sakin adam gibi adam seçmeyeceğiniz adamdan çocuk yapmayın

ama bakıyorumda siz burda konu açanların çoğu serseri döven söven, aldatan adamlardan eve bağlamak içun çoçuk yapıyor

siz aslında çocuklarınızı günah keçisi yapıyorsunuz kocalarınız için
Yasadiklariniza uzuldum Allah yardimciniz olsun..Ama kurtaj gunah degil demek ne haddinize? Ayrica sorumlulugu alamayacaklarsa iliskiye girmesinler hamile kalip cocuk aldirmak zorunda kalmasinlar.insanin akli var dimi..

Yani yukarda degil bu kelime uygun olmuyor belli bir mekani yok mekandan munezzeh demek istedim..
Siz diyanet misiniz acaba Alo fetva misiniz da burada gelip dini yorum yapıyorsunuz insanların kendini yaratana dahi nasil hitap edeceğine karışıyorsunuz nerden geliyor bu rahatlık ben artik aklim almiyor bunu
Ister Tanrı derim ister Allah istersem yukardaki sanane banane kime ne ya yapmayın şunları artik dinden kitaptan soğudu insanlar sizin gibi her kelimeyi cımbızla çekenler yüzünden

Yasadiklariniza uzuldum Allah yardimciniz olsun..Ama kurtaj gunah degil demek ne haddinize? Ayrica sorumlulugu alamayacaklarsa iliskiye girmesinler hamile kalip cocuk aldirmak zorunda kalmasinlar.insanin akli var dimi..
Peki bundan size ne? Sizi zorla hamile bırakıp kürtaja mı alıyorlar?

Siz diyanet misiniz acaba Alo fetva misiniz da burada gelip dini yorum yapıyorsunuz insanların kendini yaratana dahi nasil hitap edeceğine karışıyorsunuz nerden geliyor bu rahatlık ben artik aklim almiyor bunu
Ister Tanrı derim ister Allah istersem yukardaki sanane banane kime ne ya yapmayın şunları artik dinden kitaptan soğudu insanlar sizin gibi her kelimeyi cımbızla çekenler yüzünden
Sizi neden ilgilendiriyor ki bu durum? Dini yorum mu yapmisim ben kelimenin dogrusunu yazmisim her seyi baska yerlere cekmeye ne meraklisiniz.bir kelime icin soguyacaksaniz da o sizin bileceginiz is..

Umarım çok yakında sağlıkla kucağınıza bir evlat alırsınız ancak, siz anne olmak istiyorsunuz diye herkes bunu istemek zorunda değil? Kürtaji yapan doktor siz misiniz nedir bunu bu kadar kafaya takmak yani. Sizin taktiginiz kadar arkadaşınız takmamis, ki takmasın da zaten kimse istemediği hazır olmadığı bir bebegi doğurmak zorunda değil, kendisi için doğru olduğunu düşündüğü şeyi yapmış aldırmış ve şuan mutlu. Sanırım sağlıklı dusunemiyosunuz çünkü yaptığınız apaçık kıskançlık. Çocuğunuz olmuyo diye arkadaşınızın kürtaj olmasını bahane edip bi de uzaklaşmışsiniz kızdan. Ne ayıp.

Sizi neden ilgilendiriyor ki bu durum? Dini yorum mu yapmisim ben kelimenin dogrusunu yazmisim her seyi baska yerlere cekmeye ne meraklisiniz.bir kelime icin soguyacaksaniz da o sizin bileceginiz is..
Yapmayın iste yapmayın diye yorum yaptim sizi alakadar eden bir durum yok isteyen istediği gibi onu Yaratanla iletişim kursun istediği şekilde hitap etsin geçin artik bu işleri yok yukarıdaki yazmış bir üye eeee hop Allah mekandan münezzehtir noldu şimdi öğretici mi olmuş olsun ben soyliyim soğutuyorsunuz ancak insanı bi rahat bırakında insanlar nasil isterse o şekilde hitap etsin
Bizi yaratan da herhalde yok bana öyle dedi yok yukarıdaki dedi diye yargılamaz bizi ha ne dersin doğrucu davutluktan vazgeçin itici oluyor haberiniz olsun

Kimsenin dinine neye inanacagina karışacak son kişi bile olamazsın..kürtaj günahtır arkadaş senin ne düşündüğün kimsenin umurunda değil..istediğin kadar inkar et bu bi cinayettir..

kürtaj cinayet değildir kocası kötü olan, bakacak durumu olmayan herkes aldırsın, 70 senelik vebal alacağınıza o çoçuk büyüyüp parasızlıktan sürüneceğine bir kere aldırın vebal almayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X