Bir akıl verin lütfen araftayım ...

Evet borç bitince bana kalıyor hemde hepsi inşallah 2019 aralıkta her şey bitiyor

O içinde kendini eksik hissediyor emin ol aradaki yaş farkı buna etken olabilir. Tv deki bayana öyle deyip seni kıskandırmaya çalışması. O dedi diye on kilo veren sendin değil mi? Bunu o istedi diye yapman da hata. Kendin için yapmalısın

Evet borç bitince bana kalıyor hemde hepsi inşallah 2019 aralıkta her şey bitiyor
Hah. Sık dişini. Tahmin ediyorum çok zordur ama mümkün olduğunca dilini tut o zamana kadar. Senin hatalı olduğundan değil, onun bahaneye ihtiyacı var bir şeyler yapmak için. Sen şanssız bir hayat yaşıyorsun sadece. Ama senin de canın oğlunun da canı o kadar kıymetli ki.
Mümkün olduğunca az iletişim kur. Hatta mümkün olduğunca da ailene vs git onu ne kadar az görsen kârdır. Sabırla geçer gider bu zamanlar, sonunda özgür olursun

Ben artık onun için kıpırdatacak tek bir kılım bile kalmadı biliyor musunuz ? O derece mahvolmuş durumdayım o zaman demek ki ne Ümit varmış aileden görmediğim sevgi için atıldım belki kollarına ama yağmurdan kaçtık doluya tutulduk işte bir kere lanet olsun allahım siz Kızlar nolur kızlarınıza dikkat edin sevin çok sevin onları nolur

Evet sanırım en doğrusu bu olacak allahım sizden razı olsun Kızlar beni bırakmadınız arada size de yazacağım zira sanal olabilir ama bu desteğin mğkafatını allahım size versin

Yapma zaten birşey onun için. Şu kredi olayı ile ilgili bilgisi olan bi arkadaş varsa sana yardımcı olsa güzel olacak

Evet sanırım en doğrusu bu olacak allahım sizden razı olsun Kızlar beni bırakmadınız arada size de yazacağım zira sanal olabilir ama bu desteğin mğkafatını allahım size versin
Ne demek ya, sen iyi ol da gerisi önemli değil. Bir gün bitecek hepsi inşallah. Sen gözünü açık tut, dediğim gibi iletişimi minimumda tut.

Sen niye ailene haber veriyorsun ki ayri eve cikicam diye...daha neler! Tut evini git
Kimseye verecek hesabin yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…